Doporučení z první ruky

Ing. Hana Habartová — trenérka paměti, lektorka, autorka knihy Pamatujte si to, co potřebujete


Zobrazuji všech 5 doporučení

Trénink paměti jsem dostal jako dárek a po absolvování několika lekcí jsem byl natolik nadšen, že navštěvuji již bezmála rok individuální lekce. Kreativní přístup lektorky spolu s předanými znalostmi a metodami se odráží ve výrazném zlepšení fungování paměti jak v profesním, tak soukromém životě. A dřívější frustrace z toho, že si nemohu něco zapamatovat je minulostí. Lekce trénování paměti s Hanou Habartovou je pro mne nejpozitivnější vzdělávací životní zkušeností.

Radek Kovařík

K Ing. Haně Habartové byl můj manžel doporučen k trénování paměti známým lékařem – doktorem Honzákem. Cením si, že Hanka hned od začátku byla neformální, usměvavá a to bylo příslibem, že se situace po poranění mozku zvládne. Hanka využívala k trénování celou škálu dovedností a bylo nám s ní dobře. Nechyběl humor, motivace, ale i důslednost naplňování hlavního cíle tréninku. Po 10 měsících se znovu provedl test v psychologické ambulanci a prokázal skokové zlepšení, na kterém měla lví podíl Hanka. Děkujeme.

Doc. Ing. Ludmila Hačkajlová

Hanka Habartová připravila už podruhé v naší škole Hlásek v Hlásné Třebani dopolední dílnu zaměřenou právě na rozvoj paměti pro skupinku dětí od 1. do 5. ročníku. Děti si s Hankou vyzkoušely konkrétní postupy a aktivity k zapamatování řad slov a čísel. Za jediné dopoledne tak získaly drahocenný a trvalý nástroj ke svému dalšímu učení. Také doma prý nadšeně vyprávěly, co se naučily.

Mgr. Ludmila Janišová
učitelka ZŠ Hlásek Hlásná Třebaň

V komunitním centru Pexeso na Zbraslavi jsme se v podvečerních hodinách 15.5.2019 na semináři s Hankou dozvěděli zajímavosti o fungování paměti, soustředění a vyzkoušeli si nějaké mnemotechniky. Vše probíhalo v příjemné atmosféře a odcházeli jsme nabití informacemi a inspirací. Děkujeme za příjemný workshop a těšíme se na příště.

Lenka Soukupová
koordinátorka dětských a vzdělávacích programů
www.pexeso.org

Hanka spolupracuje s naší vzdělávací institucí zhruba rok a pevně věřím, že spolupráce bude i nadále pokračovat. Naši klienti odchází z kurzů vedených Hankou vždy pozitivně naladěni a spokojeni, což dokládají nejen evaluační dotazníky, ale také úsměvy na tvářích účastníků.

Mgr. Tomáš Lukšík
specialista vzdělávání, Institut pro veřejnou správu Praha