Ing. Hana Hindráková

spisovatelka a copywriterka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Profesionální knižní tvorba, publicistika a copywriting neboli psaní reklamních textů. Také texty pro weby, blogy, PR články, psaní tiskových zpráv a další.

V roce 2019 vyšel překlad mé knihy Nezlomný v Keni, což považuji za svůj největší dosavadní úspěch.

Pravidelně píši do časopisů vydavatelství RF Hobby, s.r.o. a MAFRA, a.s. Rovněž dělám besedy pro základní a střední školy na téma Keňa očima spisovatelky, přednášky o Keni pro knihovny, domovy seniorů a firmy na téma Můj africký příběh, Afrika v románech, Kontrasty Keni, Lék nebo zabiják, Ukradené dětství.

Jsem majitelkou internetového obchůdku Africké příběhy, jehož součástí je projekt Dárky s myšlenkou, který podporuje výrobce žijící v keňských chudinských čtvrtích. Také provozuji blog Afročtení, kde najdete zajímavé články z afrického kontinentu.

Moji činnost můžete sledovat i přes Instagram.

Knižní publikace

Bouře nad Savanou, Hana Hindráková Dobrovolnice Děti nikoho Autorský román Očarovaná, Alpress Thriller Lovci lebek, Grada
Zobrazit všech 13 náhledů

Publikované romány

Reportáže

  • Svatba v ráji, časopis L´amour, 2014
  • Zbytečná smrt dítěte, Trutnovinky, 2013
  • Streedkids v „krásné“ Keni, časopis Instinkt, 2010
  • Lepší už to nebude? reportáž ze slumu Kibera, časopis Nový Prostor, 2010

Cestopisy

Ing. Hana Hindráková

Kontakty

Ing. Hana Hindráková
9. května 597
Mníšek pod Brdy (Středočeský kraj)
252 10
Mobil:732 672 808
Email:hana@hindrakova.cz
Web:hindrakova.cz
Facebook:hindrakovahana
Instagram:hana
X (Twitter):hana_hindrakova
IČ:05912164

Doporučení
z první ruky

„Karibu Keňa“ je velmi poutavá a poučná kniha, která vychází z autorčiny důkladné znalosti různých typických keňských prostředí. Čtenář tak poznává realitu různých vrstev současné keňské společnosti, a to velmi čtivým a napínavým způsobem. Je to jedna z mála knih, která pravdivě (byť s autorskou licencí) vypovídá o složitém vývoji ve společnosti, který je rozdílný od naší, ale o to více potřebný jej znát. Jsem velmi ráda za pozitivní vyznění celé knihy, neboť pozitivní vnímání Afriky a férový přístup k jejím problémům a hlavně férové spolupráce je základem změny obecného vnímání tohoto kontinentu, ne budoucnosti, ale přítomnosti.

Gita Fuchsová

bývalá velvyslankyně v Keni