Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Müllerová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Müllerová — instruktorka Pilates Clinic Method a pohybová specialistka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Hana Müllerová:
Cvičení Pilates Clinic Method přináší lepší pocit vnímání celého mého JÁ. Na základě cvičení si více hlídám správné držení těla při veškerých činnostech – sezení, chůze, stání. Cítím se lépe a uvolněněji a uvědomila jsem si důležitost pevného držení břišních svalů. Povolím-li, začne zase bolet celé tělo.

Marcela Š.

59 let
Pilates Clinic Method vás naučí znát a vnímat své tělo. Taky vás naučí umět si pomoci, když vás něco bolí, a to během krátké chvilky. Po hodině cvičení jste jako noví, i když první týdny i leccos po cvičení pobolívalo. Hodiny s Hankou jsou vždycky zábavné a veselé, nechápu, kde tu invenci cviků bere – jsou zajímavé, nové, objevné a ještě se po nich cítím dobře! Zejména ženy, začněte určitě před padesátkou, bude se vám to moc hodit, protože pružnost je život! A Hani, stále všem říkám, že kdybych k tobě nechodila, tak dnes nechodím, neběhám, netancuji a neraduji se z pohybu!!! Moc díky.

Inka L.

62 let
Pilates Clinis Method skutečně funguje. Po zkušenostech s ortopedem, neurologem, rehabilitacemi či lázněmi, kde jejich způsoby léčby nezabíraly, nebo jen z části, mi tato metoda moc pomohla. Cvičení mi pomáhá při bolestech ramene, páteře, kyčlí či chodidel. Nyní již vím, jak sedět bezbolestně v práci, a dokonce jsem se mohla vrátit k mým oblíbeným břišním tancům. Vědomí, že život jede dál :-). Rozšířila jsem si znalosti z anatomie a fascinuje mne, jak vše spolu souvisí. V neposlední řadě mě velmi baví cvičení ve skupině, kde stále panuje pozitivní nálada a veselí. A hlavně velká chvála patří paní Hance, která mi vždy pomohla při problému. Také oceňuji její tématicky zaměřené semináře. Prostě je úúúúžasná! Děkuji za vše!

Katka Z.

49 let
Díky cvičení Pilates Clinic Method se budete nacházet ve velmi příjemném prostředí s velmi příjemnou a vstřícnou cvičitelkou, protáhnete si tělo a získáte správné návyky pro správné držení vašeho těla. Odbouráte různé bolesti a budete se cítit jako znovuzrození. Pilates cvičím již několik let a jsem nadmíru spokojená. Je to cvičení velmi pestré a zajímavé. Celé tělo jsem si zpevnila. Naučila jsem se správně držet tělo a tím jsem odbourala bolesti zad. Jsem více pružná, lépe se pohybuji. Toto cvičení je super a jsem spokojená.

Eliška M.

69 let
Nikdo vám nepomůže tak, jak si můžete pomoci sami cvičením Pilates Clinic Method. Žádný doktor, terapeut či lázně. Není to žádné skupinové hopsání, není to náročné a přesto je to makačka a pořádně se zapotíte. Po autonehodě 2014 jsem měla 3× lázně a rehabilitace 1× ročně, každý měsíc masáže. I přesto jsem stále měla bolesti beder, ramen a hlavy. Mám sedavé zaměstnání, ale taky hraji volejbal, jezdím na kole, lyžuji. První cvičící víkend s Hankou v květnu 2018 mě nadchl a konečně jsem pocítila úlevu v bedrech. Cvičím doma, v práci i v autě. Po sobotních maratonech a školeních již nemám žádné problémy. A budu s Hankou cvičit dál.

Hanka H.

47 let, Frýdek-Místek
Pilates vnímám jako fyzicky nenáročné cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, pro ženy i muže. Není k němu potřeba speciálních pomůcek ani nářadí, značkového oblečení, tělocvičny. Člověk si vystačí se svojí vůlí, tepláky, podložkou, osuškou a koncentrací na sebe sama. Ovšem trpělivost a vůle provést dobře cvik je tu základem. Cvičení je (po zvládnutí cviků) skvělé na doma, opět platí, že je na cokoli minimálně náročné. Po mnoha letech bolestí kolenních kloubů a zad, s nedůvěrou vůči lékařům a různým medikamentům, jsem na doporučení kamarádky sáhla k alternativě s názvem pilates. Už po první lekci jsem žasla, že mne po pouhé hodině cvičení nepříjemná bolest zad přešla a efekt trval dva, tři dny. Od té doby na pilates nenechám dopustit. Po každé hodině jsem se cítila svěží, uvolněná, tělo bylo paradoxně odpočaté. Velikou zásluhou je však osobitý přístup Hanky, která své klienty vede k lepšímu zdraví trpělivě a s pozitivním nábojem. Je mi ctí napsat, že Ing. Hana Müllerová je profesionálem ve svém oboru. Vážím si její práce, Hanička je předně velice lidská a už to, myslím, lidem pomáhá!

Ivana J.

40 let
Pilates je dobré pro zlepšení hybnosti celého těla, zpevnění, protažení a rozcvičení svalů, o kterých ani netušíte, že je máte. Je to skvělá prevence proti řadě onemocnění, např. karpální tunely, haluxy, problémy s páteří, s klenbou. Cvičení mi umožnilo poznání funkce vlastního těla, začala jsem přemýšlet o pohybu a snažit se hýbat správně tak, abych si neubližovala. Rovněž mi zlepšilo držení těla.

Dana P.

52 let
Cvičení Pilates Clinic Method mi zpevnilo pánevní dno a odstranilo problémy s bederní a krční páteří.

Michaela S.

46 let
Pilates Clinic Method je výborná tzv. „údržba“ těla zevnitř. Metodu cvičím už dlouho a cítím se s ní dobře, potřebuji ji, udržuje mi tělo v jakési rovnováze, již jsem na ní závislá.

Martina B.

49 let
Cvičení pilates je skvělé pro prevenci úrazů, jako poúrazová terapie a obnova (zlepšení funkčnosti postižené oblasti), celkové zpevnění těla, lepší pohybovou koordinaci, menší svalovou únavu a přetažení při a po sportu. Díky cvičení mě méně bolí bederní páteř, upravil se mi celkový postoj a držení těla. Zpevnilo se mi břicho a záda, posílily svaly a vazy kolen, posílila se mi pánevní oblast.

Katka L.

42 let
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS