Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Müllerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Müllerová — instruktorka Pilates Clinic Method a pohybová specialistka

Zobrazuji č. 110 z celkem 22 doporučení prezentace Ing. Hana Müllerová:
Před třemi lety jsem cvičení Pilates Clinic Method znal jen z informací moji ženy, která již nějakou dobu cvičení navštěvovala a byla velice spokojená. V této době jsem začal mít vážné cévní problémy v oblasti achillovky na pravé končetině. Bolestivý otok kotníku, bolest se šířila hlavně při pohybu od paty do lýtka a postupně do celé končetiny. Návštěva u ortopeda nepřinesla žádné uspokojivé řešení. Na operaci to není, jedná se o špatné prokrvení končetiny, což s ohledem na můj věk (80 let) není nic překvapivého. Našel jsem si rehabilitační sestru, ale potíže se nadále zhoršovaly, přenesly se i do levé končetiny, až jsem skoro přestal chodit. Moje manželka mi domluvila konzultaci a prohlídku u Hanky Müllerová. Ta mi během setkání nabídla řešení formou pravidelného cvičení 1 hod. týdně. Už během konzultace provedla masáž chodidel, doporučila mi jednoduché rehabilitační pomůcky a naučila základní prvky cvičení, které mám pravidelně cvičit. Od tohoto dne se má zdravotní situace začala z volna, ale trvale zlepšovat. Díky tomuto cvičení během dvou měsíců otok a bolesti téměř zmizely a zdravotní stav se výrazně zlepšil. Cvičení jsme rozšířili i do oblasti bederní páteře a kyčlí, kde jsem pociťoval dlouhodobé potíže. Výsledky tohoto cvičení jsou možná pro někoho zdánlivě nepatrné, protože si je nemusí ani uvědomit. Například, že dokáži použít vanu, aniž bych potřeboval stoličku (to jsem před třemi lety nedokázal) a že nepotřebuji žádné léky proti bolesti. Jsem vděčný moji drahé cvičitelce Ing. Hance Müllerové, že udržuje mé zdraví již 3 roky v přijatelné formě. Mohu ji doporučit všem bez rozdílu věku, co mají různé zdravotní problémy pohybového charakteru a mají zájem o zlepšení svého zdraví.

Karel Popelář

důchodce
Hanko, lyžuji! Jen a jen vaší zásluhou! Děkuji a zdravím :)

Karel K.

Valašské Meziříčí
Cvičení Pilates Clinic Method je výborné, aby se člověk udržel v chodu i ve vyšším věku, a ani pro mladší věkové kategorie nemusí být vůbec nudné. Hanka dokáže přizpůsobit cvičení konkrétním a aktuálním potřebám, navíc její přístup, nadhled a zapálení pro věc zlepšují prokazatelně náladu!

Michaela Z.

48 let
K Hance jsem zamířila poté, co mě více než rok po porodu trápila bolest stydké spony. Doporučení právě na ni se na mě hrnuly ze všech stran, jakmile jsem se zmínila, že hledám někoho, kdo by mi dokázal pomoci. Hanka je skvělý odborník, anatomii těla má v malíku, vše odborně a zároveň srozumitelně vysvětlí, proč se co děje a jak je to potřeba napravit. Zlepšení bylo po pár individuálních lekcích, úplné vyřešení problému asi za dva tři měsíce. Moc děkuju a těším se na další cvičení!

Kateřina Š.

35 let
Cvičení pilates protáhne celé tělo. Zmírní bolest, donutí člověka cvičit, dodá dobrou náladu, je prostě super!

Dáša L.

62 let
Cca za 30 let jsem prošla různými metodami cvičení – posilování, aerobik, aqua aerobik, zumba… Všechna tato cvičení mě bavila, ale až při cvičení Pilates Clinic Method jsem si uvědomila, jaké svaly v těle mám a co všechno jde procvičit. Ze cvičení mám dobrou náladu, pocit, že pro sebe něco málo dělám, a poznala jsem skvělé lidi.

Blanka A.

52 let
Pilates Clinic Method je nejkomplexnější cvičení, na kterém jsem kdy byl. Skvěle procvičí a zároveň protáhne celé tělo a nevynechá ani často opomíjené partie jako je například mezilopatkové svalstvo, svalstvo pánevního dna apod. Pracuji jako kadeřník a při této práci velmi trpí záda a nohy. Díky pravidelnému cvičení pilates s Hankou nemám ani s jednou z těchto partií, na rozdíl od mnoha mých kolegyň, problémy.

Michal K.

28 let
Po cvičení Pilates Clinic Method se cítím jako znovuzrozená a můžu díky této kompenzaci provádět různé sporty s menším rizikem zranění. Díky cvičení se mi zlepšila kolena a celkově celé držení těla.

Irena T.

35 let
Cvičení Pilates Clinic Method přináší lepší pocit vnímání celého mého JÁ. Na základě cvičení si více hlídám správné držení těla při veškerých činnostech – sezení, chůze, stání. Cítím se lépe a uvolněněji a uvědomila jsem si důležitost pevného držení břišních svalů. Povolím-li, začne zase bolet celé tělo.

Marcela Š.

59 let
Pilates Clinic Method vás naučí znát a vnímat své tělo. Taky vás naučí umět si pomoci, když vás něco bolí, a to během krátké chvilky. Po hodině cvičení jste jako noví, i když první týdny i leccos po cvičení pobolívalo. Hodiny s Hankou jsou vždycky zábavné a veselé, nechápu, kde tu invenci cviků bere – jsou zajímavé, nové, objevné a ještě se po nich cítím dobře! Zejména ženy, začněte určitě před padesátkou, bude se vám to moc hodit, protože pružnost je život! A Hani, stále všem říkám, že kdybych k tobě nechodila, tak dnes nechodím, neběhám, netancuji a neraduji se z pohybu!!! Moc díky.

Inka L.

62 let
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS