Doporučení z první ruky

Ing. Hana Müllerová — instruktorka Integračního Pilates, praktikant SI – Rolfterapie, pohybová specialistka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

Ing. Lenka Paprok

Na soukromé lekce pilates k Hance Müllerové chodím pravidelně od synových 2,5 roku. Už je to několik let a jsem nejšťastnější, když za týden stihnu dvě nebo tři individuální lekce. Také díky Hance se cítím skvěle ve svém těle a rozhodně ji můžu doporučit jako nejlepší profesionálku v okolí.

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce
Robert Vlach

Byl jsem u Hany na cvičení a konzultaci dvakrát a dost mi pomohla, stejně tak lidem v mém okolí. Je to zkušená profesionálka, která žije svou prací a má proto vynikající pověst. Vřele doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Před třemi lety jsem cvičení Pilates Clinic Method znal jen z informací moji ženy, která již nějakou dobu cvičení navštěvovala a byla velice spokojená. V této době jsem začal mít vážné cévní problémy v oblasti achillovky na pravé končetině. Bolestivý otok kotníku, bolest se šířila hlavně při pohybu od paty do lýtka a postupně do celé končetiny. Návštěva u ortopeda nepřinesla žádné uspokojivé řešení. Na operaci to není, jedná se o špatné prokrvení končetiny, což s ohledem na můj věk (80 let) není nic překvapivého. Našel jsem si rehabilitační sestru, ale potíže se nadále zhoršovaly, přenesly se i do levé končetiny, až jsem skoro přestal chodit. Moje manželka mi domluvila konzultaci a prohlídku u Hanky Müllerová. Ta mi během setkání nabídla řešení formou pravidelného cvičení 1 hod. týdně. Už během konzultace provedla masáž chodidel, doporučila mi jednoduché rehabilitační pomůcky a naučila základní prvky cvičení, které mám pravidelně cvičit. Od tohoto dne se má zdravotní situace začala z volna, ale trvale zlepšovat. Díky tomuto cvičení během dvou měsíců otok a bolesti téměř zmizely a zdravotní stav se výrazně zlepšil. Cvičení jsme rozšířili i do oblasti bederní páteře a kyčlí, kde jsem pociťoval dlouhodobé potíže. Výsledky tohoto cvičení jsou možná pro někoho zdánlivě nepatrné, protože si je nemusí ani uvědomit. Například, že dokáži použít vanu, aniž bych potřeboval stoličku (to jsem před třemi lety nedokázal) a že nepotřebuji žádné léky proti bolesti. Jsem vděčný moji drahé cvičitelce Ing. Hance Müllerové, že udržuje mé zdraví již 3 roky v přijatelné formě. Mohu ji doporučit všem bez rozdílu věku, co mají různé zdravotní problémy pohybového charakteru a mají zájem o zlepšení svého zdraví.

Karel Popelář
důchodce

Hanko, lyžuji! Jen a jen vaší zásluhou! Děkuji a zdravím :)

Karel K.
Valašské Meziříčí

Cvičení Pilates Clinic Method je výborné, aby se člověk udržel v chodu i ve vyšším věku, a ani pro mladší věkové kategorie nemusí být vůbec nudné. Hanka dokáže přizpůsobit cvičení konkrétním a aktuálním potřebám, navíc její přístup, nadhled a zapálení pro věc zlepšují prokazatelně náladu!

Michaela Z.
48 let

K Hance jsem zamířila poté, co mě více než rok po porodu trápila bolest stydké spony. Doporučení právě na ni se na mě hrnuly ze všech stran, jakmile jsem se zmínila, že hledám někoho, kdo by mi dokázal pomoci. Hanka je skvělý odborník, anatomii těla má v malíku, vše odborně a zároveň srozumitelně vysvětlí, proč se co děje a jak je to potřeba napravit. Zlepšení bylo po pár individuálních lekcích, úplné vyřešení problému asi za dva tři měsíce. Moc děkuju a těším se na další cvičení!

Kateřina Š.
35 let

Cvičení pilates protáhne celé tělo. Zmírní bolest, donutí člověka cvičit, dodá dobrou náladu, je prostě super!

Dáša L.
62 let

Cca za 30 let jsem prošla různými metodami cvičení – posilování, aerobik, aqua aerobik, zumba… Všechna tato cvičení mě bavila, ale až při cvičení Pilates Clinic Method jsem si uvědomila, jaké svaly v těle mám a co všechno jde procvičit. Ze cvičení mám dobrou náladu, pocit, že pro sebe něco málo dělám, a poznala jsem skvělé lidi.

Blanka A.
52 let

Pilates Clinic Method je nejkomplexnější cvičení, na kterém jsem kdy byl. Skvěle procvičí a zároveň protáhne celé tělo a nevynechá ani často opomíjené partie jako je například mezilopatkové svalstvo, svalstvo pánevního dna apod. Pracuji jako kadeřník a při této práci velmi trpí záda a nohy. Díky pravidelnému cvičení pilates s Hankou nemám ani s jednou z těchto partií, na rozdíl od mnoha mých kolegyň, problémy.

Michal K.
28 let

Po cvičení Pilates Clinic Method se cítím jako znovuzrozená a můžu díky této kompenzaci provádět různé sporty s menším rizikem zranění. Díky cvičení se mi zlepšila kolena a celkově celé držení těla.

Irena T.
35 let