Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Müllerová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Müllerová — instruktorka Pilates Clinic Method a pohybová specialistka

Zobrazuji č. 2123 z celkem 23 doporučení prezentace Ing. Hana Müllerová:
Hanko, tvoje cvičení mi pomáhá napravovat zdravotní problémy, které mám s páteří. Také mi posiluje jinak ochablé svalstvo. Po cvičení se cítím skvěle. Je to přesně to, co potřebuji.

Ivana Š.

54 let
Cvičení Pilates Clinic Method rozvíjí skryté možnosti každého těla a odstraňuje případné zdravotní potíže a problémy, nemluvě o lidech, kteří mají nějaký dlouhodobě neřešitelný zdravotní problém. Cvičení mi pomáhá udržet tělo v chodu, tedy v aktivním sportu, kdy přidaná hodnota tohoto je, že případné bolesti zad jsou ihned řešeny k mé plné spokojenosti. Navíc se nejedná o „tupé“ cvičení, ale mnoho nápaditých cvičebních pomůcek a metod přinese i jiný pohled na možnosti, jak být uzdravován.

Pavel Lištvan

pavel.listvan@volny.cz
Po pádu na lyžích, kdy to odneslo koleno, jsem začal chodit na rehabilitace k Hance. Krásně mě rozchodila, zase lyžuji. Díky jejímu cvičení Pilates si opět zavážu tkaničky u bot!!! Je to moc fajn si protáhnout celé tělo ve výborné atmosféře v jejím studiu. A nechat se u Hanky zatejpovat má taky své kouzlo! Vřele doporučuji.

Daniel S.

53 let, motorkář
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS