Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Hedvika Stoklasová

Mgr. Hedvika Stoklasová

překladatelka angličtiny a francouzštiny

Mgr. Hedvika Stoklasová

Přeložím pro vás texty z angličtiny a francouzštiny. Srozumitelně, čtivě, profesionálně, vždy tak, aby přesně odpovídaly vašim potřebám. Zakládám si na kvalitně odvedené práci, dobré komunikaci a individuálním přístupu.

Celý život mne provází sport a vše kolem něj, proto s radostí překládám texty se sportovní tematikou – přeložila jsem desetitisíce slov týkajících se sportovních aktivit, akcí i sportovního oblečení nebo vybavení. Dlouhodobě spolupracuji se známou firmou Decathlon a lokalizovala jsem webové stránky legendární značky lyží Kästle.

Mým druhým domovem je jedinečná příroda našeho nejstaršího národního parku, zcela přirozeně je mi proto blízká i ekologie a problematika udržitelnosti. Velmi ráda si také rozšiřuji obzory v oblasti zelené architektury a přírodního stavitelství.

Co vám mohu přeložit?

  • Propagační a marketingové materiály – katalogy, články, brožury, prezentace atp.
  • Webové stránky (lokalizace)
  • Interní materiály – manuály, směrnice, školicí materiály aj.
  • Články a texty – týkající se již zmíněného sportu a ekologie, dále cestovního ruchu, vzdělávání, moderních technologií, dopravy a dalších oblastí
  • Titulky – přeložím dialogovou listinu, či vytvořím titulky včetně časování

Překladatelské dovednosti jsem získala při studiu na Univerzitě Karlově. Překládáním na volné noze se živím od roku 2017, kdy jsem se z Prahy vrátila do svých milovaných Krkonoš. Ve volném čase si doplňuji profesní vzdělání a zvyšuji odbornost. Anebo se můžeme potkat na sjezdovce, ve stopě či na hřebenech v okolí Špindlerova Mlýna.

Překladům a sportu zdar!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Hedvika Stoklasová
Špindlerův Mlýn 243 (Královéhradecký kraj)
543 51
Mobil:720 692 892
Email:hedvika.stoklasova@gmail.com
LinkedIn:LinkedIn hedvikastoklasova
Účet:1228882032 / 3030
:06267947

Doporučení z první ruky

Na Hedviku se obracím, kdykoliv svůj překlad potřebuju nechat zkontrolovat druhým párem očí. Její konzultace jsou pro mě navíc k nezaplacení, když jsem sama v koncích a potřebuju se poradit s někým, kdo je kovaný ve vymýšlení kreativních překladatelských řešení. Pravidelně spolupracujeme na překladech marketingových textů a vždy si můžu být jistá, že Hedvika odevzdá kvalitně přeložený text, který navíc bude mít šťávu. Spolupráci s Hedvikou zkrátka můžu rozhodně doporučit!
Mgr. Eva Volenová
překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS