Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš

Honza Dolejš

lektor osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce

Honza Dolejš

Nabízím školení osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce a také školení týmového řízení s nástrojem Trello.

  • Osobní produktivita a time management – jak být produktivnější a efektivnější s plněním každodenních úkolů a projektů? Ve svých školeních dbám na příklady z praxe, které jsou podpírány teorií. Díky praktickým ukázkám a tipům odejde ze školení každý s teoretickým základem, ale i systémem (aplikace Trello), který může ihned pro svůj time management používat.
  • Týmové řízení v nástroji Trello – představuji firmám nástroj Trello, který slouží k týmové spolupráci nad úkoly a projekty ve firmě. Po krátkém teoretickém seznámení s aplikací Trello pokračuje praktické zavedení nástroje do firmy, nastavení na firemních počítačích a vytvoření systému, který firma může ihned po mém odchodu začít používat.

Získal jsem vzdělání na ČVUT v Praze. Mám 6 let praxe jako redaktor (1,5 roku i jako šéfredaktor) v největším online portálu o mobilních telefonech Svět Androida a také jako copywriter v Lion Mobile. Také jsem školil pro Google zaměstnance O2 Guru či zastupoval Google na akcích pro veřejnost i pro různé specialisty. Publikuji odborné články na webu Mít Vše Hotovo, kde se opírám hlavně o témata time management, GTD a Trello.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Znalosti a dovednosti

  • Time management – velké časové vytížení mě donutilo přejít na lepší systém řízení svého času. Propadl jsem metodě GTD, kterou provozuji a zároveň školím ostatní (jednotlivce i celé firmy). V současné době používám pro implementaci metody systém Trello.
  • Řízení týmu, komunikace – jako šéfredaktor jsem zodpovídal za práci více lidí v týmu, nedílnou součástí byla schopnost v týmu pracovat a správně s jednotlivci komunikovat. Mám aktivní zkušenosti se systémy pro práci v týmu ­ Trello, Redmine a Basecamp.
  • Školení, vystupování, prezentace – rád své dovednosti a zkušenosti předávám ostatním formou prezentací a školení. Měl jsem svou vlastní prezentaci na akci Android RoadShow před více než 200 lidmi, školil jsem opakovaně O2 Guru pod křídly Googlu. Zúčastnil jsem se desítek akcí a workshopů, kde jsem zastupoval Google či Svět Androida. Předváděl jsem Google služby, mobilní telefony či jiné moderní technologie specialistům i veřejnosti.
  • Osobní rozvoj – mou zálibou je práce na sobě samém. Ve volném čase pročítám knihy o osobním rozvoji, time managementu, asertivním chování a další. Získané zkušenosti sám zkouším a implementuji do života, pak se s nimi rád dělím s ostatními.
  • Skvělá znalost G Suite (Google Apps) – již několik let využívám ke své práci i osobnímu životu cloudové nástroje G Suite, které mi usnadňují život a šetří čas. Je až s podivem, kolik uživatelů potenciál těchto služeb dosud neobjevilo.

Kontaktní informace

Honza Dolejš
Kytlická 862/4
Praha 9
190 00
Mobil:777 015 994
Email:info@honzadolejs.cz
Web:www.honzadolejs.cz
Facebook:Facebook hdolejs
LinkedIn:LinkedIn honza-dolejs
Účet:1016118075 / 6100
:03389456

Doporučení z první ruky

Kurz byl po celou dobu veden velmi poutavě, se zaměřením na praktické tipy v oblasti aplikace Trello a na správu řízení vlastního času. Velice obohacující kurz. Plánuji začít používat aplikaci Trello ve svém nejen pracovním životě a těším se na pozitivní změnu.
David Smrčina

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS