Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš

Honza Dolejš

lektor osobní produktivity, time managementu a digitálních dovedností

Honza Dolejš

Nabízím školení osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce a také školení digitálních dovedností.

  • Osobní produktivita a time management – ukazuji lidem, jak začít pracovat méně, ale o to chytřeji a efektivněji. Poskytuji ukázky a příklady z praxe, které může každý ihned začít používat, šetřit svůj čas a být produktivnější.
  • Digitální dovednosti – v 21. století je důležité správně používat digitální nástroje, které jsou k dispozici. Ukazuji lidem, jak si zefektivnit každodenní činnosti s počítačem i mobilním telefonem a dalšími online nástroji.

Získal jsem vzdělání na ČVUT v Praze. Mám 8 let praxe jako redaktor (1,5 roku i jako šéfredaktor) v největším online portálu o mobilních telefonech Svět Androida a také jako copywriter v Lion Mobile. Školil jsem pro Google zaměstnance O2 Guru či zastupoval Google na akcích pro veřejnost i pro různé specialisty. Jako expert na digitální technologie jsem prezentoval na konferencích Digital future 2017, AMPER 2018 při příležitosti akce Firma budoucnosti nebo na konferenci Asistentka Manažera a dalších. Vedl jsem již více než stovku vzdělávacích workshopů pro firmy i jednotlivce a podílím se na tvorbě vzdělávacích videí pro Digiskills.

Publikoval jsem odborné články na webu Mít Vše Hotovo, kde se opírám hlavně o témata time management, GTD a Trello.

Fotogalerie:

Přednáška na téma Firma budoucnostiPřednáška o osobní produktivitě a time managementuŠkolení Moderní asistentka pro TopVisionPřednáška na téma Jak ušetřit hodinuJan Dolejš: lektor osobní produktivity, time managementu a digitálních dovedností

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Ceník služeb

  • workshop, školení, přednáška, konzultace – 2.000 Kč za hodinu
  • cestovné po Praze ZDARMA, mimo Prahu 1.000–2.000 Kč

Znalosti a dovednosti

  • Time management a osobní produktivita – propadl jsem zkoumání své efektivity. Neustále se snažím přijít na to, jak svůj čas co nejlépe využívat. Začal jsem u metody GTD, díky které jsem si následně vytvořil vlastní systém, který mi funguje.
  • Školení, workshopy, prezentace – rád své dovednosti a zkušenosti předávám ostatním formou prezentací a školení. Vedl jsem již více než stovku akcí a workshopů.
  • Google Suite (Google Apps) – již několik let využívám ke své práci i osobnímu životu cloudové nástroje G Suite, které mi usnadňují život a šetří čas.
  • Office 365 – pokročilá znalost cloudového řešení od Microsoftu, zaměření na OneDrive, Teams, Sdílené dokumenty, Planner, OneNote.
  • Digitální produktivita – výborný přehled v oblasti digitálních nástrojů a aplikací. Apple prostředí, Android, Windows, online služby, Trello a další.

Kde na mě můžete narazit?

Kontaktní informace

Honza Dolejš
Kytlická 862/4
Praha 9
190 00
Mobil:777 015 994
Email:info@honzadolejs.cz
Web:www.honzadolejs.cz
Facebook:Facebook hdolejs
LinkedIn:LinkedIn honza-dolejs
Účet:1016118075 / 6100
:03389456

Doporučení z první ruky

Bc. Andrea Hermanová
U Honzy Dolejše jsem před dvěma lety absolvovala kurz Osobní produktivity a Time Managementu. Z poznatků, které jsem na kurzu získala, každodenně těžím. Obzvlášť přínosné pro mě bylo seznámení se s aplikací Trello, díky které si zvládám velmi efektivně řídit projekty. Honza je skvělý lektor a velice příjemný člověk. Nadšeně doporučuji!
překladatelka angličtiny a korektorka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS