Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Honza Dolejš

Honza Dolejš

lektor osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce

Honza Dolejš

Nabízím školení osobní produktivity a time managementu pro firmy i jednotlivce a také školení týmového řízení s nástrojem Trello.

  • Osobní produktivita a time management – jak být produktivnější a efektivnější s plněním každodenních úkolů a projektů? Ve svých školeních dbám na příklady z praxe, které jsou podpírány teorií. Díky praktickým ukázkám a tipům odejde ze školení každý s teoretickým základem, ale i systémem (aplikace Trello), který může ihned pro svůj time management používat.
  • Týmové řízení v nástroji Trello – představuji firmám nástroj Trello, který slouží k týmové spolupráci nad úkoly a projekty ve firmě. Po krátkém teoretickém seznámení s aplikací Trello pokračuje praktické zavedení nástroje do firmy, nastavení na firemních počítačích a vytvoření systému, který firma může ihned po mém odchodu začít používat.

Získal jsem vzdělání na ČVUT v Praze. Mám 6 let praxe jako redaktor (1,5 roku i jako šéfredaktor) v největším online portálu o mobilních telefonech Svět Androida a také jako copywriter v Lion Mobile. Také jsem školil pro Google zaměstnance O2 Guru či zastupoval Google na akcích pro veřejnost i pro různé specialisty. Publikuji odborné články na webu Mít Vše Hotovo, kde se opírám hlavně o témata time management, GTD a Trello.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Znalosti a dovednosti

  • Time management – velké časové vytížení mě donutilo přejít na lepší systém řízení svého času. Propadl jsem metodě GTD, kterou provozuji a zároveň školím ostatní (jednotlivce i celé firmy). V současné době používám pro implementaci metody systém Trello.
  • Řízení týmu, komunikace – jako šéfredaktor jsem zodpovídal za práci více lidí v týmu, nedílnou součástí byla schopnost v týmu pracovat a správně s jednotlivci komunikovat. Mám aktivní zkušenosti se systémy pro práci v týmu ­ Trello, Redmine a Basecamp.
  • Školení, vystupování, prezentace – rád své dovednosti a zkušenosti předávám ostatním formou prezentací a školení. Měl jsem svou vlastní prezentaci na akci Android RoadShow před více než 200 lidmi, školil jsem opakovaně O2 Guru pod křídly Googlu. Zúčastnil jsem se desítek akcí a workshopů, kde jsem zastupoval Google či Svět Androida. Předváděl jsem Google služby, mobilní telefony či jiné moderní technologie specialistům i veřejnosti.
  • Osobní rozvoj – mou zálibou je práce na sobě samém. Ve volném čase pročítám knihy o osobním rozvoji, time managementu, asertivním chování a další. Získané zkušenosti sám zkouším a implementuji do života, pak se s nimi rád dělím s ostatními.
  • Skvělá znalost G Suite (Google Apps) – již několik let využívám ke své práci i osobnímu životu cloudové nástroje G Suite, které mi usnadňují život a šetří čas. Je až s podivem, kolik uživatelů potenciál těchto služeb dosud neobjevilo.

Kontaktní informace

Honza Dolejš
Kytlická 862/4
Praha 9
190 00
Mobil:777 015 994
Email:info@honzadolejs.cz
Web:www.honzadolejs.cz
Facebook:Facebook hdolejs
LinkedIn:LinkedIn honza-dolejs
Účet:1016118075 / 6100
:03389456

Doporučení z první ruky

Kurz byl dobře vedený. Je vidět, že si na něm dal autor opravdu záležet. Obsahem byly především osobní zkušenosti, které nenásilnou metodou posluchače nasměrovaly na vlastní dráhu produktivity. Služby a produkty, které byly prezentovány, se dobře spojovaly dohromady a ucelily tak celý koncept.
Jindřich Lanč

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS