Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Irena Marešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Irena Marešová — produktová fotografka, copywriterka a social media marketérka s přesahem do tvorby grafiky

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Irena Marešová:
Irena má spoustu nápadů, je kreativní a spolehlivá. Je plná energie, kterou vkládá také do spolupráce na projektu. Naše spolupráce byla v rámci příspěvků na FB a IG, které připravila přesně dle domluvy. Posty včetně nafocení fotek a popisků se moc povedly. Vstřícné a milé jednání je velký bonus. Moc děkuji za spolupráci.

Jana Drozdová

zakladatelka Vi WINE – prémiové víno v plechovce
shop.viwine.cz ~ jana@viwine.org
S Irenou jsme navázali spolupráci na správě sociálních sítí pro náš eshop Johnsonstore.cz a pro značku Matrix Fitness. Její přístup je velmi proaktivní, kreativní a hlavně přináší výsledky. Vyhovuje mi její příjemná a rychlá komunikace, nápady a celkový styl spolupráce. Tu proto hodláme do budoucna rozšiřovat o další aktivity a značky.

Tomáš Fošenbauer

Country Manager Johnson Health Tech CZ&SK a.s.
johnsonstore.cz
Irena mi poskytla několik tipů, jak zefektivnit komunikaci na mých sociálních sítích, které měly pozitivní dopad na obchod. Také je velmi ochotná a dobře se s ní spolupracuje.

Lucie Marková

designérka
S Irenou máme super zkušenost. Velmi rychlá a vstřícná komunikace, kdy nám dopředu řekla co a jak bude či nebude. Příspěvky na soc. sítích jsme nechali čistě na ní a řekla bych, že nás posunula zase o kus dál. Takže děkujeme!

Karolina Jaklová

provozovatelka půjčovny svatebních dekorací
http://www.facebook.com/svatbolik ~ 775 123 037
Irena nám moc pomohla s promyšlením strategie na sociální sítě. Dobře nám poradila a odvedla dobrou práci jak při přípravě grafiky na Facebook a Instagram, tak s nafocením fotografií. Reagovala vždy pohotově a trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy a připomínky. I na dálku z ní vyzařuje pozitivní energie a chuť k práci. Ještě jednou moc děkujeme.

Zuzana Petříková

S Irenou máme dlouholeté zkušenosti. Komunikace na našich sociálních sítích je plně v její režii. Prezentace naší firmy se dostává na velmi kvalitní úroveň. Kromě krásných fotografií oceňuji také poutavé texty, se kterými fanoušci stránky rádi interagují.

Irena Marešová

majitelka cukrárny Máslové trubičky
maresova@maslovetrubicky.cz
Skoro rok trvající spolupráce na e-shopu www.vybelime.cz byla na vysoké profesionální úrovní s perfektní znalostí FB a IG marketingu, strategie, implementace soutěží a vše v kombinaci s dokonalými grafickými příspěvky, které paní Marešová tvořila, plánovala a logisticky nastavovala každý měsíc v časovém harmonogramu. Pokud hledáte cenově dostupný profesionální přístup a systémovou strategii pro vaše projekty v komplexní podobě od grafiky, textů, cílení na FB a IG, soutěží spojené s marketingem na FB a IG + profesionální přístup k danému projektu, tak mohu paní Marešovou všem DOPORUČIT. Určitě ji v brzké době znovu oslovíme!!! Hodnotím AAA+++.

Jan Krnáč

www.vybelime.cz ~ info@vybelime.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS