Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Irena Marešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Irena Marešová — produktová fotografka, copywriterka a social media marketérka s přesahem do tvorby grafiky

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Irena Marešová:
Irena má spoustu nápadů, je kreativní a spolehlivá. Je plná energie, kterou vkládá také do spolupráce na projektu. Naše spolupráce byla v rámci příspěvků na FB a IG, které připravila přesně dle domluvy. Posty včetně nafocení fotek a popisků se moc povedly. Vstřícné a milé jednání je velký bonus. Moc děkuji za spolupráci.

Jana Drozdová

zakladatelka Vi WINE – prémiové víno v plechovce
shop.viwine.cz ~ jana@viwine.org
S Irenou jsme navázali spolupráci na správě sociálních sítí pro náš eshop Johnsonstore.cz a pro značku Matrix Fitness. Její přístup je velmi proaktivní, kreativní a hlavně přináší výsledky. Vyhovuje mi její příjemná a rychlá komunikace, nápady a celkový styl spolupráce. Tu proto hodláme do budoucna rozšiřovat o další aktivity a značky.

Tomáš Fošenbauer

Country Manager Johnson Health Tech CZ&SK a.s.
johnsonstore.cz
Irena mi poskytla několik tipů, jak zefektivnit komunikaci na mých sociálních sítích, které měly pozitivní dopad na obchod. Také je velmi ochotná a dobře se s ní spolupracuje.

Lucie Marková

designérka
S Irenou máme super zkušenost. Velmi rychlá a vstřícná komunikace, kdy nám dopředu řekla co a jak bude či nebude. Příspěvky na soc. sítích jsme nechali čistě na ní a řekla bych, že nás posunula zase o kus dál. Takže děkujeme!

Karolina Jaklová

provozovatelka půjčovny svatebních dekorací
http://www.facebook.com/svatbolik ~ 775 123 037
Irena nám moc pomohla s promyšlením strategie na sociální sítě. Dobře nám poradila a odvedla dobrou práci jak při přípravě grafiky na Facebook a Instagram, tak s nafocením fotografií. Reagovala vždy pohotově a trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy a připomínky. I na dálku z ní vyzařuje pozitivní energie a chuť k práci. Ještě jednou moc děkujeme.

Zuzana Petříková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS