Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Iva Menšíková

Mgr. Iva Menšíková

copywriterka s přesahem do sociálních sítí a PR

Mgr. Iva Menšíková

Neexistuje nic, pro co bych nenašla slova. Jako copywriterka se ráda nořím do tématu a vždy hledám to, co cílového zákazníka přesně zasáhne. Projdu si i nejmenší detaily, nastuduji dostupné podklady a vykutám z nich zlato.

Při psaní myslím na to, pro koho a proč text tvořím. Každý výsledek je jiný, jedno ale mají společné. Jsou čtivé, srozumitelné a přirozené. Nemám ráda slovní vatu a zbytečně dlouhá souvětí.

 • Copywriting pro webové stránky, brožury, letáky i další tiskoviny.
 • Krátké texty včetně claimů a příspěvků pro sociální sítě.
 • Psaní článků se specializací na oblast cestování a lifestylu.
 • Příprava PR článků a tiskových zpráv.

Vystudovala jsem žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze. Při škole jsem se psaním a komunikací začala živit a už mě to nepustilo. V oblasti písmen, slov a vět se pohybuji už 9 let.

Začínala jsem jako redaktorka v internetové redakci Českého rozhlasu, odkud jsem přesídlila do PR agentury a následně do prostředí copywritingu. Během toho jsem si navíc odběhla vyzkoušet i práci knižní redaktorky.

Ukázky práce:

Texty pro e-shop České parkyCestovatelský článek pro PrávoČlánek pro blog e-shopu Cestovatelský obchodČlánek na blog e-shopu Cestovatelský obchodRozhovor pro magazín Gastro Report
Zobrazit všech 10 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Virunga – příprava obsahu na sociální sítě a komunikace s fanoušky, textace různých online i offline materiálů
 • Content Wizards – copywriting pro různé typy klientů
 • Proudly – příprava blogových článků
 • Nadání a dovednosti – textace pro různé účely v neziskové organizaci
 • TravelMagazine.cz – psaní článků o cestování
 • Víkendový magazín deníku Právo – cestovatelské reportáže
 • Publicis PR/MSL – příprava tiskových zpráv a PR článků, komunikace s médii, organizace tiskových konferencí; vybraní klienti: Kalamata Papadimitriou, Eurowings, Stubai

Kontaktní informace

Mgr. Iva Menšíková
Zdibská 27
Praha 8
182 00
Mobil:732 817 112
Email:iva.mensik@gmail.com
:07760141

Doporučení z první ruky

V marketingu dělám už pěknou řádku let a texty byly z mého pohledu vždycky slabým článkem většiny agentur, se kterými jsem spolupracovala. Protože právě texty jsou v komunikaci zásadní, rozhodli jsme se v E.ONu, že si je budeme dělat především interně ve spolupráci s vybranými copywritery. Ivča je jedním ze dvou textařů, s nimiž pracujeme, a pro mě je to úplně skvělá zkušenost. Umí zpracovat opravdu cokoliv, včetně komplikovanějších technických témat. Dodržení termínů je s Ivčou jasná věc, nikdy se nám nestalo, že bychom se s něčím dostaly do skluzu. Čeho si ale vážím vůbec nejvíc, je její neotřelý styl a preciznost. Text od ní si prostě přečtete rádi a určitě mu vždycky bez problémů porozumíte.
Alena Pudilová
Senior marketing manager E.ON

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS