Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Iva Menšíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Iva Menšíková — copywriterka s přesahem do sociálních sítí a PR

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Iva Menšíková:
Velice profesionální a lidský přístup Ivy jsem zažila na společném projektu pro softwarovou platformu Uget. Ivu mohu doporučit jak pro psaní textů na web, blogů, tak i pro textové reklamy v rámci PPC. Velice šikovná a kreativní je i při textování bannerů, claimů a PR zpráv.

Anna Böttgerová

marketingový manažer
abottgerova@outlook.cz ~ 739 651 956
S Ivou jsem spolupracovala na několika projektech. Ve všech případech s ní probíhala naprosto bezproblémová komunikace. Na čem jsme se domluvily, to platilo, ať už v případě obsahu, ceny, tak termínů. Je radost spolupracovat s někým, kdo k vám přistupuje nejen profesionálně, ale i přátelsky, a víte, že se můžete na výsledek spolehnout.

Karolina Štráchalová

www.goodsailors.cz
V marketingu dělám už pěknou řádku let a texty byly z mého pohledu vždycky slabým článkem většiny agentur, se kterými jsem spolupracovala. Protože právě texty jsou v komunikaci zásadní, rozhodli jsme se v E.ONu, že si je budeme dělat především interně ve spolupráci s vybranými copywritery. Ivča je jedním ze dvou textařů, s nimiž pracujeme, a pro mě je to úplně skvělá zkušenost. Umí zpracovat opravdu cokoliv, včetně komplikovanějších technických témat. Dodržení termínů je s Ivčou jasná věc, nikdy se nám nestalo, že bychom se s něčím dostaly do skluzu. Čeho si ale vážím vůbec nejvíc, je její neotřelý styl a preciznost. Text od ní si prostě přečtete rádi a určitě mu vždycky bez problémů porozumíte.

Alena Pudilová

Senior marketing manager E.ON
S Ivou spolupracujeme přes 2 roky na různých projektech. Jedním z největších klientů byla Virunga, u které jsme společně řešili obsah na sociálních sítích a blogu. Iva skvěle vystihla klientovu tonalitu a vše probíhalo hladce. Velmi nám vyhovuje, jak si vždy dokáže klientův byznys nastudovat a potom dodat ten nejlepší možný výstup. Vážíme si spolehlivé spolupráce a profesionálního přístupu.

Věra Vlčková

Founder & Marketing Specialist, VERmedia
www.vermedia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS