Doporučení z první ruky

Mgr. art. Ivana Čeljuska — kreativní grafička, ilustrátorka a designérka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Ivana je art directorka a ilustrátorka, se kterou je radost pracovat. Její designy a obrázky vždycky zaujmou a jsou výborně provedené. Zároveň dělá půvabnou volnou tvorbu, která mě vždycky potěší a nadchne svojí vlídností.

Štefan Švec
editor a writereditor

Ivana Čeljuska pro naše oddělení na Sociologickém ústavu AV ČR vypracovala ve velice krátké době - spíše v šibeničním termínu - kvalitní příručku pro širší odbornou veřejnost na téma zlepšování rovnosti ve vědě. Provedení bylo jednoduché, ale nápadité a příručku jsme využívali několik let. Komunikace probíhala bez problémů a do detailu. Mohu jedině doporučit!

Blanka Nyklová
vědecká pracovnice SOÚ AV ČR

S Ivanou spolupracuji již sedmým rokem. Pro náš spolek Střešovický Oříšek tvoří ilustrace a plakáty akcí, výroční zprávu a další materiály. Když došlo v mé druhé práci - terapeutické praxi - na přípravy knížky Žirafa Amálka pro malé pacienty s revmatoidní artritidou, nebo na tvorbu pracovních listů pro děti v době pandemie, bylo pro mě tak jasnou volbou oslovit opět Ivanu. Ivany ilustrace a grafické zpracování jsou pro mě vždy vkusné a na spolupráci nedám dopustit. Ivana pro mě patří mezi lidi, na které je spolehnutí, kteří jsou k sobě nároční a chtějí předat dobře odvedenou práci.

Jana Horáková
www.stresovickyorisek.cz
www.terapiehorakova.cz

Na grafičku Ivanu je spolehnutí a má vkus. Zadanou práci odvedla co nejdřív to bylo možné a graficky mně to přišlo velmi povedené.

Dominika Klepková
předsedkyně spolku
vamnablizku@gmail.com

Na Ivaně je poznat, že ji její práce baví. Jde jí od ruky a výsledek stojí za to. Dala si záležet na tom, aby pochopila co přesně po ní chci a domluva kvůli dolaďování výsledku byla bezproblémová, příjemná a rychlá. Rozhodně doporučuji dál!

Kateřina Vickers
sociální pedagog

S Ivanou jsem spolupracovala v agentuře Boomerang, zejména při práci pro klienta ASAHI. Ivana je samostatná, kreativní a spolehlivá profesionálka. Vždy přinesla více než bylo zadáno. Práce s ní byla radost a posouvala nás dopředu. Během naší spolupráce pro ASAHI jsme měli na starosti kompletní interní komunikaci. To zahrnovalo tvorbu a design printových materiálů, vytváření online formátů až po tvorbu kompletních brožur, návrhy ocenění a balení produktů a dalších merchandisingových předmětů. Ivana se vždy vynikajícím způsobem postarala o každý detail a přinesla originální a profesionální přístup ke všem úkolům. Její schopnost kombinovat kreativitu a technické dovednosti ji dělá skvělou profesionálkou pro široké spektrum projektů. Během naší spolupráce jsme společně dosáhli skvělých výsledků a byla jsem nadšená z kvality a originality jejich prací. Ivana je velmi příjemná, práce s ní byla radost.

Dita Loudilová
ředitelka v Nadačním fondu Kapka naděje
www.kapkanadeje.cz

Komunikace s Ivanou probíhala od první chvíle velmi svižně a profesionálně. Na všem jsme se dohodly, cenily jsme zejména proaktivní přístup a napojení na naše potřeby. Práce zahrnovala úpravu několika rozsáhlých textů (etický kodex aj.), které se špatně četly a bylo v nich velké množství drobných korektur. Vše dopadlo dobře, dokumenty dostaly nový kabát a jsou uživatelsky velmi příjemné. Práci s Ivanou rozhodně můžeme doporučit a dále jejích služeb budeme využívat!

Dominika Čechová
psychoterapeutka, členka výboru České asociace pro psychoterapii
www.czap.cz cechova@czap.cz