Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Neckařová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ivana Neckařová — online marketérka se zaměřením na zdravotnictví

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ivana Neckařová:
Young dentist tvoří největší komunitu zubních lékařů a dentálních hygienistek v ČR. Projekt funguje už více než 5 let a vzhledem k tomu, že se komunita stále více rozrůstá, potřebovali jsme profesionálnější přístup k marketingu a nastavit marketingovou strategii na míru. Ivana má zkušenosti s marketingem lékařů a projektů ve zdravotnictví, a proto jsme si ji vybrali. Je pro nás důležité spolupracovat se specialistou, který má zkušenosti s naší cílovou skupinou, tedy lékaři. Spolupráce s Ivanou probíhá na pravidelné bázi na základě domluvených aktivit a KPI's. Ivana je spolehlivá, vždy splní vše, na čem se domluvíme a je velmi flexibilní z časového hlediska. Společně se nám už podařilo uspořádat velkou konferenci po lockdownu v Praze – pro 100 zubních lékařů. Ivana měla na starosti veškerou propagaci konference a podařilo se jí konferenci 2 týdny před termínem vyprodat. Postupně se nám daří navyšovat počet nových registrovaných členů, zvýšila se nám návštěvnost webu spolu s počty sledujících na Facebooku a Instagramu. Příspěvky mají také větší dosahy. Ivanu doporučuji ke spolupráci, je velmi pracovitá a nebojí se nových výzev. Lékaři jsou prostě její cílovka, kterou zná nejlépe.

MDDr. et Bc. Tomáš Machač

zubní lékař
www.youngdentist.cz ~ info@youngdentist.cz
FIDOPOLI.com je začínající startup a nedávno jsme začali experimentovat s marketingem a reklamami. Chyběl nám ale strategičtější přístup a zpětná vazba na naše online aktivity. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli spolupracovat s Ivanou, specialistkou online marketingu. Ivana provedla kontrolu našich online aktivit a navrhla různá zlepšení a další aktivity, které by nám mohly pomoct získat více aktivních uživatelů. Připravila konkrétní návrhy pro PPC, reklamu na Facebooku, e-mailový marketing a přímo implementovala některá vylepšení. Díky Ivaně lépe využíváme sociální média a jejich potenciál k získávání nových uživatelů. Také nám pomohla zanalyzovat data, vytáhla všechny zajímavé informace a přišla na chyby v nastavení sběru dat. Doporučujeme všemi deseti spolupráci s Ivanou, pomůže vám nejenom s marketingovou strategií, ale také s její realizací. Pokud jste startup jako my, nebo i větší firma, jsem si jistý, že pro vás Ivana udělá všechno, co bude v jejich marketingových silách s jejími zkušenostmi a skvělým přístupem.

Dave Ruzius

produktový manažer Fidopoli
www.fidopoli.com
Ivana mi pomohla s optimalizací webu pro vyhledávače (SEO) pro moji osobní webovou stránku. Její rady a tipy mi pomohly zvýšit doménovou autoritu mého webu, díky kterým se na určitá klíčová slova zobrazuji hned na první stránce vyhledávání. Ivanu můžu doporučit jako SEO specialistu a odborníka na online marketing.

Andrej Gajdoš

programátor webových aplikací
www.andrejgajdos.com
S Ivanou jsem se spojila za účelem marketingové konzultace pro můj e-shop Via Musica. Potřebovala jsem poradit s firemní stránkou na Facebooku, jak z hlediska strategie, kampaní, tak nastavení Business Managera a přístupů. Během schůzky jsme probrali i SEO problémy webové stránky a Google Moje podnikání. Všechny otázky, co jsem měla, byla Ivana schopná zodpovědět a poradila nám řadu prvků, které jsme neznali. Děkuji za profesionální jednání a doporučuji Ivanu ke spolupráci. Pokud budeme v budoucnu potřebovat znovu poradit s marketingovou strategií, určitě se na ni obrátíme.

Daniela Stádníková

www.viamusica.cz
Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl se správou sociálních sítí, reklam, webu a mailingem. To všechno proto, že se chci více věnovat svému psaní a tvoření obsahu. A naštěstí jsem našla Ivanu. Spolupráce nám od začátku pěkně šlape. Ivana se zvládla velmi brzy vcítit, jakou potřebuji úroveň komunikace vůči své komunitě. Vše zpracovává dobře, je proaktivní a můžu se spolehnout na to, že to určitě bude. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila právě na ni, a doporučuji Ivanu jako specialistku na online marketing.

Petra Janoušková

zakladatelka Family Flow
Ivanu jsem si vybral do svého týmu, jelikož mě od začátku přesvědčila, že má spoustu zkušeností s prací na podobných projektech. Má skvělé komunikační schopnosti a jiný úhel pohledu díky svým zkušenostem ze zahraničí. Dokáže se velmi snadno a rychle zorientovat v různých datech a navrhnout nezbytné změny, které mají přímý vliv například na návštěvnost webu. Ve farmaceutickém průmyslu je digitální marketing velice důležitý a Ivana je si toho vědoma. Vždy je inovativní a informovaná o nejnovějších digitálních novinkách. Zákazníci jsou pro ni na prvním místě a i tak vypadá spolupráce s Ivanou. Ivana je zodpovědná, pečlivá, vždy dodá svou práci na 120 % a včas. Spolupráci s Ivanou určitě doporučuji, má zkušenosti s tvorbou marketingových strategií na míru pro různé obory a s řízením celého digitálního marketingu i ve velké korporaci. Ivana vždy přináší nové nápady, ráda zkouší různé marketingové aktivity a nástroje, řeší problémy s cílem zlepšit výsledky a splnit stanovené cíle.

Oguzhan Bal

digitální manažer EEU, Pfizer
www.pfizer.com ~ oguzhan.bal@pfizer.com
Rychlá a spolehlivá, to jsou dvě klíčová slova, kterými se sluší práci paní Neckařové ohodnotit. Srozumitelně předala výsledky své práce, vždy se slušně optala na chybějící údaje a dokumenty. Vše šlo navíc rychle. Můžu určitě doporučit!

Michaela Švestková

zakladatelka
cervena.miska@gmail.com ~ 722 799 027
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS