Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ivana Neckařová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ivana Neckařová — online marketérka se zaměřením na zdravotnictví

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ivana Neckařová:
Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl se správou sociálních sítí, reklam, webu a mailingem. To všechno proto, že se chci více věnovat svému psaní a tvoření obsahu. A naštěstí jsem našla Ivanu. Spolupráce nám od začátku pěkně šlape. Ivana se zvládla velmi brzy vcítit, jakou potřebuji úroveň komunikace vůči své komunitě. Vše zpracovává dobře, je proaktivní a můžu se spolehnout na to, že to určitě bude. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila právě na ni, a doporučuji Ivanu jako specialistku na online marketing.

Petra Janoušková

zakladatelka Family Flow
FIDOPOLI.com je začínající startup a nedávno jsme začali experimentovat s marketingem a reklamami. Chyběl nám ale strategičtější přístup a zpětná vazba na naše online aktivity. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli spolupracovat s Ivanou, specialistkou online marketingu. Ivana provedla kontrolu našich online aktivit a navrhla různá zlepšení a další aktivity, které by nám mohly pomoct získat více aktivních uživatelů. Připravila konkrétní návrhy pro PPC, reklamu na Facebooku, e-mailový marketing a přímo implementovala některá vylepšení. Díky Ivaně lépe využíváme sociální média a jejich potenciál k získávání nových uživatelů. Také nám pomohla zanalyzovat data, vytáhla všechny zajímavé informace a přišla na chyby v nastavení sběru dat. Doporučujeme všemi deseti spolupráci s Ivanou, pomůže vám nejenom s marketingovou strategií, ale také s její realizací. Pokud jste startup jako my, nebo i větší firma, jsem si jistý, že pro vás Ivana udělá všechno, co bude v jejich marketingových silách s jejími zkušenostmi a skvělým přístupem.

Dave Ruzius

produktový manažer Fidopoli
Ivanu jsem si vybral do svého týmu, jelikož mě od začátku přesvědčila, že má spoustu zkušeností s prací na podobných projektech. Má skvělé komunikační schopnosti a jiný úhel pohledu díky svým zkušenostem ze zahraničí. Dokáže se velmi snadno a rychle zorientovat v různých datech a navrhnout nezbytné změny, které mají přímý vliv například na návštěvnost webu. Ve farmaceutickém průmyslu je digitální marketing velice důležitý a Ivana je si toho vědoma. Vždy je inovativní a informovaná o nejnovějších digitálních novinkách. Zákazníci jsou pro ni na prvním místě a i tak vypadá spolupráce s Ivanou. Ivana je zodpovědná, pečlivá, vždy dodá svou práci na 120 % a včas. Spolupráci s Ivanou určitě doporučuji, má zkušenosti s tvorbou marketingových strategií na míru pro různé obory a s řízením celého digitálního marketingu i ve velké korporaci. Ivana vždy přináší nové nápady, ráda zkouší různé marketingové aktivity a nástroje, řeší problémy s cílem zlepšit výsledky a splnit stanovené cíle.

Oguzhan Bal

digitální manažer EEU, Pfizer
www.pfizer.com ~ oguzhan.bal@pfizer.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS