Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivana Štefková

Mgr. Ivana Štefková

psycholožka se zaměřením na podporu psychické odolnosti

Mgr. Ivana Štefková

Chcete zvládat těžkosti s lehkostí a najít zdroj své vnitřní síly?

Jako psycholožka přes 10 let zkoumám, jak zvládat náročné situace. Věnuji se podpoře psychické odolnosti – resilienci – a nabízím psychologické poradenství v těchto oblastech:

  • Prožívání složitých situací – Podpořím vás vyslechnutím a sdílením příběhů těch, kteří nejrůznější svízele přečkali.
  • Lepší zvládání těžkostí – Určíme si, co vám bere a dodává energii. Ukáži vám nové přístupy k řešení obtížných situací.
  • Vyrovnání se s minulými událostmi – Pomůžu vám odhalit, co si můžete odnést z prožité zátěžové situace. Naučíte se o ní mluvit tak, aby se stala zdrojem vaší síly.
  • Otevření se novým příležitostem – Společně najdeme smysl jednotlivých událostí ve vašem životě. Zaměříme se na vaše silné stránky a na to, jak je co nejvíce zapojit do běžných dní.

Zvýšení psychické odolnosti zdarma: Každý týden vám na e-mail pošlu tip na jednu z cest ke zvýšení odolnosti k vyzkoušení. V pondělí ode mě čekejte výzvu, v neděli zamyšlení, co si z ní odnést. Přihlaste se k odběru »

Rodičovská posilovna: Pro rodiče jsem připravila 12týdenní kurz na posílení rodičovské odolnosti. Během kurzu získáte jednoduché tipy pro zvýšení vaší pohody a zvládání náročných situací spojených s rodičovstvím. Napumpujte své rodičovské síly »

Jsem máma dvou dětí a ráda přenáším psychologické poznatky do každodenního života. Na svém blogu píši články s tipy pro posílení psychické odolnosti.

Vystudovala jsem obor Pedagogika na Univerzitě Karlově v Praze a obor Psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dále jsem absolvovala 1 rok v Leadership Akademii. Mám za sebou 250+ hodin poradenských kurzů, 120+ hodin kurzů o tom, jak zapojit sebe i druhé do dění okolo nás, 100+ hodin kurzů manažerských dovedností a 80+ hodin koučovacího výcviku.

Fotogalerie:

Ukázka pondělní výzvy v rámci e-mailingu Tipy pro zvýšení psychické odolnosti

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha

Kategorie katalogu:

Rozhovor o psychické odolnosti s Janem Vávrou

Kontaktní informace

Mgr. Ivana Štefková
Lucemburská 1024/1
Praha 3
130 03
Mobil:739 491 640
Email:ivana@ivanastefkova.cz
Web:ivanastefkova.cz
LinkedIn:LinkedIn ivanastefkova
Účet:1064514056 / 3030
:07942311

Doporučení z první ruky

Během roku práce po Ivanině boku jsem nepřestávala být fascinovaná její schopností položit v pravý čas správnou otázku tak, že jsem se okamžitě zamýšlela, jaká je podstata řešeného problému nebo probíraného tématu. Vážím si jí za její schopnost jít přímo k věci a nelámat si hlavu konvenční omáčkou. Je jedním z lidí, se kterými stojí za to jít na kafe, protože i při plynoucí konverzaci snadno budete mít „aha moment“.
Soňa Parke
https://www.linkedin.com/in/sona-parke/

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS