Ivana Vítková

interim manažerka se specializací na budování obchodních týmů ve firmách, mentorka osobního rozvoje

Rozvíjím firmy i jednotlivce.

Jako executive interim manager s 27letou praxí pomáhám klientům budovat obchodní týmy s prokazatelnými výsledky. Ten poslední se za 5 let mého vedení výkonnostně posunul z 0 na 700 milionů korun. Vnáším do firem pozitivní atmosféru, nastavuji jim CRM a ladím on-line marketing. A z pozice mentorky provádím jednotlivce na cestě za osobním i profesním růstem.

Ráda vám pomohu v těchto oblastech:

 • Firemní rozvoj
  • přebírám vedení obchodu a odpovědnost + vedu obchodníky k výsledkům
  • zavedu efektivní pravidla obchodu
  • zavádím efektivní online marketing, který přináší objednávky
  • trénuji cold call a proškolím stávající i nové zaměstnance v obchodních dovednostech
  • vyřeším generační výměnu či organizační řád
  • připravím vaši firmu na prodej
  • jezdím s klienty na osobní schůzky a trénuji vyjednávání o nejvyšší ceně
 • Osobní rozvoj
  • příprava na jednání s nadřízeným – důkladně vás připravím na vyjednávání o zvýšení platu či jiném tématu, abyste dosáhli požadovaného cíle.
  • jednorázová konzultace – prostřednictvím nezaujatého pohledu zkušeného mentora vám podám pomocnou ruku k vyřešení nárazového problému nebo zajistím potřebné „nakopnutí“ či „otevření očí“.
  • pravidelná osobní setkání – provedu vás náročným obdobím v pracovním i soukromém životě a pomohu vám dosáhnout rovnováhy.

Skrze vlastní prožitky inspiruji ostatní

Spolupracuji výhradně s lidmi, kteří nechtějí stát na stejném místě a jsou připraveni investovat svůj čas a peníze do vlastního rozvoje. Ráda jim svítím na cestu životem. A dodávám odvahu, aby se posunuli tam, kam je srdce táhne. Tak, jako já, když jsem si splnila dlouholetý sen a postavila si svůj srub. Klientům tedy i vlastním příběhem dokazuji, že každé přání se může vyplnit. Bez ohledu na to, jak vzdálené či skoro až nedosažitelné se zprvu zdá.

Více informací najdete na mém webu.

Ivana Vítková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ivana Vítková
Koupelky 167/21
Smržice (Olomoucký kraj)
798 17
Mobil:774 047 771
Email:mentorka@ivanavitkova.cz
Web:ivanavitkova.cz
Facebook:100077578861608
Instagram:mentorka_ivana
Účet:115 – 1114060217/0100 (Komerční banka)
IČ:75811928

Doporučení
z první ruky

Děkuji paní Vítkové za skvělý výběr zaměstnance na pozici automechanika. Ve firmě jsme dlouhodobě nemohli najít kvalitního člověka. Přemýšleli jsme, že začneme „přetahovat“ kvalitní lidi z konkurenčních autoservisů. Potřebovali jsme rozšířit náš tým, díky investici do rozšíření našich servisních služeb. Získali jsem kontakt na paní Vítkovou, která měla i dobré reference. Požádali jsme o pomoc s obsazením pozice automechanik, která dlouhodobě na trhu práce chybí. Paní Vítková se přijala osobně do firmy podívat, prošla si celou firmu a navnímala celkovou kulturu naší firmy, její energii, atmosféru a naše potřeby na kvalitu zaměstnance. Podepsali jsem smlouvu a netrvalo dlouho a kandidáti začali přicházet. Paní Vítková pohovory vedla osobně u nás ve firmě s každým potencionálním zaměstnancem. Do dvou měsíců od zahájení spolupráce s paní Vítkovou k nám nastoupil velmi šikovný kolega, který ostatním ukazuje, že slovo „nejde“ neexistuje. Aktivně se zapojuje do všech činností ve firmě. Má týmového ducha a dokonce rád chodí do práce i v sobotu a v neděli, kde je mu umožněno pracovat na svých opravách. Tento zaměstnanec předčil naše očekávání. Děkujeme paní Vítkové za profesionální přístup, její služby rádi doporučujeme i ostatním majitelům firem. Výběr zaměstnanců pod vedením paní Vítkové není jen o telefonní komunikaci, ale o jejím celkovém osobním přístupu, který velmi oceňujeme.

Ing. Ivo Husek

majitel autoservisu