Ivana Vítková

interim manažerka se specializací na budování obchodních týmů ve firmách, mentorka osobního rozvoje

Rozvíjím firmy i jednotlivce.

Jako executive interim manager s 27letou praxí pomáhám klientům budovat obchodní týmy s prokazatelnými výsledky. Ten poslední se za 5 let mého vedení výkonnostně posunul z 0 na 700 milionů korun. Vnáším do firem pozitivní atmosféru, nastavuji jim CRM a ladím on-line marketing. A z pozice mentorky provádím jednotlivce na cestě za osobním i profesním růstem.

Ráda vám pomohu v těchto oblastech:

 • Firemní rozvoj
  • zresuscituji vaše obchodní oddělení, abyste zvýšili zisky z prodeje; společně vyladíme cenotvorbu
  • vyhledám talentované obchodníky či jiné pozice, které máte problém obsadit
  • zavedu efektivní pravidla obchodu nebo systém skladového hospodářství
  • proškolím stávající i nové zaměstnance v obchodních dovednostech
  • vyřeším generační výměnu či organizační řád
  • připravím vaši firmu na prodej
  • nastavím CRM
 • Osobní rozvoj
  • příprava na jednání s nadřízeným – důkladně vás připravím na vyjednávání o zvýšení platu či jiném tématu, abyste dosáhli požadovaného cíle.
  • jednorázová konzultace – prostřednictvím nezaujatého pohledu zkušeného mentora vám podám pomocnou ruku k vyřešení nárazového problému nebo zajistím potřebné „nakopnutí“ či „otevření očí“.
  • pravidelná osobní setkání – provedu vás náročným obdobím v pracovním i soukromém životě a pomohu vám dosáhnout rovnováhy.

Skrze vlastní prožitky inspiruji ostatní

Spolupracuji výhradně s lidmi, kteří nechtějí stát na stejném místě a jsou připraveni investovat svůj čas a peníze do vlastního rozvoje. Ráda jim svítím na cestu životem. A dodávám odvahu, aby se posunuli tam, kam je srdce táhne. Tak, jako já, když jsem si splnila dlouholetý sen a postavila si svůj srub. Klientům tedy i vlastním příběhem dokazuji, že každé přání se může vyplnit. Bez ohledu na to, jak vzdálené či skoro až nedosažitelné se zprvu zdá.

Více informací najdete na mém webu.

Ivana Vítková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ivana Vítková
Koupelky 167/21
Smržice (Olomoucký kraj)
798 17
Mobil:774 047 771
Email:mentorka@ivanavitkova.cz
Web:ivanavitkova.cz
Facebook:100077578861608
Instagram:mentorka_ivana
Účet:115 – 1114060217/0100 (Komerční banka)
IČ:75811928

Doporučení
z první ruky

Velké poděkování paní Vítkové, která mi pomohla ke zvýšení mzdy. Pracuji ve společnosti, ve které je 95 % mužů. Ženský názor je tudíž problém prosadit. Od toho se také odvíjí výše mzdy. Práce, kterou dělám, mě baví a naplňuje. Dlouhou dobu jsem si byla vědoma, že mzda, kterou dostávám, neodpovídá odvedené práci. Bohužel jsem měla i soukromé problémy se zdravotním stavem mých nejbližších a nebyla jsem schopna se dohadovat o svém platu. S paní Vítkovou jsem celou situaci rozebraly do detailů. Její rada byla: „Musíš být připravená a nejlépe předložit i tabulku vývoje mzdy.“ Tabulku jsem zpracovala za 10 let zpětně , kde jsem použila i procenta rozdílů. Sama jsem byla překvapená, co mi tabulka odhalila. Skutečná podložení čísla nemůže nikdo napadnout ani zpochybňovat. To byl velký argument. U koho si o navýšení mzdy zažádat!! Přímý nadřízený nebo ředitel, další otázka. I tuto otázku jsme s paní Vítkovou probraly. Musím říci, že vedoucí byl zaskočený mým požadavkem o zvýšení mzdy, ale předložením tabulky mu ještě spadla brada a nebyl schopen ani argumentovat. Dále jsem mu řekla, že ho nechci obcházet a že svůj požadavek jdu vyřešit k řediteli. A závěr? Ředitel byl stejně překvapen jako vedoucí a za 3 dny jsem podepisovala nový platební výměr. Musím podotknout, že jsem jednala sama za sebe a s nikým s kolegů jsem tuto situaci neprobírala. Také při jednání jsem na nikoho nepoukazovala a nežalovala. Navrhla jsem svoji představu navýšení platu a 80 % mnou navrhované částky jsem získala. Velký dík paní Vítkové, bez které bych to nedokázala. Přeji Vám do další práce hodně úspěchů a spokojených klientů.

Hanka M.