Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Iveta Beranová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Iveta Beranová — online marketérka se specializací na PPC reklamu

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. Iveta Beranová:
Jsme malá česká firma a vyhovuje nám osobní přístup paní Beranové, která nám pomáhá s online marketingem a pružně reaguje na naše potřeby. Oproti spolupráci s větší agenturou je výhodou, že osoba, se kterou jednám, zároveň přímo řeší jednotlivé kampaně. Tím je spolupráce pružnější, efektivní a nedochází ke ztrátě informací ani času. Zároveň je paní Iveta aktivní v komunikaci, což oceňuji, protože mezi jednáním s klienty, týmem, účetní a dodavateli snadno zapomenu věnovat se kontinuálně online marketingu. Tedy spolupráci rozhodně doporučuji!

Miroslava Bienová

majitelka Little Design
Spolupráci s Ivetou si nemůžeme vynachválit. Reaguje rychle, sama aktivně pracuje na posouvání našich reklam a proaktivně přichází s novinkami. Za dobu spolupráce se nám několikanásobně zvýšil konverzní poměr a čím dál více lidí nás díky její práci nachází při vyhledávání na Google a Seznamu na prvních příčkách.

Adéla Jurková

marketingová manažerka Upraženo.cz, Upraženo.sk
PPC reklamy od Ivety nám přivádějí kolem 60 nových klientů měsíčně. Spolupráce je skvělá od samého začátku, s ničím není problém. Aktivně navrhuje úpravy webu i reklam, aby poměr cena/kvalita byl co neoptimálnější a dle mých potřeb. Samozřejmostí jsou konzultace jak osobně, tak po telefonu . Všechny nápady jsou velmi flexibilně uváděny do praxe. Pravidelné reporty. Mohu jen doporučit!

MDDr. Martin Karlíček

majitel CDC zubní kliniky
S pomocí PPC posouvá Iveta naše eshopy každým dnem dopředu. Vždy promptně odpovídá na naše otázky a zároveň drží krok s neustálými novinkami. Aktuálně je pro nás nepostradatelná členka týmu. Jsem moc spokojen.

Filip Řeha

majitel luxusniobrazy.cz a mivali.sk
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS