Ivo Veselý

specialista na influencer marketing

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Uvažujete o spolupráci s influencery?

Přes 7 let pomáhám klientům uchopit influencer marketing za správný konec a vytěžit z něho maximum. Vymyslím pro vás efektivní strategii, najdu správné influencery a zajistím s nimi výhodnou spolupráci.

Měl jsem tu čest podílet se na kampaních s influencery pro značky jako Škoda Auto, Česká spořitelna, Komerční banka, Milka, Oreo, Mattoni, Zalando, Akademie věd ČR a další.

S influencer marketingem mám bohaté a rozmanité zkušenosti. Spoluzaložil jsem platformu GrapesMag (dříve BloggersRE), která spojuje a vzdělává online tvůrce a influencery. Mé jméno ale najdete také mezi autory knihy (Ne)jsem influencer nebo zakladateli platformy s online kurzy Kurzeo.

Podílel jsem se na vzniku etického kodexu Férový Influencer, který bojuje za řádné označování reklamy v influencer marketingu. Přidalo se k němu již 140 subjektů, včetně předních značek, marketingových agentur a influencerů.

Influencer marketing pro vaše potřeby:

  • Realizace kampaní – Zajišťuji kompletní spolupráci s influencery. Od tvorby strategie na nastavení cílů přes vyhledání vhodných influencerů, vyjednání podmínek a zasmluvnění až po zajištění výstupů a reportingu.
  • Školení a workshopy – Školím a přednáším ve firmách, institucích i na akademické půdě. Pokaždé jde o workshop na míru, který obsahuje trochu teorie, ale především hodně praxe.
  • Soukromé konzultace – Provádím audity procesů v influencer marketingu u firem, podnikatelů i agentur a hledám cesty k jejich zefektivnění. Zároveň radím i samotným influencerům, jak nacenit jejich výstupy a vyjednat dobré podmínky při spolupráci se zadavateli.

Jak vypadá workflow spolupráce:

  1. Tvorba strategie a plánování – Vytvoření strategie, stanovení rozpočtu a KPI's, nalezení správných influencerů, příprava briefu pro influencery.
  2. Příprava kampaně – Oslovení influencerů, vyjednání podmínek, briefování influencerů, uzavření smlouvy s influencery, zasílání produktů.
  3. Práce v průběhu kampaně – Tvorba, schvalování a publikování obsahu, management influencerů, optimalizace kampaní.
  4. Hodnocení kampaně – Reporting, learning a moje doporučení.

Rozhovor pro ČT 24:

Ivo Veselý

Kontakty

Ivo Veselý
Kurzeo s. r .o.
Rybná 716/24
Praha 1
110 00
Mobil:775 150 495
Email:ivo@ivovesely.com
Web:ivovesely.com
LinkedIn:ivovesely
IČ:04267745

Doporučení
z první ruky

Pokud se svými klienty zase někdy budu řešit influencery, je Ivo pro mě tím správným člověkem, na kterého se s důvěrou obrátím.

Martina Bartošová

Freelance Marketer