Doporučení z první ruky

Ivo Veselý — specialista na influencer marketing


Zobrazuji všech 6 doporučení

Pokud začínáte s influencer marketingem nebo jste již větší firma/agentura, která by si ráda validovala to, jakým způsobem efektivně nastavit a řídit spolupráci s influencery, určitě doporučuji konzultace s Ivem. Je vidět, že má zkušenosti z vícero směrů a že se dokáže nad věcmi zamyslet komplexně. Doporučuji.

Vít Janda
CEO, TikTokuj.cz

Školení influencer marketingu, které Ivo nachystal, bylo plné zajímavých informací. V agentuře se nám líbilo, že v prezentaci nechyběly ani grafy a čísla, ze kterých můžeme v případě komunikace s klienty čerpat. Už se nemůžeme dočkat, až získané informace převedeme do praxe. Děkujeme.

Natálie Timčenková
Digital Marketer, Besteto

S Ivem spolupracuji už několik let a opravdu si velmi vážím a oceňuji jeho znalostí v oblasti influencer marketingu. Připravili jsme spolu několik kampaní, které nám i klientovi přinesly kromě radosti z kvalitně odvedené práce i hmatatelné business výsledky.

Tatiana Terpáková
ShrtCut Studio, Client Service Direktor

S Ivem jsem spolupracovala již třikrát a vždy šlo o velmi příjemnou spolupráci. Od začátku projektu byl proaktivní, vstřícný a přicházel se zajímavými nápady. Mohla jsem se na něj stoprocentně spolehnout jak s dodržením termínů, tak s tím, že projekt díky naší spolupráci opět posuneme někam dál. Těším se, že opět něco zajímavého vymyslíme a zrealizujeme.

Lenka Heroldová
Marketing Manager, Akademie věd ČR

S Ivem spolupracujeme na podpoře projektu Nocleženka. Myslím, že jsme si od první chvíle „sedli“ a věřím, že naše spolupráce přinesla a ještě přinese mnoho dobrého. Osobně oceňuji každého, kdo se zajímá o sociální dění okolo sebe a nebojí se na problémy nejen upozornit, ale i přiložit ruku k dílu. Díky za možnost spolupráce i za Váš přístup.

Lucie Stejskalová
Marketing Manager, Armáda spásy

Pokud se svými klienty zase někdy budu řešit influencery, je Ivo pro mě tím správným člověkem, na kterého se s důvěrou obrátím.

Martina Bartošová
Freelance Marketer