Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ivona Hradilová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Ivona Hradilová — lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Ivona Hradilová:
Hledala jsem kvalitní výuku němčiny a ruštiny, u paní Hradilové jsem ji našla. Je to mistryně ve svém oboru a výuku nastaví tak, jak sami potřebujete. Pokud uvažujete o novém učiteli němčiny či ruštiny, tak jedině pí. Hradilová. Doufám, že budeme i nadále pokračovat naší výuce.

Monika Hrdličková

asistentka kanceláře
K paní Mgr. Hradilové jsem chodila na výuku ruského jazyka. Výuka probíhala od úplného začátečníka. Dostala jsem se do stádia, kdy jsem si mohla číst knihy v ruštině, hledat v rusky psaných článcích inspiraci pro školení první pomoci a komunikovat s lidmi při neformálních setkáních. Výuka paní Hradilové je velmi příjemná, dovede nadchnout a velmi rozmanitým způsobem učit jazyk.

Jana Novotná

obchodní zástupce
Na pravidelné konverzační hodiny němčiny chodím k paní Ivoně Hradilové již dlouho a velice oceňuji její přístup a naprosto skvělé znalosti z praxe. V Rakousku a Bavorsku mám několik přátel, se kterými se párkrát do roka scházíme a tito rodilí mluvčí pro mě slouží jako indikátor toho, jak na tom jsem. A vždy mě velice potěší, když tito přátelé říkají, že na každou návštěvu jezdím lépe a lépe jazykově vybaven. Původně jsem konverzační hodiny zamýšlel tak, abych si udržel znalosti. Po prvních návštěvách u paní Ivony jsem zjistil, že se mám co učit. Paní Ivona je důsledná a pozitivní a konverzace s ní posouvá člověka na stále vyšší úroveň.

Michal Volek

hypoteční makléř společnosti Golem finance s.r.o.
michal.volek@volny.cz ~ 605 246 949
Lektorku cizích jazyků paní Mgr. Ivonu Hradilovou mohu jen doporučit. Její laskavý, trpělivý a profesionální přístup při výuce jazyka (v mém případě Aj a Nj) byl úžasný. Při výuce byl kladen důraz především na konverzaci, čímž jsem se jazyků a především mluveného slova přestala bát a jazyk začala prakticky používat.

Bohuslava Posoldová

S Ivonou jsem se setkal v bývalém zaměstnání. Já i mnoho mých kolegů jsme se díky ní výrazně zlepšili v anglickém a německém jazyce. Ivča je skvělá ženská, která si umí najít cestu ke každému člověku a zvolit nejlepší možný způsob, jak zlepší jeho jazykové vlastnosti. Já se pod jejím dohledem zdokonaloval v AJ a mohu jen doporučit – 5* :) Ivča má hodně stálých klientů, tak pokud najdete společný volný termín, neváhejte! Pod jejím vedením se opravdu posunete vpřed.

Richard Bukvald

obchodní ředitel
www.linkedin.com/in/richard-bukvald/ ~ r.bukvald@seznam.cz ~ 774 341 599
Překladatelku mohu upřímně doporučit. Pracuje velice rychle a profesionálně. Spolupracujeme spolu vždy, když potřebuji něco přeložit rychle a bez zdlouhavého čekání. Tato spolupráce trvá 14 let, vždy podle potřeby. Mohu rovněž doporučit jako lektorku, která mě naučila mluvit německy, anglicky a rusky. Jo a při učení jsem nemusel dělat domácí úkoly. Co se mi velmi líbí, je možnost mít hodiny přes Skype atd. Hlavně v dnešní době super věc. Hodiny jsou vždy zábavné a nikdy není nuda.

Václav Chytil

pracovník v oblasti půmyslové automatizace
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS