Doporučení z první ruky

Mgr. Ivona Hradilová — lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 24 doporučení

Hledala jsem kvalitní výuku němčiny a ruštiny, u paní Hradilové jsem ji našla. Je to mistryně ve svém oboru a výuku nastaví tak, jak sami potřebujete. Pokud uvažujete o novém učiteli němčiny či ruštiny, tak jedině pí. Hradilová. Doufám, že budeme i nadále pokračovat naší výuce.

Monika Hrdličková
asistentka kanceláře

Na pravidelné konverzační hodiny němčiny chodím k paní Ivoně Hradilové již dlouho a velice oceňuji její přístup a naprosto skvělé znalosti z praxe. V Rakousku a Bavorsku mám několik přátel, se kterými se párkrát do roka scházíme a tito rodilí mluvčí pro mě slouží jako indikátor toho, jak na tom jsem. A vždy mě velice potěší, když tito přátelé říkají, že na každou návštěvu jezdím lépe a lépe jazykově vybaven. Původně jsem konverzační hodiny zamýšlel tak, abych si udržel znalosti. Po prvních návštěvách u paní Ivony jsem zjistil, že se mám co učit. Paní Ivona je důsledná a pozitivní a konverzace s ní posouvá člověka na stále vyšší úroveň.

Michal Volek
hypoteční makléř společnosti Golem finance s.r.o.
michal.volek@volny.cz 605 246 949

Lektorku cizích jazyků paní Mgr. Ivonu Hradilovou mohu jen doporučit. Její laskavý, trpělivý a profesionální přístup při výuce jazyka (v mém případě Aj a Nj) byl úžasný. Při výuce byl kladen důraz především na konverzaci, čímž jsem se jazyků a především mluveného slova přestala bát a jazyk začala prakticky používat.

Bohuslava Posoldová

S Ivonou jsem se setkal v bývalém zaměstnání. Já i mnoho mých kolegů jsme se díky ní výrazně zlepšili v anglickém a německém jazyce. Ivča je skvělá ženská, která si umí najít cestu ke každému člověku a zvolit nejlepší možný způsob, jak zlepší jeho jazykové vlastnosti. Já se pod jejím dohledem zdokonaloval v AJ a mohu jen doporučit – 5* :) Ivča má hodně stálých klientů, tak pokud najdete společný volný termín, neváhejte! Pod jejím vedením se opravdu posunete vpřed.

Richard Bukvald
obchodní ředitel
www.linkedin.com/in/richard-bukvald/ r.bukvald@seznam.cz 774 341 599

Překladatelku mohu upřímně doporučit. Pracuje velice rychle a profesionálně. Spolupracujeme spolu vždy, když potřebuji něco přeložit rychle a bez zdlouhavého čekání. Tato spolupráce trvá 14 let, vždy podle potřeby. Mohu rovněž doporučit jako lektorku, která mě naučila mluvit německy, anglicky a rusky. Jo a při učení jsem nemusel dělat domácí úkoly. Co se mi velmi líbí, je možnost mít hodiny přes Skype atd. Hlavně v dnešní době super věc. Hodiny jsou vždy zábavné a nikdy není nuda.

Václav Chytil
pracovník v oblasti půmyslové automatizace

Upřímně mohu doporučit Ivonu Hradilovou k výuce. Mám osobní zkušenosti s výukou Němčiny. Iva je profesionálka, která se dokáže přizpůsobit obsahu lekce dle individuálních požadavků (u mě to je technická němčina ve strojírenství a kvalitě) a také dle vašich časových možností. Před výukou jsem měl základy němčiny ale nedokázal jsem skládat věty a mluvit. Po půl roce lekcí jsem dokázal již komunikovat na základní úrovni. Lidově řečeno – rozmluvil jsem se :)

Ing. Michal Grossmann

Paní Hradilová pro nás tlumočila přes Skype online kurz z ruštiny do češtiny. Tři hodiny s jednou 15minutovou přestávkou. Rychlá a skvělá domluva, večer jsem zavolala a na druhý den jsme vše zrealizovaly. Přestože nic podobného nikdy nedělala, zvládla to úplně super. Moc děkuji a věřím, že v budoucnosti zase využijeme její služby.

Vanda Pálková
vanda@sladkemameni.com 725 267 202

S paní magistrou spolupracuji již tři roky v rámci zdokonalení angličtiny. Nemůžu si vynachválit metodu výuky, organizace práce a flexibilitu při domluvě termínů. Pod jejím vedením se angličtině věnuji rád a cítím obrovské zlepšení v dovednosti neformální a odborné konverzace, které následně uplatňuji ve svém profesním životě.

Ing. Adam Šincl
adam.sincl.st@gmail.com 734 139 077

Lektorka Ivona Hradilová je velice přátelská a má pozitivní přístup. Umí pochválit a motivačně říct, co mám zlepšit. Velice trpělivě opravuje chyby při mluvení a dokáže je vysvětlit. Při výuce má jasný cíl. Je velmi energická, dokáže energii předat, a tím motivovat. Doporučuji všem!

Michal Štrubl

Dlouho jsem hledal takovou lektorku/lektora, který se bude moci přizpůsobit především mým časovým potřebám a požadavkům. Má práce interim manažera je velmi časově flexibilní. Po několika letech zkoušení jsem si vyhledal paní Hradilovou a mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Zvyšujeme znalosti a dovednosti přímo úměrné mému povolání a mým zájmům. Našli jsme shodu v časových potřebách jak v hodinách face to face, tak ve formě videohovoru prostřednictvím Skype. Paní Hradilovou mohu jenom doporučit.