Doporučení z první ruky

Mgr. Ivona Hradilová — lektorka němčiny, ruštiny a angličtiny, tlumočnice němčiny a ruštiny


Zobrazuji č. 21-24 z celkem 24 doporučení

Ivonu bych doporučila všem. Z angličtinou jsem nikdy neměla zkušenost a trošku jsem se bála. Ivona mi můj strach odbourala. Nevím jak to udělala, ale najednou mi vše lezlo do hlavy samo. Bylo to přístupem lektorky. Řekla bych, že se z nás staly i kamarádky, začaly jsme probírat i naše životy v angličtině. Neměla jsem ten pocit, že jsem někde ve škole, ale že jsem s kamarádkou. To pak jde učení samo. Vždy se mi snažila přizpůsobit čas. Kdo to vyzkouší, pochopí.

Pavlína Bačíková
analytik pohledávek

Paní Ivonku mohu vřele doporučit. Dlouhodobě mě vyučuje ruský jazyk. Byla jsem úplný začátečník a po pár měsících spolupráce jsem již byla schopná jednoduché konverzace s ruským rodilým mluvčím při žádosti o pomoc. Její metoda výuky je velmi efektivní.

Simona Roudná
státní zaměstnanec

S paní Mgr. Ivonou Hradilovou se znám 10 let. Učila mě německý jazyk a připravovala na závěrečnou zkoušku při mém dálkovém studiu na vyšší odborné škole. Známka byla výborná. V této době se s paní Hradilovou učí moje vnoučata anglický jazyk a já konverzaci v němčině. Velký pokrok zaznamenal především můj starší vnuk, který navštěvuje třetí třídu. Angličtina ho začala konečně bavit, ve třídě je nejlepší a podle paní učitelky přímo excelentní. Mladší vnučka, která navštěvuje druhou třídu se také výrazně zlepšila, nemá strach ve třídě promluvit a angličtina patří mezi její oblíbené předměty. Na paní Hradilové oceňuji především její skvělý přístup k dětem, výuku přes Skype. Děti můžou být doma, ve svém prostředí, nemusí nikam jezdit, v chatu máme napsané učivo. Pro mě má výuka angličtiny vnoučat velký přínos, protože i já se zároveň učím, spolu trénujeme po cestě do školy. S dětmi často cestujeme do zahraničí a proto je paní Hradilová připravuje i na tyto situace, aby se mohly bavit se svými vrstevníky. Moje nejlepší kamarádka bydlí v Německu, každoročně se navštěvujeme, a proto konverzace s její rodinou v němčině je pro mě velmi důležitá. Nikdy jsem se nebála mluvit německy, ale na poslední návštěvě byli příjemně překvapeni, moje kamarádka nemusí všechno překládat a její rodina si může se mnou povídat. Nejsem velký zastánce výuky gramatiky, jsem přesvědčena o tom, že je důležitější nebát se mluvit, proto jsem za paní Hradilovou velice ráda, díky ní jsem se posunula o level výše. Paní Hradilovou můžu vřele doporučit nejen dospělým, ale i dětem.

Irena Ráčková
asistentka pedagoga na ZŠ
irenka.rackova@seznam.cz 731 173 327

Mám s Ivonou samé dobře zkušenosti! Po roku němčiny s ní se opravdu zlepšily moje komunikační dovednosti, a hlavně už nemám strach z mluvení (což u mě byl problém 20 roků). Takže mužů jenom doporučit! :)

Inessa Voinova
IT