Doporučení z první ruky

Bc. Ivona Ester Kolínská — koučka vědomé tvorby života


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Ivča je hodně temperamentní, akční a proaktivní kouč. I když se mi třeba něco nechce řešit a zároveň vím, že je to potřeba, tak mě dovede naladit, abych šel přes svoji komfortní zónu a zvládl to, pustil se do toho. Koučování s Ivčou mě vždycky baví a těším se na něj. Dovede vytvořit atmosféru důvěry, mohu se plně otevřít a sdělovat cokoliv. Ve svých tématech jsem se s ní velmi značně posunul a některé již plně dořešil. Ivču jako kouče určitě doporučuji.

Lukáš Javůrek
kouč, trenér soft skills, konzultant sebeřízení a zdravého životního stylu
www.lukasjavurek.com

Mám osobní zkušenost s koučováním u Ivony. Koučování mi pomohlo získat sebevědomí a dát si sama sobě závazky pro růst mého podnikání a sebe sama. Výsledkem je to, že jsem získala mnohem jasnější informace o tom, co mě drželo zpět, a pomohlo mi to se přes to dostat. Tuto zkušenost shledávám jako velmi inspirující, pomohla mi se hnout kupředu. Ivonu doporučuji lidem, kteří, zrovna stojí před nějakým životním cílem nebo chtějí svůj život posunout na vyšší úroveň.

Lieke Jansen
Coach and trainer, Brisbane, Australia
innerpowersolutions.com.au

Ivona byla mojí koučkou několik měsíců a upřímně, sezení s ní mi opravdu pomohla. Už během koučování jsem cítila pozitivní dopad. S odstupem času si čím dál tím více uvědomuji důležitost toho, čím mě Ivona provedla, a daří se mi v životě uplatňovat, co jsem se naučila. Pomáhá mi to si věci ujasnit a lépe porozumět sama sobě. Co můžu o spolupráci s Ivonou říct, je, že Ivona je skvělý průvodce na cestě sebepoznáním. Takže díky, milá Ivono!

Maria Felea
Freelance jewellery designer, Rumunsko

Po roce dobrovolného působení ve vedení neziskové organizace jsme začali mít pocit, že nám každodenní agenda přerůstá přes hlavu. Díky koučování jsme přišli na to, že si nejprve musíme vyjasnit naši vlastní motivaci k dobrovolné práci, najít vlastní zdroje energie a až pak ji můžeme dávat do dobrovolné činnosti. S Ivonou se nám povedlo stanovit si priority, realisticky se podívat na naše časové možnosti a najít směr, kterým se budeme další roky ubírat. Děkujeme Ivoně za přátelskou a bezpečnou atmosféru a podporu, kterou nám věnovala. Díky ní jsme získali novou energii do další činnosti.

Kateřina Lišková
členka rady České komory tlumočníků znakového jazyka

S Ivonou jsem se seznámila před pár měsíci, ale brzy se stala důležitou a blízkou osobou v mém životě. Svými otázkami mě dokáže dotlačit k tomu, abych si pojmenovala to, co se mi samotné zdá komplikované, „overwhelming“, a rozkouskovat to tak, abych se dostala k podstatě věci. Situace, do kterých se dostávám, mi ukázala z úhlů pohledu, jež jsem sama nedokázala nebo nechtěla vidět, a pomohla mi odhodlat se k rozhodnutím, kterým bych se nejspíš dál vyhýbala. Ivona má úžasný talent komunikace a empatie – jakoby se uměla přepnout do jazyka, kterým mluvím já a přeložit mi ho do řeči lidí, jejichž „jazyk neovládám“. Díky svým předchozím profesním a seberozvojovým zkušenostem zná a dokáže předat mnohá know-how a strategie, díky kterým mohu efektivněji najít svou cestu v pracovním světě a hlavně jít směrem, který mě těší a dává mi smysl, a nenechat se ušlapat. Z Ivony sálá upřímná láska ke všemu živému, nakažlivý optimismus a energie, tu štědře rozdává.

Martina Bařinová
překladatelka