Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Ivona Kolínská > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Ivona Kolínská — koučka vědomé tvorby života

Zobrazuji č. 11 a 12 z celkem 12 doporučení prezentace Bc. Ivona Kolínská:
Koučování s Ivonou je jednou z nejlepších seberozvojových zkušeností, kterou jsem doposud měla! Během našich sezení jsem byla schopna dostat se ke zdrojům, o kterých jsem ani nevěděla, že je v sobě mám. Nejenom, že jsem dosáhla svých současných cílů, nástroje, které mi Ivona dala, můžu použít i k dosažení jakéhokoliv budoucího cíle. Každé sezení bylo jako panák čisté energie a motivace, vždy jsem odcházela s pocitem větší kontroly nad mým směřováním. To, jaká Ivona je, bylo rozhodně jedním z hlavních důvodů takového zážitku. Moc si cením její empatie a porozumění, její vyspělosti a profesionálního přístupu, stejně jako jejího pozitivního naladění a smyslu pro humor. Nikdy jsem se při práci na sobě necítila lépe. Ivona ze mě dostala to nejlepší! Díky, drahá kamarádko!

Raluca Raileanu

trenérka soft skills, zakladatelka a manažerka ve společnosti TerraWell
S Ivonou jsem se seznámila před pár měsíci, ale brzy se stala důležitou a blízkou osobou v mém životě. Svými otázkami mě dokáže dotlačit k tomu, abych si pojmenovala to, co se mi samotné zdá komplikované, „overwhelming“ a rozkouskovat to tak, abych se dostala k podstatě věci. Situace, do kterých se dostávám, mi ukázala z úhlů pohledu, jež jsem sama nedokázala nebo nechtěla vidět a pomohla mi odhodlat se k rozhodnutím, kterým bych se nejspíš dál vyhýbala. Ivona má úžasný talent komunikace a empatie – jakoby se uměla přepnout do jazyka, kterým mluvím já a přeložit mi ho do řeči lidí, jejichž „jazyk neovládám“. Díky svým předchozím profesním a seberozvojovým zkušenostem zná a dokáže předat mnohá knowhow a strategie, díky kterým mohu efektivněji najít svou cestu v pracovním světě a hlavně, jít směrem, který mě těší a dává mi smysl a nenechat se ušlapat. Z Ivony sálá upřímná láska ke všemu živému, nakažlivý optimismus a energie, tu štědře rozdává.

Martina Bařinová

Překladatelka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS