Jáchym Důjka

grafický designér se zaměřením na tiskovou a webovou grafiku

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; primárně Jihomoravský kraj, Vysočina a Zlínský kraj

Přes 11 let pomáhám firmám a organizacím (B2B + B2C) lépe se vizuálně prezentovat a tím dosahovat větších zisků nebo společenského dopadu. Netvořím pouze grafické materiály, tvořím podklady pro úspěšný prodej produktů, služeb, myšlenek a snů. A to vše ve standardu evropské kvality.

 • Tisková grafika (DTP) — Navrhnu vám tiskoviny a propagační materiály všeho druhu, které vašim zákazníkům uvíznou v paměti. Rovněž zajistím jejich tisk se 100% zárukou kvality.
 • Firemní identita — Stvořím vám osobité logo a celkovou image vaší značky, na kterou budete hrdí.
 • Webová grafika — Vytvořím vám webovou grafiku, která nejenže zalahodí oku, ale rovněž bude promyšlená z pohledu vašeho podnikání i zákazníků. V tandemu se svým otcem – programátorem a kodérem – vám dokážu zajistit kompletní tvorbu webu.
 • Postprodukce fotografií — Retuše, koláže… zkrátka provedu pokročilou úpravu vašich fotek pro jakékoliv účely.

Ctím atributy úspěšné spolupráce: rychlá realizace, promptní úpravy, výstupy v co nejvyšší kvalitě, vše na míru.

S grafikou jsem začal už na střední škole pro školní časopis, s kterým jsme dokonce vyhráli i několik cen. Postupně jsem pracoval jako firemní grafik v malých i velkých společnostech, dnes si mě klienti najímají jako externistu. Nejčastěji pracuji pro menší firmy a značky s osobním přístupem.

Jak probíhá spolupráce?

 1. Úvodní konzultace — Sedneme si a popovídáme si o tom, co od nové grafiky očekáváte.
 2. Utřídění dat — Určíme si rozsah a obsah nových materiálů. Vše necháme projít korekturou, ať se nadále můžeme bavit pouze o vzhledu.
 3. Tvorba grafiky — Po odsouhlasení předběžných návrhů se pustím do realizace.
 4. Velké finále — Grafiku budu ladit tak dlouho, dokud s ní nebudete maximálně spokojení.

Vybrané reference:

 • Porky´s — Pro brněnskou ghost restauraci se specializací na trhané vepřové maso jsem navrhl logo, kompletní webovou grafiku a propagační materiály.
 • Tvá Porce — Pro veganskou krabičkovou dietu jsem navrhl grafiku webu a logo vyzdvihující svěžest a čerstvost surovin, se kterými majitel výhradně pracuje.
 • MiND club JCMM — Pro účely mimořádně nadaných dětí jsem navrhl logo s motivem polygonálního mozku.
 • Tailords — Pro oděvní značku jsem navrhl logo s nádechem gentlemanství a rytířství dávných časů. Také firemní tiskoviny a vizitky.
 • Jihomoravský kraj — Zpracoval jsem grafiku Metodické příručky k tématu Člověk a svět práce.
 • Midaco Czech Republic — Se svým otcem jsme vytvořili nové webové stránky pro dovozce paletizačních zařízení z USA. Kladli jsme důraz jednoduchost, čistý design a funkčnost. Také jsme překlápěli marketingové materiály od výrobce pro český trh.
 • Učit Brno — Vzdělávací platformě jsem navrhl grafiku pro webové stránky.
 • Tasty Hub — Pronajímateli profesionální kuchyně v Brně jsem navrhoval nejen web, ale i vizuální identitu, brožuru a bannery na facebookovou reklamu.
 • Společenské Centrum Karas — Stojím za grafikou webových stránek s rezervačním systémem. Otec celý projekt programoval.
Jáchym Důjka
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Jáchym Důjka
Lidická 700
Brno
602 00
Mobil:739 052 491
Email:jachym@janjachym.cz
Web:www.janjachym.cz
Účet:4314728369/0800 (Česká spořitelna)
IČ:05324424 (plátce DPH)
DIČ:CZ05324424

Doporučení
z první ruky

Spolupráci s Jáchymem Důjkou mohu pouze doporučit. Oceňuji zejména jeho schopnost hledat kompromis s ohledem na potřeby všech zainteresovaných stran, proaktivní přístup, přehled v aktuálních trendech a také vlohy pro komunikaci vytvořeného produktu. Důležitá je také snaha hledat funkční a rozumná řešení s ohledem na cenu a vynaložené úsilí.

Martin Majcík