Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Jelínek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Jelínek — webový a grafický designér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Jakub Jelínek:
S kapelou Good Times Only letos spouštíme web v rámci vydání debutového alba. O jeho funkční stránku a kompletní podobu se postaral Jakub Jelínek. Spolupráce s ním probíhala perfektně. Jakub vyhověl všem požadavkům, které jsme s kapelou měli a příprava i spuštění webu proběhly nad očekávání. Dokonce neměl ani problém měnit věci na poslední chvíli. Jakuba mohu jen doporučit, je profesionální, ochotný a webdesignu rozumí. Pokud se stane, že si s něčím neví rady, hbitě si znalost doplní a daný problém prozákaznicky vyřeší.

Filip Černý

goodtimesonly.cz
Tak právě zde jste zaručeně v dobrých rukou! Jakub Jelínek je Profesionál s velkým „P“. Spolupráce mě jednoznačně bavila. Velice oceňuji zejména tolik potřebnou empatii, vždy profesionální přístup, rychlost i ochotu zpracovávat naše neustále se měnící představy a požadavky nově vznikající firmy. Kompletně nám obstaral celou firemní identitu, tedy logo, web i vizitky. Jakub je kreativní, originální, má skvělé nápady, které ale rozhodně umí trefně promítnout do skutečné podoby. Byl to skvělý výběr webdesignéra, výsledek je totiž nad naše očekávání!

Lucie Šamanová

garagegallery.cz ~ info@garagegallery.cz ~ 739 383 121
Jakub nám navrhl nejen logo, což byla první zakázka. Ovšem po skvělé zkušenosti a bezvadném jednání jsme s ním vyřešili webovky, různé plakáty zvoucí na akce, vizitky, razítko, design stojánků na nápojové lístky… a pokračujeme dál. Líbí se mi jeho kreativita. Nadhodíme několik strohých nápadů, co by to mělo obsahovat (v podstatě bez jakýchkoli obrysů), a on přijde s velmi zajímavým řešením, které pak ladíme. I rychlost různých úprav je chvályhodná. Většinu jeho práce uvidíte na našich stránkách www.namlynku.cz a zbytek přímo v hospůdce Na Mlýnku.

Zdeněk Pikl

spolumajitel hospůdky Na Mlýnku
www.namlynku.cz ~ info@namlynku.cz ~ 723 022 560
S Jakubem máme při spolupráci na našem projektu velmi pozitivní zkušenost. Již od začátku probíhala na profesionální úrovni. Vždy jsme byli schopni se domluvit na výstupech jeho práce, které byly předány v požadované kvalitě a v předem domluvený čas. Během krátké doby nám dodal funkční, statický web s jemnou a vyladěnou grafikou. A kdykoli bylo potřeba, byl nám k dispozici a schopný se pobavit o změnách, které jsme z naší strany chtěli zakomponovat. Kromě webu to bylo například logo, brožura, vizitky, nebo prezentace sladěné do firemního designu. Nejen z těchto důvodů Jakuba rozhodně doporučujeme i pro dlouhodobou spolupráci.

Lukáš Petr

UEPO – University Enrollment Process Opt
www.uepo.eu ~ lp.lukaspetr@gmail.com ~ 739 147 226
Spolupráce s Jakubem byla a stále je pozitivní záležitostí. Je opravdový profesionál a nenechá vás lenošit. Projekt měl své termíny a musel odsýpat, což bylo pro mě zásadní. Nejen, že svou práci ovládá víc jak dobře, ale je navíc naprosto spolehlivý a dodržuje termíny, jednoduše vás celým projektem provede. Stejně tak, jak je připraven akceptovat požadavky klienta, umí sdělit i svůj odlišný názor, a hlavně na konkrétních případech vysvětlit, proč takový názor má. Spolupráci s Jakubem mohou jen upřímně doporučit.

Petra Nováková

www.petranovakova.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS