Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Jelínek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jakub Jelínek — webový a grafický designér

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Jakub Jelínek:
S kapelou Good Times Only letos spouštíme web v rámci vydání debutového alba. O jeho funkční stránku a kompletní podobu se postaral Jakub Jelínek. Spolupráce s ním probíhala perfektně. Jakub vyhověl všem požadavkům, které jsme s kapelou měli a příprava i spuštění webu proběhly nad očekávání. Dokonce neměl ani problém měnit věci na poslední chvíli. Jakuba mohu jen doporučit, je profesionální, ochotný a webdesignu rozumí. Pokud se stane, že si s něčím neví rady, hbitě si znalost doplní a daný problém prozákaznicky vyřeší.

Filip Černý

goodtimesonly.cz
Tak právě zde jste zaručeně v dobrých rukou! Jakub Jelínek je Profesionál s velkým „P“. Spolupráce mě jednoznačně bavila. Velice oceňuji zejména tolik potřebnou empatii, vždy profesionální přístup, rychlost i ochotu zpracovávat naše neustále se měnící představy a požadavky nově vznikající firmy. Kompletně nám obstaral celou firemní identitu, tedy logo, web i vizitky. Jakub je kreativní, originální, má skvělé nápady, které ale rozhodně umí trefně promítnout do skutečné podoby. Byl to skvělý výběr webdesignéra, výsledek je totiž nad naše očekávání!

Lucie Šamanová

garagegallery.cz ~ info@garagegallery.cz ~ 739 383 121
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS