Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jakub Johanides > Ukázky práce > Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu

Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu

Za více jak 5 let existence na trhu se nám s Colt Brew podařilo úspěšně prosadit nejen na českém kavárenském trhu, ale také jsme prorazili do větších retailových řetězců, jako bylo například Makro, Billa či Sklizeno.

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 11 položek v této galerii:

Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu
« Předcházející Kompletní prezentace od brandingu produktů až po packaging značky Epico International  (zobrazit v plné velikosti)Kompletní prezentace od brandingu produktů až po packaging značky Epico International  (zobrazit v plné velikosti)Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu  (zobrazit v plné velikosti)Colt Brew – vlastní značka lahvové a plechovkové kávy s důrazem na organické složení a přípravu  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Jakub Johanides

Jakub Johanides

software Adobe programovací jazyk PHP produkty Google Facebook Sklik
brand manažer a marketingový stratég — Návrh silné a konkurenceschopné marketingové strategie, vybudování nové značky, nastolení nového směru prezentací. Brand Management, B2B & B2C marketing, Social Media Management, PR, packaging, webdesign, Account Management, online marketing. Zkušenosti.
Status: momentálně nemám prostor pro nové projekty
Mobil: 732 251 254 ~ Email: ahoj@jakubjohanides.com ~ Web: jakubjohanides.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Jakub Johanides Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS