Doporučení z první ruky

Jakub Kašpar — webdesignér a copywriter v jednom


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Díky Kubovi náš web nejen vypadá skvěle, ale hlavně odráží, kým jsme a co děláme. Cením si jeho kreativity a profi přístupu, stejně jako schopnosti číst mezi řádky a přicházet s vlastními nápady na zlepšení. Kuba je skvělý průvodce, který umí vše jednoduše (a hlavně s humorem!) vysvětlit, a díky kterému člověk přijde i na věci, které nevěděl, že na webu chce nebo potřebuje mít. Neumím si představit lepší spolupráci.

Lenka Sovová
HR Brainstorming

Kuba je textařsky téměř až renesanční člověk s mnoha přesahy do dalších oborů a oblastí (idea making, kreativní psaní, human-centered design, tvorba a testování vlastní aplikace, psychologie, práce s daty). Věřím, že Kubovy zkušenosti, znalosti a schopnost pochopit uživatele a dívat se na problémy komplexně budou přínosem pro každý projekt.

Dominika Lišková
Ulov domov

Jakuba jsem poznal v agentuře, kde pracoval jako copík. Společně jsme navrhli několik webů a později jsme začali vytvářet vlastní mobilní aplikaci. Kuba mi pomohl nejen s texty, ale také s designem a ověřováním celého konceptu. Rád s ním spolupracuji, protože má široký přehled a skvělé postřehy, umí nacítit uživatele a navrhnout neotřelé řešení. Je spolehlivý, a když něco řekne, tak to platí.

Marek Jelínek
UX designér

Spolupráce s Jakubem je a vždy byla skvělá. Jde o velmi spolehlivého profesionála, který zadanou práci dodal pokaždé v termínu a v kvalitě, která v naprosté většině nevyžadovala skoro žádné další úpravy. Jakub pro nás tvořil texty webové prezentace společnosti AspectWorks a s výsledky jsme byli naprosto spokojeni. Jakuba mohu vřele a rád doporučit pro spolupráci na tvorbě textů a kvalitního psaného obsahu.

Michail Tsvetanov
AspectWorks