Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jakub Kopecký

Ing. Jakub Kopecký

projektový manažer pro technické projekty, konzultant v telekomunikacích a stavebnictví

Ing. Jakub Kopecký
Ing. Jakub Kopecký - logo

Jsem projektový manažer s rozsáhlými zkušenostmi v oborech telekomunikace a stavebnictví. Kompletně se postarám o vaše technické projekty a dovedu je do úspěšného konce se vším všudy. Rovněž vám poskytnu nezávislý pohled na vaši organizaci a procesy.

  • Projektové řízení – vedení technických, změnových, finančních a výstavbových projektů. Projektový management, koordinace a administrativní podpora pro vaše projekty.
  • Poradenství v telekomunikacích – poradenství a analytické činnosti při výstavbě mobilních operátorů v ČR i v Evropě. Mnohaleté zkušenosti s organizačními a strategickými projekty velkých telekomunikačních firem.

Založil jsem vlastní společnost na projektové řízení Ahora, kde pomáháme nejen korporacím, ale i menším firmám. Máme za sebou rozmanité zakázky a projekty, např. projekty vnitřního pokrytí mobilním signálem, projektové vedení a koordinace, studie a posudky pro telekomunikační výstavbové firmy na trhu ČR. Ve spolupráci s partnerskou společností TDO Services jsme realizovali projekty pro PPF group, Telefónica ČR, O2 Czech Republic, Česká Telekomunikační Infrastruktura, Česká republika – Ředitelství Vodních Cest aj.

Vystudoval jsem Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Praxi v projektovém řízení a řízení týmu lidí jsem sbíral mnoho let v zahraničí. Po návratu do ČR jsem se dostal jako konzultant k práci pro české operátory a investory. Analyzoval jsem pro ně trhy, designoval struktury nových a stávajících organizací, připravoval výběrová řízení, věnoval se změnovým projektům a projektovému řízení obecně.

Status:

dle dohody

Působnost:

celá ČR; zejména Praha a Vysočina

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Jakub Kopecký
Vosmíkových 1001/34
Praha 8
180 00
Mobil:724 244 420
(druhé číslo 727 888 735)
Email:jakub.kopecky@ahora.cz
Web:www.ahora.cz
Účet:2500394607 / 2010 (Fio)
:25789775 (plátce DPH)
DIČ:CZ25789775

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS