Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Mrózek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Mrózek — překladatel a korektor polštiny a češtiny, soudní překladatel polštiny

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Jakub Mrózek:
Pokud potřebuji přeložit dokumenty z polštiny do češtiny nebo opačně z češtiny do polštiny, pak vím, že se vždy s důvěrou mohu obrátit na mého kamaráda Mgr. Jakuba Mrózka. Jeho překlady jsou kvalitní, ceny pro klienty velmi přijatelné a dohodnuté termíny, byť občas velmi krátké, jsou dodržovány. Z pohledu klienta, který občas potřebuje překlad s doložkou tlumočníka, si nic víc nelze přát.

Marek Jakubík

advokát
Víceleté spolupráce s panem Mgr. Mrózkem při česko-polských překladech si vážíme především pro jeho flexibilitu, rychlost, spolehlivost a přiměřenou cenu.

Tomáš Ganger

oblastní ředitel, Bioveta a.s.
S překlady textů do polštiny jsme byli maximálně spokojeni. Pan Mrózek překládal mnohdy prakticky obratem a nikdy nebyl problém.

Ing. Patrik Schramm

starosta města Budišov nad Budišovkou
Velmi si ceníme kvality a rychlosti dodržení dohodnutých termínů. Devízou pana Mgr. Mrózka je jazyková odbornost, cit a talent pro jazyk jakož i schopnost proniknout do odborného tématu. Tak spolehlivého partnera můžeme jen doporučit.

Walmark Development Management

S panem Mrózkem spolupracujeme již dlouhodobě a s jeho překladatelskými službami jsme velice spokojeni.

Mgr. Romana Zmeškalová

export manager
S panem Mgr. Mrózkem spolupracujeme již několik let zejména kvůli vysoké profesionalitě, flexibilitě, kvalitním překladům a naprosté spolehlivosti.

Milan Schirlo

praktik Tradiční čínské medicíny | MycoMedica
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS