Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Večeřa — překladatel z/do chorvatštiny, korektor češtiny, lektor chorvatštiny a moderátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Spolupráce a vzájemná komunikace probíhaly naprosto bezproblémově. Překlady byly vždy provedeny precizně a včas. Vedle kvalitně odvedené práce a časové flexibility příjemně překvapila také ochota a přátelský přístup.

Kateřina Jandová
jednatelka společnosti QUAENTAS, s. r. o.

Spolupráce s Jakubem je profesionální, překlady jsou vždy stylisticky vytříbené a gramaticky správné. Děkujeme za dlouhodobou spolupráci!

Branka Zrnová
ForCamping, s. r. o.

Na naši poptávku po korektuře zaslanou ve večerních hodinách pan Večeřa zareagoval téměř ihned. K naší spokojenosti ji provedl rychle a v odpovídající kvalitě.

Lubor Pospíchal
jednatel firmy DEZINFEX, s. r. o.

Báseň k narozeninám objednaná pro kamarádku sklidila velký úspěch. Autor velmi precizně a jemně vybral a zrýmoval slova na základě pár vět, které jsem o své kamarádce napsala. Děkuji a vřele doporučuji!

Nikol Murínová

Wander Book zařadil v roce 2022 do projektu další zemi, a sice Chorvatsko, Čechy suverénně nejnavštěvovanější zahraniční destinaci. Děkujeme kolegovi Jakubu Večeřovi za aktivní spolupráci na jeho přípravě.

Ing. Rudolf Ropek
Wander Book, s. r. o.

Výborná cestopisná přednáška pana Večeři o Chorvatsku, která dne 14. 6. 2023 proběhla v Klubu seniorů Brno-Židenice. Měla vysokou úroveň a skvělou prezentaci. Seznámili jsme se s mnoha zajímavostmi i místy, na která cestovní kanceláře turisty nevozí, a přesto stojí za návštěvu, a to i v období podzimu či zimy. Velmi se těšíme na případná další témata.

Jarmila Ambrožová
předsedkyně Klubu seniorů MČ Brno-Židenice

„Kdo je ten Jakub Večeřa?“ To jsem si říkala, když se mi do rukou dostala pozvánka na přednášku s názvem „Chorvatsko známé i neznámé a jak ho procestovat po vlastní ose“. A čím mě, zkušenou cestovatelku a znalkyni Chorvatska, může překvapit? S těmito pocity a otázkami jsem se dostavila do Klubu cestovatelů v Praze. A překvapená jsem byla hodně, a to velmi příjemně. Všechny své zážitky a zkušenosti předával velice zajímavým a poutavým způsobem a dokázal, že se mu tato země skutečně „dostala pod kůži“ a že ji opravdu dobře zná. Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za příjemný zážitek, který i mně, která Chorvatsko považuje za svůj druhý domov a zná ho velmi dobře, přinesl mnoho nových informací a poznatků. Milý Jakube, přeji Vám, ať máte stále dostatek nadšených posluchačů a čtenářů, a mám obrovskou radost, že jste se stal členem naší Česko-chorvatské společnosti. Těším se na naši spolupráci i na to, že spolu vymyslíme a uskutečníme další zajímavé projekty spojené s Chorvatskem.

Jana Krásná
předsedkyně Česko-chorvatské společnosti v Praze

Jakub mi pomohl přeložit a zkontrolovat text ze slovenštiny do češtiny, protože se do CZ stěhuje i moje kreativní studio. Těší mě Jakubova samostatnost, viděl i věci, na které jsem ho zapomněl upozornit, takže moc děkuji za úroveň spolupráce.

Ján Zajac
jednatel společnosti Rabbit Studio, s. r. o.

Lekce chorvatštiny s Kubou můžu moc doporučit! Je to člověk, který dělá, co ho baví, a to se odráží v jeho stylu výuky. Na všem se s ním dá perfektně domluvit a je schopný hodinu maximálně přizpůsobit vašim potřebám. Ráda bych vyzdvihla také jeho trpělivost a přátelský přístup. Jeho lekce jsou zábavné a vždy dokážou překvapit nejen výukou jazyka, ale i jeho zážitky a zkušenostmi z cestování.

Tereza Hamrlová

Přednáška „Chorvatsko známé i neznámé“ byla velmi zajímavá, návštěvníci se mohli přesvědčit o tom, že i bez auta lze tuto krásnou zemi procestovat v podstatě křížem krážem. Všichni jsme si odnesli spoustu užitečných tipů a informací a užili si profesionální přednes Jakuba Večeři doprovázený krásně zpracovanou prezentací. Těšíme se na další přednášku!

Alexandra Frajová
Městská knihovna Jihlava