Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Štindl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Štindl — tvůrce videí a video animací, střihač

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Jan Štindl:
Pavel Mezihorák
Výsledky předčily mé očekávání a rozhodl jsem se pro dlouhodobou spolupráci.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook
Pana Štindla jsme oslovili se zakázkou kompletního řešení produkce videa pro společnost PromoTron Solutions v rámci příprav pro spuštění prodeje služeb v Evropské Unii a úvodní prezentaci služeb na největším oborovém veletrhu PSI 2019. Naprosto bezproblémová komunikace v průběhu zakázky, okamžité porozumění potřeb klienta a obsahu jeho služeb, stejně jako vysoká kvalita práce pana Štindla ve velmi krátkých termínech potřebných pro zpracování zakázky. Vysoká kvalita produkční práce byla ze strany Promotron Solutions vyhodnocena jako jedna z nejlepších, se kterou jsme se setkali. Velice děkujeme a ve spolupráci s panem Štindlem bude naše společnost rozhodně pokračovat, těšíme se na další vysoce kvalitní práci.

Zdeněk Navracký

Business Development Director
U pana Štindla jsme poptávali animované reklamní video a potěšila nás nejen rychlá reakce, ale hlavně následné rychlé a kvalitní zpracování videa. Video bylo vytvořeno přesně podle našich požadavků a představ. S prací jsme byli stoprocentně spokojeni a s panem Štindlem budeme rádi spolupracovat i nadále.

Denisa Henzlová

Marketing Manager
Spolupráce s panem Štindlem byla velmi příjemná. Zodpovědně se snažil pochopit záměr, o který nám šlo, i zpracovávané téma. Výsledek jeho práce je velmi profesionální. Velmi se mi líbí zpracování detailů, propojení grafických prvků s hudbou. Termíny byly v rámci spolupráce spolehlivě dodrženy a cena je příznivá. Díky za spolupráci!

Monika Vokřínková

marketingový manažer, DAP Services
Jana Štindla jsme na dobré doporučení poptali pro natočení hudebního videa jazzového komorního seskupení. Potěšila nás rychlá a jasná komunikace, rychlé pochopení projektu a celková spolehlivost. V průběhu natáčení se ukázal jako nejen zkušený profesionál, ale také jako sympatický člověk, který je schopen vytvořit příjemnou tvůrčí atmosféru a je s ním opravdu radost spolupracovat. Spokojenost z naší strany předčila očekávání, děkujeme!

Vojtěch Drnek

hudebník na volné noze
https://vdrnek.wixsite.com/drnek ~ vdrnek@gmal.com ~ 731 892 345
Děkujeme moc Honzovi za super animaci našeho nového nemocničního loga i loga pro dětský projekt na YouTube. Jeho práce je rychlá, kreativní, předčila naše očekávání! Těšíme se na další spolupráci! Moc děkujeme!

PhDr. Irma Kaňová, Ph.D.

marketing a PR Nemocnice Havířov
www.nsphav.cz ~ irma.kanova@nsphav.cz ~ 602 277 980
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS