Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Štindl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Štindl — tvůrce videí a video animací, střihač

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Jan Štindl:
Pavel Mezihorák
Výsledky předčily mé očekávání a rozhodl jsem se pro dlouhodobou spolupráci.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook
Pana Štindla jsme oslovili se zakázkou kompletního řešení produkce videa pro společnost PromoTron Solutions v rámci příprav pro spuštění prodeje služeb v Evropské Unii a úvodní prezentaci služeb na největším oborovém veletrhu PSI 2019. Naprosto bezproblémová komunikace v průběhu zakázky, okamžité porozumění potřeb klienta a obsahu jeho služeb, stejně jako vysoká kvalita práce pana Štindla ve velmi krátkých termínech potřebných pro zpracování zakázky. Vysoká kvalita produkční práce byla ze strany Promotron Solutions vyhodnocena jako jedna z nejlepších, se kterou jsme se setkali. Velice děkujeme a ve spolupráci s panem Štindlem bude naše společnost rozhodně pokračovat, těšíme se na další vysoce kvalitní práci.

Zdeněk Navracký

Business Development Director
U pana Štindla jsme poptávali animované reklamní video a potěšila nás nejen rychlá reakce, ale hlavně následné rychlé a kvalitní zpracování videa. Video bylo vytvořeno přesně podle našich požadavků a představ. S prací jsme byli stoprocentně spokojeni a s panem Štindlem budeme rádi spolupracovat i nadále.

Denisa Henzlová

Marketing Manager
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS