Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Štindl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Štindl — tvůrce videí a video animací, střihač

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Jan Štindl:
Pavel Mezihorák
Výsledky předčily mé očekávání a rozhodl jsem se pro dlouhodobou spolupráci.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a držitel oficiální Facebook certifikace
Pana Štindla jsme oslovili se zakázkou kompletního řešení produkce videa pro společnost PromoTron Solutions v rámci příprav pro spuštění prodeje služeb v Evropské Unii a úvodní prezentaci služeb na největším oborovém veletrhu PSI 2019. Naprosto bezproblémová komunikace v průběhu zakázky, okamžité porozumění potřeb klienta a obsahu jeho služeb, stejně jako vysoká kvalita práce pana Štindla ve velmi krátkých termínech potřebných pro zpracování zakázky. Vysoká kvalita produkční práce byla ze strany Promotron Solutions vyhodnocena jako jedna z nejlepších, se kterou jsme se setkali. Velice děkujeme a ve spolupráci s panem Štindlem bude naše společnost rozhodně pokračovat, těšíme se na další vysoce kvalitní práci.

Zdeněk Navracký

Business Development Director
U pana Štindla jsme poptávali animované reklamní video a potěšila nás nejen rychlá reakce, ale hlavně následné rychlé a kvalitní zpracování videa. Video bylo vytvořeno přesně podle našich požadavků a představ. S prací jsme byli stoprocentně spokojeni a s panem Štindlem budeme rádi spolupracovat i nadále.

Denisa Henzlová

Marketing Manager
Spolupráce s panem Štindlem byla velmi příjemná. Zodpovědně se snažil pochopit záměr, o který nám šlo, i zpracovávané téma. Výsledek jeho práce je velmi profesionální. Velmi se mi líbí zpracování detailů, propojení grafických prvků s hudbou. Termíny byly v rámci spolupráce spolehlivě dodrženy a cena je příznivá. Díky za spolupráci!

Monika Vokřínková

marketingový manažer, DAP Services
Jana Štindla jsme na dobré doporučení poptali pro natočení hudebního videa jazzového komorního seskupení. Potěšila nás rychlá a jasná komunikace, rychlé pochopení projektu a celková spolehlivost. V průběhu natáčení se ukázal jako nejen zkušený profesionál, ale také jako sympatický člověk, který je schopen vytvořit příjemnou tvůrčí atmosféru a je s ním opravdu radost spolupracovat. Spokojenost z naší strany předčila očekávání, děkujeme!

Vojtěch Drnek

hudebník na volné noze
https://vdrnek.wixsite.com/drnek ~ vdrnek@gmal.com ~ 731 892 345
Děkujeme moc Honzovi za super animaci našeho nového nemocničního loga i loga pro dětský projekt na YouTube. Jeho práce je rychlá, kreativní, předčila naše očekávání! Těšíme se na další spolupráci! Moc děkujeme!

PhDr. Irma Kaňová, Ph.D.

marketing a PR Nemocnice Havířov
www.nsphav.cz ~ irma.kanova@nsphav.cz ~ 602 277 980
Ráda bych doporučila Honzu Štindla, který vytvořil nádherné promo video produktů pro psy. Rychle zareagoval a byl časově velmi flexibilní. Jednalo se o video i se psy, což je náročné na koordinaci a on to skvěle zvládl. Výsledek stál za to a dokonce daleko předčil očekávání. Vřele doporučuji.

Victoria Židková

Skvělá spolupráce, vše bez problému. Pan Štindl je schopen pracovat i v netradiční časy, když hoří deadline.

Vít Koubský

Digičáry
S panem Štindlem jsem se seznámil náhodou, vybral jsem jej na internetu. Musím říci, že spolupráce s ním nám přinesla další nový obzor do světa videí. Zamysleli jsme se nad tím, co děláme my. Líbí se mi jeho postprodukční práce, animační cit a celkově natempování videí tak, že zaujmou. Zcela jistě doporučuji každému, protože spolupráce není jen v rovině profesionála, ale člověka s lidskou tváří. Jeho přístup byl úžasný a vždy se snažil vyjít vstříc. Děkuji za to, že jsem kontakt na pana Štindla našel.

David Vašíček

realitní makléř
www.davidvasicek.cz ~ david.vasicek@alvareal.cz ~ 608 772 407
Zadání: Výroba vizuální identity a šablony pro přípravu video-tutoriálu k webové aplikaci projektu EPOS ERIC. Skvělá a rychlá práce, vše dle našeho zadání a též dodatečné úpravy nad rámec provedeny téměř na počkání.

Jan M.

EPOS (European Plate Observing System)
www.epos-eu.org ~ jan.michalek@uib.no
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS