Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Andrésková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Andrésková — webdesignérka a SEO konzultantka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Ing. Jana Andrésková:
Udělat profesionální web, který je dostatečně funkční, přehledný, strukturovaný, optimalizovaný, koukatelný - zkrátka perfektní – jsem si dovolil až s někým, kdo v tom umí chodit. Díky Janě vím, že to může být rychlá a příjemná akce, protože Jana je orientovaná na výsledek – radost s někým takovým spolupracovat! Jana je systematická, jde do hloubky a přitom neztrácí ze zřetele zadání. Navíc řekne, jak se věci mají a co si doopravdy myslí, i když to nemusí být nic líbivého. Takových lidí je málo a o to víc si jejího přístupu cením.

Oldřich Janda

www.ojc.cz
Představte si, že máte jasný obraz, jak by měl váš web vypadat a nakonec máte stránky, které překonají vaše očekávání! Jana a Adéla jsou super tým - umí skvěle vyhmátnout a podtrhnout to, o co v projektu jde, vidí do hlavy i do srdce - mají osobitý přístup, cit pro design, obsah a celkovou funkčnost webu. Struktura, jasnost a důraz na autenticitu, skvělá komunikace, rychlý a trvalý efekt: Webdílna mi prostě rozsekala všechny předsudky o zdlouhavém a frustrujícím stavění webu na kousíčky. Tvoření s nimi je prostě radost a potěšení, a to tak, že člověk má s nimi chuť pouštět se do dalších projektů!

Zuzana Lumeen

www.rostemesradosti.cz
Díky Webdílně jsem získal krásný web v rekordním čase. Web má atmosféru, lidem se líbí a rozhodně bude mým velkým pomocníkem pro rozjezd celého projektu. Bezpochyby to není poslední web, který s Webdílnou tvořím. Ještě jednou velký dík a klobouk dolů, je vidět, že to s weby opravdu umíte.

Václav Kugler

www.keramikasrdcem.cz
Při spolupráci s Janou jsem ocenil především její široký záběr a chápání souvislostí. Velmi dobře umí poradit, jak se co nejlépe a přitom nejpravdivěji prezentovat. Má také cit pro design a barvy, takže jsem nemusel řešit žádného grafika a ušetřil spoustu času. Během dvou týdnů vznikl profesionální web, který mi pomáhá v podnikání a skrze který nyní můžu komunikovat se svými klienty.

JUDr. Petr Bukovjan

www.petrbukovjan.cz
Rád mohu potvrdit, že motto Webdílny o tom, že nabízí poctivé webové řemeslo, je naprosto výstižné. Protože si myslím, že poctivé řemeslo v jakémkoli oboru se stále ještě vyplatí, tak oceňuji, že Jana to vidí stejně, a proto nenabízí svým klientům uniformní produkty, ale weby „šité“ na míru. Moc se mi líbí, že Jana má smysl pro designově i obsahově vyvážené řešení, které navíc důsledně dotahuje do konce. To rozhodně není samozřejmost!

JUDr. Dominik Brůha, Ph.D.

www.akbr.cz
Janu jsem poznala jako lektorku na semináři o tvorbě webu. Po pár minutách hovoru mi bylo jasné, že myšlenkově jsme na stejné vlně, je praktická a o věcech přemýšlí s nadhledem a zároveň výhledem do budoucna. Potkaly jsme se, probraly naši základní představu a vše ostatní bylo na Janě. Ve velmi krátké době poslala návrh webu, který byl jasný, přehledný a srozumitelný. Oceňuji především rychlost, jasnou komunikaci, vnímání potřeb klienta, velmi osobní přístup a smysluplné připomínky a návrhy řešení. Pokud kdy budu řešit další web, tak jedině s Janou.

Hana Adamcová

www.darodejky.cz
Jana stojí za návrhem i realizací našeho webu zenyzenam.cz a já jsem z naší spolupráce nadšená. Za projektem Ženy ženám stojí velké množství lidí, témat, článků, videí a dalšího obsahu. A proto vytvořit web, který by byl přehledný a pro ženy příjemný, byla velká výzva. Jana se jí však zhostila s nasazením špičkové profesionálky. Moc mě bavilo, jak kreativně, marketingově, ale i lidsky Jana nad stavbou webu přemýšlí. Jsem za naši spolupráci velmi vděčná!

Alice Kirš

www.zenyzenam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS