Mgr. art Jana Kišš

visual designérka, art directorka a konzultantka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR a Slovensko, osobně Bruckneudorf a po dohodě Bratislava

Budete vidět. A nepůjdete přehlédnout.

Jako designérka a art directorka již více než 20 let pomáhám klientům s vizuální prezentací. A coby brand konzultantka jim radím, jak atraktivně představit svou osobu, službu nebo nabízené produkty. K designu přistupuji komplexně, ale vnímám i ty nejmenší specifické detaily. Díky tomu dokážu najít a vytvořit řešení přesně na míru začínajícím i zaběhnutým značkám.

Věnuji se online i offline designu. Ráda vám pomohu odlišit se od konkurence a zaujmout cílovou skupinu. Ať už půjde o nové logo, kompletní refresh značky, oživení webu, originální animaci, prodejní leták nebo třeba „jen“ stylovou vizitku. Mojí osobní specializací je počítačově upravená ruční kresba.

Klienti na mé práci oceňují kreativitu, rychlost, spolehlivost, dodržování termínů a smysl pro detail.

Pomohu vám v těchto oblastech:

 • Offline design
  • design tiskovin – vizitky, etikety, plakáty, billboardy, reklamní nosiče různého formátu
  • retuš produktových fotografií a produktové fotomontáže
  • umělecká vizualizace a koláže
  • ilustrace
 • Online design
  • webdesign
  • produktové nebo edukační animace
  • grafika pro sociální sítě
 • Brand konzultace

Ilustrácie pre publikácie a krátke kreslené filmy

Design učebnice nemčiny pro děti, 3 díly Design učebnice němčiny pro dospělé Kniha symbolů, design karet a nálepek Black Knights, logo pro motorkářský klub, ruční ilustrace Casting Company, logo design
Zobrazit všech 59 náhledů

Řešení „na klíč“

Nabízím možnost řešení od A do Z = od vytvoření loga až po komplexní návrh brandingové komunikace pro tištěná a digitální média. Pro tato řešení poskytuji dlouhodobý servis, poradenství, updaty obsahů nebo vytvoření nových potřebných formátů. Při webových a technologicky náročných řešeních přizvu ke spolupráci kolegy z oboru, s nimiž jsem dlouhá léta spolupracovala a pracovala v top agenturách v Bratislavě.

Působíme jako subdodavatelský tým na větších projektech. Není problém vytvořit návrh podle individuální představy nebo s použitím hotových produktů na trhu, které podle požadavků modifikujeme. Zákazníka jsme schopni zaškolit a pomoci mu spravovat svůj projekt do velké míry samostatně. Komunikujeme česky, německy, anglicky a v případě potřeby i rusky.

Ocenění

 • Vyznamenání za kreativní řešení stánku vystavovatele, mezinárodní knižní výstava Bibliotéka Incheba, 2021
 • Účast na soutěži pro logo slovenského národního divadla, 2019
 • 1. místo v soutěží Nejkrásnější svatební pozvánka, pořádaná společností Europapier Slovensko, 2014
 • TOP 30 vítězný výběr poroty z 2700 přihlášených návrhů, evropská designérská plakátová soutěž Drop by drop, 2012
 • TOP 45 vítězný výběr poroty z 3500 přihlášených návrhů, evropská designérská plakátová soutěž Create 4th UN
 • 3. místo v soutěži o logo pro bratislavský regionální kraj
 • 4. místo v soutěži o design loga města Bratislavy, 2004
 • 3. místo v soutěži Smirnoff Fashion Awards, 1996

Vybrané reference

 • Tipos Slovensko – V rámci projektů v digitální agentuře core4 jsem vypracovala návrh redesignu webové stránky, která se fokusuje na online sázky a hry. Redesign jsem řešila ve spolupráci s malým týmem kreativců a programátorů jako leader. Stránku jsme modernizovali, co se týče designu a optimalizovali z technického hlediska, jelikož již neodpovídala potřebným technickým standardům. Design, návrhy 3D modelů pro online hry, karty, hrací pole apod. Všechno jsem koncepčně navrhovala a finálně zpracovávala. Dále jsme vypracovali a úspěšně zavedli online i celou facebookovou stránku s hrami a atraktivním obsahem pro různé cílové skupiny. Design Facebooku jsem navrhovala kompletně.
 • Letiště Bratislava – V rámci práce v dnes již neexistujícím grafickém studiu aurius jsem řešila koncept a vypracování nového a moderního loga, které mělo letiště reprezentovat na mezinárodní úrovni. Proces návrhů a jejich modifikací trval skoro půl roku, ale dospěli jsme do finálního stádia a logo úspěšně sloužilo více než 15 let letišti Bratislava. Proces schvalování trval delší dobu, neboť procházel přes několik fází, kde se dořešovaly ještě detaily a připomínky od více marketingových oddělení.
 • Orange Slovensko – V rámci projektů v digitální agentuře core4 jsem vypracovala návrh designu facebookové stránky, její obsah, online řešení sezónních a kampaňových her, spolupracovala jsem s programátory. Jako kreativní leader jsem po dobu téměř 2 let od spuštění stránky zodpovídala za její vizuální stránku, design, obsah a kreativní provedení.
 • Eurovea Bratislava – V rámci projektů v reklamní agentuře Jandl Marketing Bratislava jsem řešila jako art direktor sezónní kampaně. Od idey po grafické zpracování pro různé nosiče od offline nosičů pro online produkty. Dále art direktorské vedení fotoshootingu, retuše fotografií a zasazování do formátů. Postarala jsem se i o refresh designu facebookokvé stránky a update webové stránky. Jako kreativní leader jsem po dobu téměř 2 let zodpovídala za vizuální stránku webu, branding a její povědomí, řešení kampaní v rámci tzv. low budget branding, což bylo také výzvou pro mě samotnou, najít řešení, která se dala napasovat do menšího budgetu firmy.
 • Vienna Capitals – Pro vídeňský dětský hokejový klub jsem navrhovala design pro sekci dětských sportovců: redesign maskota, který po letech potřeboval oživit, návrh pro celou škálu reklamních předmětů od šál přes trička až po hokejová poupata. Klub se intenzivně věnuje dětem od útlého věku a učí je bruslit.
 • Magna Racino – Pro vídeňskou dostihovou dráhu jsem ve spolupráci s firmou Fox, která se specializuje na na míru šité webové aplikace a systémy, navrhovala design webu a plakátů pro mezinárodní dostihy. Velmi profesionální a lidská spolupráce.
 • Nay Elektrodom Slovensko – Pro největšího prodejce elektroniky na Slovensku jsem vypracovala ideu a grafický koncept pro redesign prodejních letáků, redesign billboardů, nastavení firemní outdoorové komunikace a návrh a vypracování designu pro časopis pro firemní klienty. Tento náročný a obsažný projekt jsem řešila během mé práce v agentuře MARK BBDO Bratislava a stal se velmi úspěšným.

Pracuji s programy

 • Adobe Cloud – Photoshop, Illustrator, Indesign, Premiere, Dreamweaver
 • Affinity – Photo, Designer a Publisher
 • Mango Animate – software na animace
 • Pro kreslení využívám profesionální tablet značky Wacom
Mgr. art Jana Kišš
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Mgr. art Jana Kišš
Feriensiedlung 68
Bruckneudorf
246 0
Rakousko
Mobil:+43 677 629 669 04 (Rakousko)
Email:office@janarosslkiss.com
Web:www.janarosslkiss.com
Instagram:kissjankakiss
LinkedIn:janka-k-97861921
Behance:JankaKiss
DIČ:AT69565179

Doporučení
z první ruky

Pokud chcete vytvořit profesionální a originální grafiku, ilustraci, logo či celou kampaň, určitě se obraťte na Janu! Spolupracujeme s ní již velmi dlouho a jedná se o profesionála, který přijde vždy s originálním nápadem a zpracováním, které předčí očekávání. Pro naše klienty vytvořila nejen špičková loga a kompletní vizuální kampaně, ale i velkoplošné grafiky a retuše. Nerozlišuje malé nebo velké zakázky, ale každé se věnuje naplno.

MgA. Silvia Krejzková
MgA. Silvia Krejzková

počítačová grafička se specializací 3D grafika a animace