Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Komínová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Komínová — Airbnb konzultantka a hostitelka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Jana Komínová:
Bc. Martin Tesárek
Janu Komínovou jsem oslovil při stanovování ceny našeho developerského projektu „U Zlatého beránka“, kde nám spočítala návratnost investice z pohledu krátkodobého pronájmu. Tato data jsme dále prezentovali našim klientům, kteří byli s výpočtem a s investiční predikcí spokojeni a později nám potvrdili, že odhad byl správný. Janu jsem dále doporučil svým rodičům, kteří se teprve chystali vstoupit na trh krátkodobého pronájmu. Dle jejich slov jim Jana poskytla cenné informace, které nikde na veřejných online serverech nezískali. Jana je prostě profík.

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř, investor a developer
Hlavní předností slečny Jany jsou rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru. Díky absolvovaným konzultacím se budoucí hostitel vyvaruje chyb, které jsou spojené s finančními ztrátami a zbytečným znechucením již v počátku. Zároveň se účastník dozví, jak využít potenciálu, jak nastavit správný systém a v neposlední řadě získá spoustu užitečných kontaktů.

Ing. Filip Hurda

majitel LPP Investment
lppinvest.cz
All4BnB nám pomáhá s příležitostným předáním klíčů a úklidy v námi spravovaných apartmánech. Můžeme tak s partnerem odjet na dovolenou s klidem, že je o naše apartmány dobře postaráno.

Petra Matušincová

podnikatelka a influencerka
mampohovor.cz
Jana se v Airbnb opravdu vyzná. Pomáhala mi na začátku mého Airbnb pronájmu s bytovým designem a nyní mi poskytuje v rámci All4BnB i property management systém.

Bc. Maxim Feklistov

podnikatel, Old Town Rental s.r.o.
Rád bych vyjádřil zpětnou vazbu na službu Airbnb Poradenství. Oceňuji komplexní informace, jež pomohou těm, kteří se chtějí do Airbnb pustit a podnikat seriózně a profesionálně. Zde se dozvíte vše, co je pro úspěch nutné udělat.

Filip Ondruš, MBA

development a realitní kancelář
filipondrus.cz
Konzultace s Janou mi dala, jako úplnému začátečníku v problematice krátkodobého ubytování přes Airbnb, obrovské množství velmi cenných informací, rad a postupů z praxe. Navíc mám jistotu, že kdykoliv potřebuji, můžu se na její rychlou pomoc spolehnout.

Jarmila Vysloužilová

Airbnb hostitelka
Seznámil jsem se s Janou před pár lety a od té doby jsme v pravidelném kontaktu. V tom, co dělá, je skutečným tvůrcem, neustále přemýšlí, jak svoji práci dělat lépe, přináší nové myšlenky a to se vší upřímností tak, aby poskytla co nejlepší služby a nikoliv, aby měla co nejvyšší příjmy.

Ing. Daniel Kotula

majitel frančízy REMAX
kotula.cz
Díky slečně Komínové jsme perfektně nastartovali naše Airbnb. Jana je opravdovým specialistou na krátkodobé pronájmy a je radost s ní spolupracovat. Doporučila nám řadu užitečných kontaktů a dokonce nám i dohodila apartmán na pronájem.

Martin Molčan

podnikatel
feedo.cz
Jana nám pomáhala od samého začátku našeho podnikání. Potkali jsme se mnoho let nazpět a od té doby jsme společně ušli dalekou cestu. Nyní spravujeme mnoho luxusních apartmánů po celé Praze. Dodnes se s Janou vídáme a konzultujeme nastavení cen nebo sdílíme zkušenosti.

Michael & Michal Apartments

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS