Doporučení z první ruky

Bc. Jana Michalcová — překladatelka a lektorka angličtiny, korektorka češtiny


Zobrazuji všech 6 doporučení

Překladatelku Janu Michalcovou mohu vřele doporučit. Využil jsem její služby pro překlad odborného článku do českého jazyka. Překlad byl velmi rychlý a přesný. Odborné věci byly společně konzultovány, aby nedošlo k chybnému překladu.

Martin Zeman

Mohu jedině doporučit. Paní Michalcová je velmi vstřícná, flexibilní, příjemná a spolehlivá. Pokaždé odvede rychlou a kvalitní práci. Velká spokojenost!

David Havlena
freelancer
www.hdart.info info@hdart.info

Spolupráce s paní Michalcovou byla velmi příjemná. Zadanou práci – přepis rozhovorů – provedla bezchybně a velmi rychle. Komunikace probíhala na každodenní bázi. Poměr kvalita-cena hodnotím na výbornou. Určitě budu spolupráci vyhledávat i do budoucna. Děkuji.

Lucia Horňáková

Milá komunikace, perfektní domluva, kvalitní a rychlý překlad poměrně náročného technického textu. Doporučuji!

Pavel Míšek

Spolupráce s paní Michalcovou byla naprosto perfektní. Paní Michalcová pro nás přepisovala nahrané rozhovory pro výzkumný projekt. S výsledkem práce jsem byl nadmíru spokojen, stejně tak s komunikací a lidským přístupem paní Michalcové. Všechny přepisy byly předány v čas, tak jak bylo domluveno a v perfektní formě, a to i přes časté složitosti s nahrávkami. Paní Michalcovou mohu naprosto doporučit a určitě se na ni obrátím i v rámci dalších projektů.

Marek Prokůpek
výzkumník na katedře arts managementu, VŠE v Praze
kam.vse.cz/katedra-arts-managementu/ucit… marek.prokupek@vse.cz

Profesionální přístup, rychlá komunikace a vždy vše bez problému. Určitě paní Michalcovou doporučuji.

Svjetlana Marjanovicova
asistent manažera, personální manažer
www.agepure.cz