Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jana Pokorná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jana Pokorná — projektová manažerka se zaměřením na obsahový marketing, virtuální asistentka

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Ing. Jana Pokorná:
Od roku 2013 do roku 2019 Jana měla u nás na starost řízení a koordinaci výroby magazínu a další contentové projekty pro klienta Marionnaud ČR a SR. Jana je svědomitá, velmi pracovitá a dokud věc nedotáhne do perfektního stavu, neodejde od ní. S Janou se mi výborně spolupracovalo a rozhodně patří k profesionálům na poli obsahového marketingu a projekt managementu.

Petra Kobilková

Managing Director Salt & Pepper Agency
S Janou jsem spolupracovala 6 let a spolupráce si velmi vážím. Na projektový management neznám lepší osobu. Nikomu jinému bych do rukou řízení projektů nesvěřila. Cením si její spolehlivosti, týmovosti, silné odolnosti vůči stresu a schopnosti předpovídat další kroky týmů a držet vše pevně ve stanovené strategii.

Lucie Audi

lucie.audi@email.cz ~ 776 006 906
Trpělivá profesionálka. To jsou dvě slova, která podle mě vystihují Janu nejlépe. Už víc než rok koordinuje mne a tým dalších copywriterů bez sebemenšího zaváhání a ke klientově spokojenosti. Jakkoliv já sám občas s termíny zacházím dost frivolně, díky Janě a jejímu zadávání práce a věcným korekturám se vždy podaří doručit ten nejlepší možný výsledek.

Radek Šauer

Freelance content manager
S Janou Pokornou spolupracuji na poměrně náročném projektu už více než rok. Jana je naprostý profesionál, zakázky jsou vždy perfektně, precizně a včas připravené k dalšímu zpracování. Je spolehlivá, pečlivá, komunikativní a velmi flexibilní, vždy ochotná vyjít vstříc klientům i dodavatelům. V případě komplikací najde dobré řešení pro všechny zúčastněné. Jana je člověk, který projekty posouvá vytrvale vpřed, hledá nové cesty a efektivní způsoby realizace. Osobně se na ni vždy mohu stoprocentně spolehnout. Spolupráce s ní je i lidsky velmi příjemná.

Mgr. Magdalena Plosová

Korektorka
Jana jako projektová manažerka odvádí skvělou práci. Zadání i feedbacky od ní jsou jasné a přehledné, komunikace vždy rychlá a příjemná. Jana navíc vždy projevila maximální ochotu, kdykoliv jsem potřeboval přizpůsobit termíny svému souběžnému studiu. Z pozice copywritera tak můžu spolupráci naprosto doporučit.

Martin Pavlović

freelance copywriter
S Janou Pokornou spolupracuji na různých projektech téměř dva roky. Velmi si cením jejího profesionálního přístupu, vrozené spolehlivosti, pracovitosti a flexibility. Je radost dosáhnout společného pracovního cíle a mít přitom skvělý pocit na duši z příjemné spolupráce.

Martina Duraj

editorka
S Janou jsem pracovala v minulosti na několika projektech. Zakázky jí svěřené měly vždy dobře připravený rozpočet, timing, brief, archivaci, vyúčtování… K tomu navíc je vždy milá a usměvavá a to se v týmu také počítá :-) S přehledem zvládala i náročné klienty. Spolupráci s ní určitě doporučuji.

Mgr. Lenka Burianová

Account Director
lenka.burian@gmail.com ~ 725 115 620
Mám ráda Jany pečlivý přístup k práci, protože je zárukou kvalitních výstupů. Díky její energii a pozornosti, které věnuje celému procesu, od vyjasnění zadání přes komunikaci s dodavateli a klientem až po předání finálních výstupů, se mohu spolehnout na vždy kvalitní výstup. Janina spolehlivost se odráží i v tak prosté skutečnosti, že vždy vím, co se děje – a jako její dlouholetá spolupracovnice v oboru, který je velmi proměnlivý, dobře vím, jak zásadní je umět komunikovat a jak cenné je sdílet aktuální stav a ochota se domluvit na nejlepším možném řešení. Pokud bych měla Jany přístup k práci krátce shrnout, pak je to preciznost, spolehlivost, vstřícnost a laskavost.

Jana Kneschke

zakladatelka a ředitelka Vortum
www.vortum.cz
S Janou spolupracuju na zakázkách pro VORTUM. Je pečlivým a trpělivým prostředníkem mezi klientem a copywriterem. Díky její vstřícnosti a milé povaze probíhá práce na projektu v klidu a v domluveném termínu. Jani, děkuju za tvůj lidský přístup, který mi při práci ohromně pomáhá.

Lucie Perlíková

copywriter
lucieperlikova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS