Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jana Poncarová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jana Poncarová — copywriterka a novinářka

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Mgr. Jana Poncarová:
Na základě webové prezentace www.psaniclanku.cz jsem před časem s paní Poncarovou navázal spolupráci a jsem velmi rád, že služby poskytuje právě ona. Díky jejímu přehledu zejména v oblasti stavebnictví a otevřenému pohledu z vnějšku dokáže stylizovat texty do PR článků i pro web velmi věcně, poutavě a čtivě. Dokáže pohotově reagovat a vystihnout můj požadavek jen na základě hesel a bodů, které ji k tématu zašlu. Spolupráce netrvá zatím dlouho, ale je velmi příjemná a na profesionální úrovni. Těším se na další spolupráci, protože díky paní Poncarové se mi pracuje lépe a rychleji.

Roman Štumpf

marketing a podpora prodeje, BETONOVÉ STAVBY – GROUP, s.r.o.
Se službami a prací paní Jany Poncarové jsem spokojená jak profesionálně, tak lidsky. Je spolehlivá, vstřícná, vždy jsme se domluvily. Dodávané texty jsou profesionální a mají „šmrnc“. Určitě jí mohu doporučit každému, kdo hledá spolehlivý a profesionální copywriting.

Ludmila Skořepová

www.zdravipronarod.cz
Rozumím svému oboru, ale o texty pro své stránky jsem chtěl požádat někoho, kdo se tím živí. Přes počáteční obavy, jestli bude dodaný text na odborné úrovni, jsem s výsledkem maximálně spokojen. Každý ať dělá to, čemu rozumí, a firma Jany Poncarové je bezesporu profesionálem ve svém oboru.

Milan Kulhánek

www.montaz-dvere-podlahy.cz
S paní Poncarovou spolupracuji od října 2011. Nejprve jsem ji požádala o napsání PR článků. Protože jsem s nimi byla velice spokojená, rozhodla jsem se, že využiji i další služby, které paní Poncarová nabízí. Požádala jsem jí proto o vytvoření a správu facebookové stránky a napsání textů na web. Kromě toho mi radí v oblasti SEO optimalizace a internetového marketingu. S paní Poncarovou je opravdu úžasná spolupráce. Vždy velice ochotně a rychle napíše a zařídí vše, co je potřeba. Její články a texty jsou velice zajímavé a výstižné.

Helena Smolová

www.smolicek.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS