Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Janka Chudlíková

Janka Chudlíková

lektorka měkkých dovedností a koučka

Janka Chudlíková
Janka Chudlíková - logo

Jsem zkušená lektorka a koučka a pomohu vám rozvinout potenciál k dosažení vyváženého, naplněného života. Ať už potřebu změny cítíte v osobní či profesní rovině. Naučím vás, jak si hacknout mozek. Jak v něm přepsat zažité, často nefunkční vzorce a dosáhnout spokojenosti.

  • Školení měkkých dovedností – manažerské dovednosti, prezentování, komunikace, osobní leadership, prodejní přístup.
  • Facilitace strategických workshopů – tvorba vize, strategie a priorit na další období, tvorba hodnot a kompetencí.
  • Individuální koučink – life, business či executive koučink pro jednotlivce, firmy i korporace.
  • On-line vzdělávání – webináře na míru i pro veřejnost, podcasty, streamy, e-booky.
  • Rozvojová videa – krátká videa a life-streamy na seberozvojová témata na mém YouTube kanálu odebírá přes 11 tisíc lidí.

Při práci se opírám o metody Results Coaching Systems a rozsáhlé poznatky z neurovědy. Právě znalost fungování mozku považuji za klíčovou, stejně jako zkušenosti, které mi přinesl život.

Po absolvování Ekonomické fakulty na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem začala budovat úspěšnou kariéru v korporátu. Odešla jsem na samém vrcholu z pozice personální ředitelky společnosti Léčiva (Zentiva). Nyní již 15 let vedu lidi k tomu, aby se podobné zásadní kroky ve svých životech nebáli udělat. Vědomosti předávám také studentům Vysoké školy ekonomické a díky vlastnímu bloguYouTube kanálu i široké veřejnosti.

Reference: Deloitte, Vodafone, Česká spořitelna, Makro/Metro Cash & Carry ČR/SR, Banca Intesa Sanpaolo Itálie, Ogilvy & Mather, Danone ČR/SR, Reckitt Benckiser Begie a další.

Fotogalerie:

Rozhovor pro časopis Žena a životPříprava na workshopPřednáška v Centru celoživotního vzděláváníProgram manažerských dovedností NEO LEADERNatáčení pro magazín Víkend (TV Nova)

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko, příležitostně zahraničí

Kategorie katalogu:

Můj příběh

Kontaktní informace

Janka Chudlíková
Janka Chudlíková, s. r. o.
Lipovická 136/13a
Praha-Písnice
142 00
Mobil:777 120 200
Email:janka@chudlikova.com
Web:www.jankachudlikova.com
Facebook:Facebook jankachudlikova
Twitter:Twitter jankachudlikova
LinkedIn:LinkedIn jankachudlikova
:06292801

Doporučení z první ruky

Eliška Vyhnánková
U Janky jsem absolvovala jednodenní seminář a šla jsem najisto. Její energie čiší ze všeho co dělá, očekávala jsem tedy hodně. A dostala jsem ještě víc. Jeden jediný den stačil k tomu, abych o mnoha věcech začala přemýšlet úplně jinak. Navíc některé nabitě nabyté informace používám i během svých seminářů. Zkrátka Janku budete citovat už po pár hodinách. Těším se na další kola.
konzultantka, lektorka a krotitelka sociálních sítí

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS