Doporučení z první ruky

Jarmila Trnkalová — daňová poradkyně a lektorka účetnictví


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

Robert Vlach

Důležitá podnikatelská rozhodnutí mám ve zvyku konzultovat vždy alespoň se dvěma nezávislými poradci. Jarmilu Trnkalovou jsem požádal o jednorázovou konzultaci přípravy přechodu mého podnikání na statut plátce DPH. Ochotně se přizpůsobila mým časovým možnostem, když souhlasila s telefonickou konzultací v sobotu odpoledne. Během hodiny jsme společně prošli asi tucet otázek či problémů. Na všechny mi dala kvalifikovanou odpověď a navíc přidala několik dobrých rad, jak se na změny co nejlépe připravit. V neposlední řadě oceňuji trpělivý a přátelský přístup, který je pro Jarmilu charakteristický. Z dosavadní zkušenosti se mi jeví jako velmi důvěryhodná profesionálka, jejíž poradenské služby mohu doporučit.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Paní Trnkalová pro mě představuje respektovanou autoritu v oblasti účetnictví a daní. Je to znalec, na kterého se já jako účetní obracím, když jsem v úzkých. Mohu ji vřele doporučit, pokud řešíte obzvláště složitý daňový případ, trápí vás finanční úřad nebo chcete vědět jestli účetnictví máte správně.

Bc. Zuzana Bartůšková
účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz

Paní Trnkalová je nejlepší daňová poradkyně, kterou jsem za svou dlouholetou praxi v oblasti účetnictví potkala a mohla jsem s ní spolupracovat. Naše spolupráce trvá již řadu let. Je svědomitá, pracovitá a hlavně dochvilná. Vyřeší jakýkoliv problém. Mohu ji všem velmi doporučit!

Hana Michlová
majitelka účetní firmy
www.mipra.cz

Paní Trnkalová u nás lektoruje kurzy účetnictví již několik let a je velmi oblíbenou lektorkou. A to díky její odbornosti, spolehlivosti a lidskému přístupu. Její lekce jsou vždy na vysoké odborné úrovni a velmi dobře pedagogicky vedeny. Doufám a těším se, že budeme spolupracovat i nadále.

Šárka Vojkůvková
Marlin, s.r.o.
www.marlin.eu

S paní Trnkalovou spolupracuji již více než 10 let a jsem velmi spokojena s jejími službami. Má velký přehled ve svém oboru a vždy ráda a rychle poradí se všemi problémy, na které narazím. Myslím si, že i díky tomu, že pracuje také jako lektorka, umí velmi dobře a řekla bych „polopaticky“ vysvětlit danou problematiku a to se mi často hodí. Spolupráci s ní mohu všem vřele doporučit. Je to dáma, která své práci opravdu rozumí!

Martina Majzlíková
ekonom společnosti
www.pkservis.cz

Služby paní Trnkalové nám doporučil náš dlouholetý obchodní partner, který si spolupráci s ní velmi chválí. Můžeme potvrdit, že její práce je nám velkým přínosem a její rady jsou skutečně cenné. Doporučujeme její služby i dalším potencionálním klientům.

Miroslav Kafka
jednatel společnosti Kafka a Spol. s.r.o.
www.kafkazlin.cz

Paní Trnkalovou znám od roku 2008 a pomáhala mi už od samého začátku při našem podnikání. Kontrolu nad účetnictvím a daněmi pro nás dělá neustále, velmi profesionálně nás zastupuje na úřadech, hlavně na finančním a tím máme velkou jistotu, že je vše v pořádku. Kdykoliv potřebuji radu a pomoc, obratem mi poradí a pomůže. Je to velmi pečlivá, důsledná a příjemná profesionálka, jejichž služeb si nesmírně vážím a mohu ji všem jenom doporučit!

Dáša Medková, REKOMET STEEL s.r.o.
prokurista společnosti
www.rekomet.cz 736 628 039

Paní Jarmilu Trnkalovou mohu vřele doporučit jako výbornou a velmi spolehlivou daňovou poradkyni a znalkyni v oboru ekonomiky. Pomohla mi s problematikou účetnictví při mém nástupu do zaměstnání a tím mi zajistila kvalitní místo ve výrobní a obchodní společnosti. Kdykoli dnes potřebuji její radu, vždy mi obratem odpoví bez zbytečného odkladu. Velmi si jí vážím, vděčím jí za mnohé, co pro mě udělala a za to jí mnohokrát děkuji.

Iveta Kováříková

Paní Trnkalovou jsem poznala v roce 2006 jako lektorku kurzu účetnictví. Po nástupu do zaměstnání jsem tak získala zkušenou daňovou poradkyni, vždy milou a ochotnou pomoci.

Martina Klanicová, JKL servis s.r.o
ekonom společnosti
www.jklservis.cz klanicova@jklservis.cz 603 263 873

Posudek na Jarmilu Trnkalovou: verdikt Excelentní! S paní Trnkalovou jsme se poznali před cca 6 lety, tehdy nám přijela kontrolovat účetnictví, její přístup byl perfektní, ba dokonce legendární. Po velmi špatném období s jinou účetní (následky pohromy máme dodnes), jsme si našli naopak skvělou účetní a ekonoma v jedné osobě, Ing. Vršovskou. Po cca 4 měsících dohledu a kontroly nad paní Vršovskou, nám paní Trnkalová zatelefonovala: „Pane Hasalo, paní Vršovská vede účetnictví tak, že není potřeba mé kontroly, peníze které platíte mě, dejte raději jí za dobře odvedenou práci. Zaslouží si je!“ Toto gesto podtrhuje celou osobu paní Trnkalové.

Milan Hasala
majitel společnosti AMILO Car, a.s.
www.amilocar.cz