Doporučení z první ruky

Jarmila Trnkalová — daňová poradkyně a lektorka účetnictví


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 35 doporučení

Navštěvoval jsem kurz účetnictví jako rekvalifikaci po programu „Příležitost pro zkušené", jehož lektorkou byla paní Jarmila Trnkalová. Rozhodl jsem se k tomu kroku, protože jako fyzik nebo technický diagnostik ve Zlínském kraji jsem dlouhodobě nenašel uplatnění. Obdivoval jsem její trpělivost a toleranci, kterou bych já při výuce např. fyziky neměl. Účetnictví je jenom jednoduchá rovnice Má Dáti = Dal, a ne složitost nějakého fyzikálního jevu, kde jsem já musel mít trpělivost, když jsem zaváděl nové poznatky vědy do praxe. Při výuce paní lektorka vychází ze svých bohatých profesních zkušeností, umí danou problematiku velmi dobře a srozumitelně vysvětlit. Velmi si jí vážím pro profesní vědomosti, které dokáže předávat druhým a pro její lidský přístup k nám, „starším žákům“. Přeji jí hodně úspěchů v profesním i osobním životě a ze srdce si přeji, aby naše spolupráce pokračovala i po absolvování kurzu. Vážím si jí i z jiného pohledu, že v daňové „džungli“ ČR hledá správný řád!

RNDr. Miroslav Vondra
miroslavv@email.cz 728 187 458

S paní Trnkalovou jsem se seznámil v roce 2005. To jsem již 5 let podnikal a měl jsem velké problémy s účetnictvím, do kterých mě dostal bývalý účetní. Paní Trnkalová svým profesionálním přístupem napravila chyby bývalého účetního, kterých nebylo málo, jednala velmi úspěšně za společnost na všech úřadech, hlavně na finančním a tím mi firmu zachránila. Účetnictví mi vede nadále a jsem s její poctivou prací maximálně spokojen. Paní Trnkalová je nesmírně příjemná, maximálně důsledná profesionálka, ze které vyzařuje jistota a velká zkušenost. Doufám, že naše spolupráce bude trvat i nadále a já přeji paní Trnkalové spoustu nových, maximálně spokojených klientů.

Dušan Kovařík
obchodní společnost DK Centrum, s.r.o.
603 824 655

S daňovou poradkyní paní Trnkalovou spolupracuji již několik let. S její profesionalitou jsem velmi spokojena. S návrhem řešení mých problémů ohledně daní apod. jsem byla vždy spokojena. Je vždy ochotná přizpůsobit se mému pracovnímu programu. Doporučuji všem, kteří hledají spolehlivého daňového poradce.

Božena Vunderlová
bozenavunder@seznam.cz

V roce 2008 jsem se přihlásila na rekvalifikační kurz účetnictví pod vedením lektorky Jarmily Trnkalové. Byla jsem mile překvapena, že i náročné a obávané účetnictví se dá dobře zvládnout pod vedením odborného profesionála, jakým Jarmila Trnkalová je. Nezapomenutelná byla i její metoda přinutit studenty k neustálému postřehu a sledovat přednášenou látku např. tím, že jsme postupně, jeden za druhým, odpovídali na odborné dotazy, které nám kladla. Po absolvování kurzu mi Jarmila Trnkalová velmi pomohla s účetnictvím bratra, které jsem převzala. Bez její pomoci a odborných rad bych to určitě nezvládla. Do dnešního dne s ní neustále spolupracuji, konzultuji zákony a daňové i jiné problémy, které souvisejí s vedením účetnictví. Vždy se mohu spolehnout na rychlou a odbornou pomoc. Mohu potvrdit, že lepšího daňového a účetního poradce jsem zatím nikde nenašla :)

Jana Vybíralová
účetní
www.cyklozlin.cz vybi.jana@seznam.cz

Paní Trnkalovou mohu vřele doporučit! Ochotně a rychle mi poradila ohledně fakturace do třetí země a limitu pro stání se plátcem DPH. Oproti ostatním poptaným daňovým poradcům si velmi cením jejího skvělého a přátelského přístupu. Pokud potřebujete poradit s daněmi, určitě se na ni obraťte.

Tonda Růžička
analytik a online marketér

Navštěvovala jsem kurz účetnictví v rámci programu „Příležitost pro zkušené", jehož lektorkou byla paní Jarmila Trnkalová. Byla jsem velmi spokojená. Je trpělivá, vstřícná a přitom důsledná. Bylo vidět, že čerpá ze svých bohatých zkušeností a je dokonalá profesionálka. Takovou účetní bych přála všem. Není dokonalá jen jako účetní, ale je to pohodová, férová paní s lidským přístupem a se smyslem pro humor, což činí spolupráci ještě lepší.

Eva Hovadíková
kapezu@seznam.cz

S paní Trnkalovou jsem se poprvé setkala na kurzu účetnictví, který jako lektorka vedla. Naše spolupráce začala mým nástupem do zaměstnání a trvá již několik let. Kdykoliv potřebuji odbornou radu, vždy ji obratem dostanu. Jejích služeb si velmi vážím a mohu ji pro její profesionalitu i lidský přístup doporučit všem, kdo hledají spolehlivou daňovou poradkyni.

Ludmila Vojtásková
vojtaskova.ludmila@medetron.cz

S paní Trnkalovou se setkávám v kurzu účetnictví, který nyní navštěvuji. Jsem velmi spokojena s jejím profesionálním přístupem. Je důsledná, trpělivá, zkušená lektorka. Předává nám své dlouholeté zkušenosti z oblasti účetnictví a daňové evidence. Přeji si, aby naše spolupráce trvala i po absolvování kurzu.

Jaroslava Stískalová

Navštěvuji kurz Příležitost pro zkušené, kde je lektorkou paní Jarmila Trnkalová. Je to obdivuhodná žena, profesionální a tolerantní. Setkání s ní je pro mne přínosem.

Anna Jaržembovská
ann.jar@seznam.cz 608 738 536

Navštěvuji kurz účetnictví v rámci programu „Příležitost pro zkušené," jehož lektorkou je paní Jarmila Trnkalová. Při výuce paní lektorka vychází ze svých bohatých profesních zkušeností, umí danou problematiku velmi dobře a srozumitelně vysvětlit, je důsledná, po nás vyžaduje pozornost a soustředění. Přesto jí nechybí při hodinách výuky trpělivost, tolerance a pochopení. Velmi si jí vážím pro profesní vědomosti, které dokáže předávat druhým a pro její lidský přístup k nám, klientům. Přeji jí hodně úspěchů v profesním i osobním životě.

Milada Krajčová