Doporučení z první ruky

Jarmila Trnkalová — daňová poradkyně a lektorka účetnictví


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 35 doporučení

Absolvovala jsem rekvalifikační kurz Účetnictví a daňová evidence pod vedením paní Jarmily Trnkalové. Paní lektorka umí danou problematiku velmi dobře a srozumitelně vysvětlit, je trpělivá, ochotná, důsledná a po profesní stránce na velmi vysoké úrovni.

Irena Hlávková

S paní Trnkalovou jsem se seznámila na jejím kurzu účetnictví (16. 10. 2013–8. 1. 2014). Nemohu ani slovy vyjádřit jak vedla kurz, ale poprvé v životě jsem se setkala s lektorkou, kterou opravdu zajímá, aby měly její „studentky“ po absolvování kurzu uplatnění a měly ty správné vědomosti, aby opravdu mohly začít. Jako daňovou poradkyni ji sice neznám, ale zatím jsem neslyšela žádnou špatnou referenci. Jako člověka obklopeného materiální prací obdivuji, že se umí smát a vysílat tolik pozitivní energie kolem sebe. Nezapomíná být i člověkem.

Marie Míková
mariemikova1@email.cz

V lednu 2014 jsem ukončila tříměsíční rekvalifikační kurz účetnictví pod vedením lektorky paní Jarmily Trnkalové. Přesvědčila jsem se, že se pod vedením profesionála, jakým paní Trnkalová bezesporu je, dá pochopit i tento složitý obor. Takže vám, kteří máte namířeno na rekvalifikaci účetnictví, můžu paní Trnkalovou skutečně doporučit.

B. Kolářová

V době od 16. 10. 2013 do 8. 1. 2014 jsem navštěvovala kurz „Daňová evidence a účetnictví“, který vedla lektorka paní Jarmila Trnkalová. Chtěla bych jí touto cestou poděkovat za profesionální přístup k práci. Paní Trnkalová je nejen odborník ve svém oboru, ale je to člověk, který má srdce na pravém místě. Má k lidem velmi vřelý vztah. Nezkazí žádnou legraci. Dovolím si říci, že je to žena s velkým „Ž“. Jsem velmi ráda, že jsem paní Trnkalovou poznala.

Jarmila Zimáčková
20jarmila63@centrum.cz 724 389 183

V době od 16. 10. 2013 do 8. 1. 2014 jsem navštěvovala kurz „Daňová evidence a účetnictví“, který vedla lektorka paní Jarmila Trnkalová. Byla nejenom výbornou lektorkou, která nám vše vysvětlila, ale také žena s neuvěřitelným smyslem pro humor.

Dagmar Stuchlíková
dagmarstuchlik@centrum.cz 777 617 880

V lednu jsem ukončila rekvalifikační kurz účetnictví, který vedla lektorka paní Trnkalová. Kurz byl veden profesionálně a vysoce odborně, a přitom nechyběla návaznost na běžnou praxi. Paní Trnkalovou můžu doporučit nejen jako skvělého odborníka na účetnictví, ale také jako příjemného a milého člověka se vztahem k lidem.

Prokopová Bohdana

V době od 16. 10. do 8. 1. 2014 jsem absolvovala kurz „Účetnictví a daňová evidence“, který vedla skvělá lektorka paní Jarmila Trnkalová. Musím říct, že díky ní mě účtování hodně bavilo i proto, že dokázala zajímavě vysvětlit docela nezáživnou teorii a probarvila ji napínavými příběhy z praxe. Její smysl pro humor a milá a přátelská povaha dělají paní Trnkalovou lektorkou na svém místě.

Monika Dronková
monca.dr@seznam.cz 733 199 762

Chtěla bych se touto cestou přidat ke svým „spolužačkám“ z kurzu Účetnictví a daňová evidence (říjen 2013–leden 2014) a poděkovat paní Trnkalové za skvělé a velmi profesionální vedení kurzu. Oceňuji hlavně její odbornost v oblasti účetnictví a velice lidský přístup jako lektorky. Byla vždy laskavá a vstřícná, snažila se nám vysvětlit látku tak, aby jí každý porozuměl. Dokázala se s námi zasmát a všechno řešila v klidu. Vážím si jí jako člověka a jsem moc ráda, že jsem měla příležitost se s ní setkat.

Pavlína Kůdelová

S paní Trnkalovou jsem se setkala v kurzu účetnictví a daňové evidence. Kurz pod jejím vedením probíhal v přátelské atmosféře a současně v aktivním duchu. Výuka byla vedena systematicky a profesionálně. Paní lektorka má nejen vysokou odbornost a bohaté zkušenosti z praxe, ale navíc dokáže své znalosti předat srozumitelným způsobem, je trpělivá a já osobně si velmi cením také jejího smyslu pro humor. Děkuji za příjemně i účelně strávené tři měsíce.

Marcela Zmeškalová

S daňovou poradkyní paní Trnkalovou spolupracuji několik let. Její práce je vždy na vysoce profesionální úrovni. Vyřeší každý problém, který se vyskytne. Velmi si jí vážím nejen jako skvělého odborníka, ale také jako člověka.

Irena Večeřová