Doporučení z první ruky

Jarmila Trnkalová — daňová poradkyně a lektorka účetnictví


Zobrazuji č. 31-35 z celkem 35 doporučení

S paní Trnkalovou se známe cca půl roku. Kromě vedení účetnictví mi dává cenné rady a svůj pohled na věc. Paní Trnkalová má pohodový přístup a hlavně trpělivost se mnou. Její práce je na vysoké úrovni a jdou za ní vidět bohaté zkušenosti. Mohu pouze doporučit!

Tomáš Vrána
jednatel společnosti SVG Partners Worldwide s.r.o.
www.svgpartners.eu

Paní Trnkalovou mohu též vřele doporučit. Pomohla mi s přechodem na plátcovství DPH, vše podstatné vysvětlila a dala pár dalších rad. Když jsem pak v průběhu roku ještě potřeboval poradit s pár dalšími věcmi týkajících se účetnictví, bez problémů mi nad rámec dřívější služby pomohla. Děkuji.

Petr Holý
OSVČ

S paní Trnkalovou jsme více než spokojeni. Její skvělý a aktivní přístup je báječný. Vždy nám ve všem pohotově poradí. Má vše co od daňové poradkyně můžeme očekávat. Všem potencionálním klientům můžeme vřele doporučit.

M. H.
marketingová agentura PRIA SYSTEM s.r.o.
www.pria.cz

Na paní Trnkalovou jsem dostal následující doporučení: „Je to nejlepší účetní na světě!“, takže jsem měl vysoká očekávání. Úroveň služby mi ale i přesto vyrazila dech. Paní Trnkalová se mi i přes své aktuální vytížení okamžitě začala věnovat, vše trpělivě vysvětlila a během jednoho dne dala všechny mé záležitosti do pořádku. Pokud chcete spolupracovat s opravdovým profesionálem v oboru, jste na správné adrese!

Jan Korecký

Paní Trnkalová na mě působí velmi uklidňujícím dojmem. Je naprosto spolehlivá a seriózní, každý dotaz mi trpělivě zodpoví. Připadá mi, že se zabývá mými drobnými účetními záležitostmi s velkou důležitostí. Přitom věřím, že se stará o mnohem větší klienty. Celý její přístup mi již několik let ulevuje od daňové tematiky. Vřele doporučuji.

Lucie Koutníková
grafik
lukoutnikova@gmail.com