Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jaromír Dvořák

Ing. Jaromír Dvořák

copywriter

Ing. Jaromír Dvořák
Ing. Jaromír Dvořák - logo

Napsat poutavý reklamní text je řemeslo, přimět čtenáře k činu je umění.

Skládám slova do poutavých textů a dávám tuto dovednost k dispozici. Vím přesně, jak vás odlišit od ostatních, abyste na trhu nezapadli a měli šanci zazářit.

  • Reklamní články – napíši text, který bude prodávat, podpoří vaši značku a vzbudí zájem. Základem dobré pověsti je kvalitní výrobek, ale výstižným a poutavým reklamním textem dodáte své značce šmrnc.
  • Popisky – vymyslím výstižné popisky, které trefně představí váš produkt a podnítí čtenáře ke koupi.
  • Reklamní slogany – vytvořím úderný slogan, který bude vaší firmě slušet a bude s ní už neodmyslitelně spjat.
  • Psaní blogů – podpořím vaše renomé dobře napsaný blogem. Máloco dokáže podpořit dobré jméno tak, jako kvalitně napsaný příběh, v němž bude hrát vaše firma stěžejní roli.

Vždy mě bavilo psát. V dobách pomaturitního programátorství externě pro brněnský rozhlas na 40 fejetonů a dramatizaci sci-fi povídky, která se dočkala nastudování a odvysílání. Pak jsem zběhl ke studiu ekonomie a následně až k manažerským postům v bankovnictví a průmyslu. Na psaní jsem nikdy nezanevřel a příležitostně publikoval články zaměřené na financování a ekonomiku. Po opuštění stálého zaměstnání se této mojí vášni věnuji naplno a od roku 2016 píši reklamní články a popisky do e-shopů.

Ukázky práce:

Zavlažování zahrady z řeky či nádrže - jaké čerpadlo zvolit?Psaní o venkovních svítidlech v e-shopu Kupzarovky.czNechte se okouzlit tajemnými smaragdyPřezouvání pneumatik – článek pro Axa-pneuČlánek o svítilně Nitecore TM16G
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Referenční práce:

Kontaktní informace

Ing. Jaromír Dvořák
Fleischnerova 18
Brno
635 00
Mobil:602 579 913
Email:parolier@dvorakja.cz
Web:www.dvorakja.cz
LinkedIn:LinkedIn jaromir-dvorak
:12166651 (neplátce DPH)

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS