Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jaroslav Poulíček > Galerie > Tlumočení přednášky pro Hubbardovu akademii (Praha, duben 2008)

Tlumočení přednášky pro Hubbardovu akademii (Praha, duben 2008)

Zobrazuji položku č. 3 z celkem 7 položek v této galerii:

Tlumočení přednášky pro Hubbardovu akademii (Praha, duben 2008)
« Předcházející Tlumočení pro Hubbardovu akademii v Praze (duben 2008)  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení přednášky pro Hubbardovu akademii v Praze (duben 2008)  (zobrazit v plné velikosti)Tlumočení přednášky pro Hubbardovu akademii (Praha, duben 2008)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Tlumočení pro Giancarla Fisichellu  (zobrazit v plné velikosti)Právnická angličtina (osvědčení J. Poulíčka, 1998)  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Jaroslav Poulíček

Mgr. Jaroslav Poulíček

italská vlajka ruská vlajka britská vlajka
tlumočník, překladatel a korektor italštiny, ruštiny a angličtiny, lektor italštiny — Tlumočení, překlady a korektury pro italský, ruský a anglický jazyk. Italština a ruština obousměrně se státní zkouškou (angličtina, němčina, slovenština a čeština jako možné zdrojové jazyky). Také výuka italštiny. Vzdělání, reference a přes 20 let praxe.
Status: k vašim službám
Mobil: 603 820 304 ~ Email: jpoulicek@gmail.com
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2022 © Robert Vlach a Mgr. Jaroslav Poulíček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS