Doporučení z první ruky

Jenda Žáček — konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Spolupráce s Jendou mě bavila – úspěšně využil své bohaté zkušenosti a kreativitu v řízení změny a vzniku celé vizuální identity a komunikačního stylu Aspen Institute Central Europe.

Jiří Schneider
Executive Director @Aspen Institute CE, první náměstek ministra zahraničních věcí (2010-14)
aspeninstitutece.org
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

Základní školu provozuji pátým rokem. Po dlouhé době pokusů a omylů, snahy udělat pořádek v tom, co v oblasti marketingu děláme, poznat, jestli to, čemu se v věnujeme, má nějaký užitek nebo určit, v čem mají být naše priority, jsme se rozhodli pro pomoc zvenčí. Přišla v podobě Jendy Žáčka. Dostali jsme nabídku, naplánovali první termíny. Přišlo mi, že místo vyjasnění je najednou ještě víc věcí, kterým nerozumím, nevím, jak spolu souvisí, ani co mi přinesou. Naštěstí to věděl Jenda. Postupem času jsem zjistila, že vím, co dělám, snáz se rozhoduji, čemu se budu věnovat, mám plán, harmonogram. A umím i zpětně hodnotit, co fungovalo a co ne. Stejně jako už tolikrát se mi potvrdilo, že důvěra v expertní schopnosti někoho dalšího ušetří hodně času, peněz i sil. Je jedno, jak velká organizace jste, jak velký máte momentálně rozpočet. Jenda se umí situaci přizpůsobit, pozná hned na začátku, co potřebujete a co ne, poradí, co zvládnete sami, do čeho se hodí investovat a hlavně – dá tomu, co děláte, jasnou strukturu a vizi.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Pavel Ungr

S Jendou Žáčkem jsme pracoval pro Stranu zelených, kde jsme společně pracovali na rozvoji online marketingu. Jenda je důsledný člověk s dobrým plánováním projektu.

Pavel Ungr
konzultant SEO a online marketingu
Ondřej Macků

Jenda je inteligentní, praktický, pořádný a vzdělaný. Jsem rád, že jsem se s ním mohl podílet na komunikaci jedné z nejzajímavějších neziskovek v ČR, Aspenu, kde jsem mu dodával agenturní služby a Jenda vše precizně řídil. Bylo to příjemné a vždy věcné. Navíc je Jenda velmi přátelský a hned jsme si sedli. Rozhodně ho můžu doporučit jako profesionála, který dělá svou práci velmi dobře.

Ondřej Macků
konzultant, lektor a specialista na sociální sítě
Markéta Makovská

S Jendou jsem spolupracovala na několika projektech, jejichž realizaci řídil. Jako webdesignérka obzvlášť oceňuji skvělé vedení celým projektem, konstruktivní feedback, kvalitní podklady a v neposlední řadě jeho lidský a přátelský přístup. Spolupráci s Jendou mohu všem vřele doporučit, je to profesionál na svém místě.

Markéta Makovská
tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka

Jenda sám sebe označuje za hrdého ENTJe (= extrovertní intuitivní typ usuzující s převahou myšlení). Zocelen několikaletou zkušeností s jeho službami si troufnu tuto charakteristiku připodepsat. Podobně, jako detailnější popisy tohoto osobnostního typu: ENTJ jsou vlastníky přirozených analytických schopností, dovedou určit strategii, prakticky a takticky sladit cíle, jsou také dobrými organizátory a nejvíce si váží lidí, kteří jim umí objektivně odporovat bez projevu negativní či pozitivní emoce. S Jendou tak nemusím ve všem souhlasit, ale mohu se spolehnout, že je připraven hledat a předkládat řešení ve prospěch společného cíle. A jsem přesvědčen, že přestože pro leckoho může být jím vytyčovaná cesta příliš klikatá a sofistikovaná, její směr je správný. S Jendou spolupracuji rád.

Petr Burian
partner, DAM architekti
dam.cz

S Jendou se mi výborně spolupracovalo na veřejné sbírce a fundraisingu pro vzdělávací projekt v Etiopii.

Ondřej Zapletal
sociální inovátor a ředitel Nadace České spořitelny
cz.linkedin.com/in/ondrej-zapletal
Mgr. Jan Koudela

Za posledních pět let jsme se s Jendou potkali na třech různých projektech. Vždy je naprosto profesionální a vnímám jeho silné komunikační dovednosti. Kde by jiní ztráceli hlavu, nachází prostor pro konsensus. Zároveň oceňuji, že máme blízko lidsky i názorově. V byznysu totiž není nikdy dost lidí, kteří by dělali smysluplné věci. Pro Jendu je přesah k dobru podmínkou a za to si ho vážím.

Mgr. Jan Koudela
business designér

Spolehlivý, otevřený a vnímavý, přemýšlivý, kreativní, konzistentní, profesionální a k tomu milá osobnost schopná dobře spolupracovat s téměř každým. Přesně tak jsem poznala Jendu jako mluvčího, během naší téměř tříleté spolupráce.

Pavla Brady
soudní znalkyně, tlumočnice, překladatelka, zastupitelka města

Jendu jsem oslovil jako projektový manažer Volební akademie žen, aby vedl 2hodinový workshop o mediální komunikaci pro aspirující političky. Jenda nejen že workshop poctivě připravil a spolupráce s ním byla bezvadná, dokázal i poměrně náročné publikum pobavit a nebál se sdílet svoje zkušenosti (včetně těch případů, ve kterých by třeba znova postupoval jinak). Kurzy a konzultace od Jendy můžu tedy s důvěrou doporučit, sám doufám, že se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci.

Václav Pláteník
Volební akademie žen
www.volebniakademiezen.cz