Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jenda Žáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jenda Žáček — konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jenda Žáček:
Spolupráce s Jendou mě bavila – úspěšně využil své bohaté zkušenosti a kreativitu v řízení změny a vzniku celé vizuální identity a komunikačního stylu Aspen Institute Central Europe.

Jiří Schneider

Executive Director @Aspen Institute CE, první náměstek ministra zahraničních věcí (2010-14)
aspeninstitutece.org
Pavel Ungr
S Jendou Žáčkem jsme pracoval pro Stranu zelených, kde jsme společně pracovali na rozvoji online marketingu. Jenda je důsledný člověk s dobrým plánováním projektu.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
S Jendou se mi výborně spolupracovalo na veřejné sbírce a fundraisingu pro vzdělávací projekt v Etiopii.

Ondřej Zapletal

sociální inovátor a ředitel Nadace České spořitelny
cz.linkedin.com/in/ondrej-zapletal
Spolehlivý, otevřený a vnímavý, přemýšlivý, kreativní, konzistentní, profesionální a k tomu milá osobnost schopná dobře spolupracovat s téměř každým. Přesně tak jsem poznala Jendu jako mluvčího, během naší téměř tříleté spolupráce.

Pavla Brady

soudní znalkyně, tlumočnice, překladatelka, zastupitelka města
Spolupracovali jsme na projektech pro skauty v oblastech externí komunikace a vzdělávání. Jenda myslí tři tahy dopředu, propojuje ideály s praxí, spojuje lidi dohromady a je na něj spolehnutí.

Ondřej Kubera

Analytik business inteligence
Jenda Žáček jako tiskový mluvčí Strany zelených osvědčil vysokou úroveň profesionality jak v oblasti tvorby komunikační strategie, tak její naplňování, přípravy konkrétních mediálních výstupů a zajišťování mediální agendy. Oceňuji zejména jeho pečlivost, důraz na detail a dotahování projektů do konce, což je v roztříštěném prostředí celostátní politiky důležitý prvek. Z osobního hlediska se s ním velmi dobře spolupracuje, je vstřícný v mezilidské komunikaci a poskytoval politikům a političkám SZ potřebnou podporu jak po stránce profesionální přípravy, tak po stránce osobních doporučení a návrhů, týkajících se vystupování v médiích.

Michal Berg

konzultant na volné noze
Práce s Janem na Ministerstvu zemědělství je bezproblémová a radostná. I přestože jsou naše pracovní pozice odlišné, spolupracujeme na denní bázi. Jan dokáže svým inovativním přístupem pomoci komunikaci mezi zaměstnanci ministerstva, což významně zlepšuje atmosféru na pracovišti.

René Keller

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS