Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jenda Žáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jenda Žáček — konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu

Zobrazuji č. 110 z celkem 14 doporučení prezentace Jenda Žáček:
Spolupráce s Jendou mě bavila – úspěšně využil své bohaté zkušenosti a kreativitu v řízení změny a vzniku celé vizuální identity a komunikačního stylu Aspen Institute Central Europe.

Jiří Schneider

Executive Director @Aspen Institute CE, první náměstek ministra zahraničních věcí (2010-14)
aspeninstitutece.org
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Základní školu provozuji pátým rokem. Po dlouhé době pokusů a omylů, snahy udělat pořádek v tom, co v oblasti marketingu děláme, poznat, jestli to, čemu se v věnujeme, má nějaký užitek nebo určit, v čem mají být naše priority, jsme se rozhodli pro pomoc zvenčí. Přišla v podobě Jendy Žáčka. Dostali jsme nabídku, naplánovali první termíny. Přišlo mi, že místo vyjasnění je najednou ještě víc věcí, kterým nerozumím, nevím, jak spolu souvisí, ani co mi přinesou. Naštěstí to věděl Jenda. Postupem času jsem zjistila, že vím, co dělám, snáz se rozhoduji, čemu se budu věnovat, mám plán, harmonogram. A umím i zpětně hodnotit, co fungovalo a co ne. Stejně jako už tolikrát se mi potvrdilo, že důvěra v expertní schopnosti někoho dalšího ušetří hodně času, peněz i sil. Je jedno, jak velká organizace jste, jak velký máte momentálně rozpočet. Jenda se umí situaci přizpůsobit, pozná hned na začátku, co potřebujete a co ne, poradí, co zvládnete sami, do čeho se hodí investovat a hlavně – dá tomu, co děláte, jasnou strukturu a vizi.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Pavel Ungr
S Jendou Žáčkem jsme pracoval pro Stranu zelených, kde jsme společně pracovali na rozvoji online marketingu. Jenda je důsledný člověk s dobrým plánováním projektu.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Ondřej Macků
Jenda je inteligentní, praktický, pořádný a vzdělaný. Jsem rád, že jsem se s ním mohl podílet na komunikaci jedné z nejzajímavějších neziskovek v ČR, Aspenu, kde jsem mu dodával agenturní služby a Jenda vše precizně řídil. Bylo to příjemné a vždy věcné. Navíc je Jenda velmi přátelský a hned jsme si sedli. Rozhodně ho můžu doporučit jako profesionála, který dělá svou práci velmi dobře.

Ondřej Macků

konzultant, lektor a specialista na sociální sítě
Markéta Makovská
S Jendou jsem spolupracovala na několika projektech, jejichž realizaci řídil. Jako webdesignérka obzvlášť oceňuji skvělé vedení celým projektem, konstruktivní feedback, kvalitní podklady a v neposlední řadě jeho lidský a přátelský přístup. Spolupráci s Jendou mohu všem vřele doporučit, je to profesionál na svém místě.

Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka
Jenda sám sebe označuje za hrdého ENTJe (= extrovertní intuitivní typ usuzující s převahou myšlení). Zocelen několikaletou zkušeností s jeho službami si troufnu tuto charakteristiku připodepsat. Podobně, jako detailnější popisy tohoto osobnostního typu: ENTJ jsou vlastníky přirozených analytických schopností, dovedou určit strategii, prakticky a takticky sladit cíle, jsou také dobrými organizátory a nejvíce si váží lidí, kteří jim umí objektivně odporovat bez projevu negativní či pozitivní emoce. S Jendou tak nemusím ve všem souhlasit, ale mohu se spolehnout, že je připraven hledat a předkládat řešení ve prospěch společného cíle. A jsem přesvědčen, že přestože pro leckoho může být jím vytyčovaná cesta příliš klikatá a sofistikovaná, její směr je správný. S Jendou spolupracuji rád.

Petr Burian

partner, DAM architekti
dam.cz
S Jendou se mi výborně spolupracovalo na veřejné sbírce a fundraisingu pro vzdělávací projekt v Etiopii.

Ondřej Zapletal

sociální inovátor a ředitel Nadace České spořitelny
cz.linkedin.com/in/ondrej-zapletal
Za posledních pět let jsme se s Jendou potkali na třech různých projektech. Vždy je naprosto profesionální a vnímám jeho silné komunikační dovednosti. Kde by jiní ztráceli hlavu, nachází prostor pro konsensus. Zároveň oceňuji, že máme blízko lidsky i názorově. V byznysu totiž není nikdy dost lidí, kteří by dělali smysluplné věci. Pro Jendu je přesah k dobru podmínkou a za to si ho vážím.

Jan Koudela

Human Centered Design | Employer Branding | Online Marketing | Political Campaigns
jankoudela.eu
Spolehlivý, otevřený a vnímavý, přemýšlivý, kreativní, konzistentní, profesionální a k tomu milá osobnost schopná dobře spolupracovat s téměř každým. Přesně tak jsem poznala Jendu jako mluvčího, během naší téměř tříleté spolupráce.

Pavla Brady

soudní znalkyně, tlumočnice, překladatelka, zastupitelka města
Jendu jsem oslovil jako projektový manažer Volební akademie žen, aby vedl 2hodinový workshop o mediální komunikaci pro aspirující političky. Jenda nejen že workshop poctivě připravil a spolupráce s ním byla bezvadná, dokázal i poměrně náročné publikum pobavit a nebál se sdílet svoje zkušenosti (včetně těch případů, ve kterých by třeba znova postupoval jinak). Kurzy a konzultace od Jendy můžu tedy s důvěrou doporučit, sám doufám, že se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci.

Václav Pláteník

Volební akademie žen
www.volebniakademiezen.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS