Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jenda Žáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jenda Žáček — konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Jenda Žáček:
Spolupráce s Jendou mě bavila – úspěšně využil své bohaté zkušenosti a kreativitu v řízení změny a vzniku celé vizuální identity a komunikačního stylu Aspen Institute Central Europe.

Jiří Schneider

Executive Director @Aspen Institute CE, první náměstek ministra zahraničních věcí (2010-14)
aspeninstitutece.org
Pavel Ungr
S Jendou Žáčkem jsme pracoval pro Stranu zelených, kde jsme společně pracovali na rozvoji online marketingu. Jenda je důsledný člověk s dobrým plánováním projektu.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
S Jendou se mi výborně spolupracovalo na veřejné sbírce a fundraisingu pro vzdělávací projekt v Etiopii.

Ondřej Zapletal

sociální inovátor a ředitel Nadace České spořitelny
cz.linkedin.com/in/ondrej-zapletal
Za posledních pět let jsme se s Jendou potkali na třech různých projektech. Vždy je naprosto profesionální a vnímám jeho silné komunikační dovednosti. Kde by jiní ztráceli hlavu, nachází prostor pro konsensus. Zároveň oceňuji, že máme blízko lidsky i názorově. V byznysu totiž není nikdy dost lidí, kteří by dělali smysluplné věci. Pro Jendu je přesah k dobru podmínkou a za to si ho vážím.

Jan Koudela

Human Centered Design | Employer Branding | Online Marketing | Political Campaigns
jankoudela.eu
Spolehlivý, otevřený a vnímavý, přemýšlivý, kreativní, konzistentní, profesionální a k tomu milá osobnost schopná dobře spolupracovat s téměř každým. Přesně tak jsem poznala Jendu jako mluvčího, během naší téměř tříleté spolupráce.

Pavla Brady

soudní znalkyně, tlumočnice, překladatelka, zastupitelka města
Ondřej Macků
Jenda je inteligentní, praktický, pořádný a vzdělaný. Jsem rád, že jsem se s ním mohl podílet na komunikaci jedné z nejzajímavějších neziskovek v ČR, Aspenu, kde jsem mu dodával agenturní služby a Jenda vše precizně řídil. Bylo to příjemné a vždy věcné. Navíc je Jenda velmi přátelský a hned jsme si sedli. Rozhodně ho můžu doporučit jako profesionála, který dělá svou práci velmi dobře.

Ondřej Macků

konzultant, lektor a specialista na sociální sítě
Jendu jsem oslovil jako projektový manažer Volební akademie žen, aby vedl 2hodinový workshop o mediální komunikaci pro aspirující političky. Jenda nejen že workshop poctivě připravil a spolupráce s ním byla bezvadná, dokázal i poměrně náročné publikum pobavit a nebál se sdílet svoje zkušenosti (včetně těch případů, ve kterých by třeba znova postupoval jinak). Kurzy a konzultace od Jendy můžu tedy s důvěrou doporučit, sám doufám, že se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci.

Václav Pláteník

Volební akademie žen
www.volebniakademiezen.cz
Spolupracovali jsme na projektech pro skauty v oblastech externí komunikace a vzdělávání. Jenda myslí tři tahy dopředu, propojuje ideály s praxí, spojuje lidi dohromady a je na něj spolehnutí.

Ondřej Kubera

Analytik business inteligence
Jenda Žáček jako tiskový mluvčí Strany zelených osvědčil vysokou úroveň profesionality jak v oblasti tvorby komunikační strategie, tak její naplňování, přípravy konkrétních mediálních výstupů a zajišťování mediální agendy. Oceňuji zejména jeho pečlivost, důraz na detail a dotahování projektů do konce, což je v roztříštěném prostředí celostátní politiky důležitý prvek. Z osobního hlediska se s ním velmi dobře spolupracuje, je vstřícný v mezilidské komunikaci a poskytoval politikům a političkám SZ potřebnou podporu jak po stránce profesionální přípravy, tak po stránce osobních doporučení a návrhů, týkajících se vystupování v médiích.

Michal Berg

konzultant na volné noze
Práce s Janem na Ministerstvu zemědělství je bezproblémová a radostná. I přestože jsou naše pracovní pozice odlišné, spolupracujeme na denní bázi. Jan dokáže svým inovativním přístupem pomoci komunikaci mezi zaměstnanci ministerstva, což významně zlepšuje atmosféru na pracovišti.

René Keller

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS