Doporučení z první ruky

Jiří Faix — reklamní, produktový a portrétní fotograf, retušér


Zobrazuji všechna 4 doporučení

S Jirkou mám super zkušenosti. V posledním roce jsem se na něj několikrát obrátil (i na poslední chvíli, když nám třeba vypadl fotograf) a velmi flexibilně byl schopen nám pomoci. Výstupy jsou v dobré kvalitě a vždy dodržuje timing, který si předem dohodneme. Výborně zvládá jak produktové posty, tak i lifestyle fotky s lidmi. Jirku doporučuji všemi deseti :)

Daniel Weiss
Account managet, Triad
daniel.weiss@triad.cz

S Jirkou jsme měli možnost spolu zrealizovat focení pro našeho agenturního klienta. Od prvotní komunikace přes perfektní přípravu a organizaci až po samotné focení na place a následné výsledky byla spolupráce s Jirkou perfektní. Je opravdový profesionál na svém místě. Ráda znovu naváži spolupráci, jakmile bude mít agentura vhodnou poptávku. Rozhodně doporučuji!

Alžběta Krausová
Account manager YYY agency
www.yyy.cz
Michaela Sýkorová

Doporučuji všemi dvaceti! Příjemný, komunikativní a spolehlivý fotograf, který to má prostě v oku. S Jirkou jsme fotili pro nově vznikající značku Sophgena. Nejen, že jsme od něj dostali precizní výstup, ale před i během focení nám byl nápomocný s čímkoliv bylo potřeba. Pokud stále sháníte fotografa, tak už nemusíte. S Jirkou vedle nešlápnete :).

Michaela Sýkorová
grafická designérka a idea maker se zaměřením na branding a webdesign

Jiřího Faixe jako fotografa určitě doporučujeme. Komunikace, focení i následné úpravy fotek proběhly naprosto profesionálně, v pořádku a ke spokojenosti všech aktérů focení. Jiří u nás ve společnosti prováděl focení zaměstnanců již dvakrát v letošním roce a počítáme s ním i v roce příštím.

Veronika Čápová
Senior Team Operations Coordinator
www.cbre.cz