Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Kitner > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Kitner — copywriterka a reklamní textařka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Jitka Kitner:
Několik měsíců usilovného snažení něco o sobě a své práci napsat tak, abych to mohla zveřejnit, bylo marné. Pak stačily dvě hodiny příjemného povídání s Jitkou u kávy a vše se začalo krásně klubat. Na základě vtipných a čtivých textů vznikl můj web. Díky!

Jana Čubová

www.dobrodruzneoslavy.cz
S Jitkou je radost spolupracovat. Když chcete kreativní, a přitom precizní práci připravenou v dohodnutém termínu, není co řešit.

Nicole Lukášková

zdravesnicole.cz
S Jitkou Kitner jsme se seznámili na základě doporučení. Chystali jsme se publikovat klon našeho e-shopu v němčině s cílem oslovit naší speciální službou komfortní dodávky paliva koncové zákazníky v Německu a Rakousku. Jitku jsme využili pro závěrečnou korekturu textů. Byť se jedná z pohledu naší služby o specifickou disciplínu, během jediného osobního setkání se zorientovala v našem odvětví, pochopila hlavní výhody naší služby a dokázala přenést naše myšlenky do německého jazyka. Na Jitce oceňuji především rychlost, pečlivost, dodržování termínů i následnou komunikaci při finalizaci textu. S důvěrou se na ni obrátíme i příště, když budeme chtít náš text vybrousit v diamant.

Pavel Fohler

www.cdp.cz
Jitku mohu doporučit, spolupráce s ní je úžasná. Reaguje na e-maily a požadavky téměř okamžitě. Její pochopení a reakce jsou skvělé a já jsem s její prací byla opravdu spokojená. Nejvíce nadšená jsem byla s komunikace, kdy v dnešní době na všechno dlouho čekáte, což s Jitkou prostě nečekáte, a práce běží od ruky.

Barbora Vaníčková

www.angelsworld.cz
Spolupráce s paní Kitner byla vždy perfektní. Doporučuji všem se na ni s důvěrou obrátit.

Radek Chládek

předseda představenstva
www.vyvoj.cz
Paní Jitku jsem našel zde na portále Na volné noze a spolupráce s ní byla na jedničku. Stručná a jasná komunikace při zadávání zakázky. Výstupem byly kvalitní texty odpovídající ceně. Přijímá jen zakázky, na které má prostor. Doporučuji.

Honza Krasny

PRO Critical Thinker
krasny.online ~ navolnenoze@krasny.online ~ 722 400 500
Spolupráce s copywriterkou Jitkou je skvělá. Rychle se vnoří do problematiky, přinese nový pohled na věc, její texty jsou velmi přirozené a líbivě čitelné. A navíc dodržuje termíny a vlastně všechno co slíbí. Mohu jen doporučit.

Eva Ďurčovičová

icosa.cz
Motto paní Kitner není nadsázkou, ale dokonalým vystižením její činnosti. Dodané texty dovede neuvěřitelně oživit. Navrch vstřícná domluva a rychlá práce (nikoli na úkor kvality). Tak lze ve stručnosti shrnout naši spolupráci.

Pavlína Sukupová

odbor zahraničních vztahů, Magistrát města Brna
Ze spolupráce s Jitkou jsem nadšený, líbilo se mi, jak přesně trefila tón, kterým se chceme prezentovat. A ještě do toho zakomponovala všechno to webařsko-textařsko-PR moudro :-) Texty jsou napsané strašně lidsky a svižným tempem. Třeba boxy na homepage jsou bomba, v pár slovech je tam shrnuto něco, co bych vysvětloval v hodinové prezentaci.

Matěj Sklenář

farmarajecek.cz
S Jitkou je radost spolupracovat. Se slovy jednoduše čaruje, ať už potřebujeme tiskovou zprávu, text do brožury, článek do novin či lákavý obsah webu. Je nápaditá, jde do hloubky a dodržuje termíny. Její profesionální přístup korunovaný přátelskou povahou a milým jednáním je to, co z Jitky dělá skutečného profíka.

Martina Grůzová

manažerka marketingu CCRJM
www.ccrjm.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS