Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Kitner > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Kitner — copywriterka a reklamní textařka

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Mgr. Jitka Kitner:
Práce s Jitkou byla velmi příjemná a profesionální. Vážím si dobré komunikace, flexibility a trpělivosti, kterou s námi měla v celém procesu vytváření nových textů na starší web. Jitka dokáže dobře naslouchat a také poradit. S texty jsme moc spokojeni. Děkuji!

Kristýna Cabanová

Ukrbu.cz
www.ukrbu.cz
S Jitkou se mi úžasně spolupracuje. Mým projektem www.bezcukru.com se úplně nadchla. Kromě textů na web pro projekt vymýšlí posty na Facebook a Instagram a přichází s postřehy jak vylepšit propagaci značky a s kupou další inspirace. Doufám, že s ní budu spolupracovat dlouho, že mi neodejde. Takže po ní, prosím, nic nechtějte :-)

Michal Vyroubal

majitel značky BezCukru
www.bezcukru.com ~ info@bezcukru.com
Pro naše nové stránky nám Jitka zajišťovala kompletní copywriting. A i přes naše nejasné zadání dokázala vytvořit texty, které perfektně odráží naši myšlenku. Vždy si vyslechla naše kostrbaté nápady a velice rychle je dokázala „učesat“ do pěkného textu.

M. Caban

U Krbu – vinný sklep a apartmány
ukrbu.cz
Jako kreativní designérka jsem se styděla za své strohé texty bez nápadu. Jitka poznala můj problém a vymyslela texty, které mi mluvily z duše a navíc měly šmrnc. Vysvětlila mi, jaké změny udělala a dala mi tipy do budoucna. Text a vizuál mých stránek jdou konečně ruku v ruce díky Jitce, která přesně věděla, jaký tón komunikace použít. S Jitkou jsme si rozuměly hned od začátku, je přátelská a ochotná. Jitku bych doporučila každému, komu se příčí korporátní bláboly a hledá naopak přirozenost a důvtip pro svou psanou komunikaci.

Nela Kubíčková

grafická designérka
nelakubickova.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS