Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jitka Sedlářová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jitka Sedlářová — lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Jitka Sedlářová:
Jitku jako učitelku moc doporučuji! Má výjimečně pozitivní a osobní přístup. Je třeba vyzdvihnout její talent na vysvětlování a pohotovost v uvádění příkladů během výkladu gramatiky — vše ve srozumitelné formě. Dynamické procvičování během hodiny je svědomitě připraveno a je zábavné. Také se mi líbí diskuze a články na procvičení daného tématu. Jitka připraví hodinu podle toho, co právě chci/potřebuji procvičovat. Výuka má spád od začátku hodiny až do konce. Fakt super Jitko, moc děkuji!

Helena Krejčová

profesionálka v administrativě a marketingu
734 381 921
Jitka Sedlářová je skvělá lektorka francouzštiny. Má profesionální přístup. Přišla jsem k ní s prosbou o pomoc, že za pár měsíců dělám přijímací zkoušky ve francouzštině a umím sotva pozdravit. Na vysokou jsem se pod jejím vedením dostala a za to jsem jí velmi vděčná. Neřekla mi, že je to nemožné, i když můj cíl v tu chvíli tak bezpochyby vypadal. Pokud se chcete učit francouzštinu, vřele vám tuto příjemnou, inteligentní učitelku doporučuji.

Monika Brchelová

malířka a majitelka a managerka studia Prague LOP Art
www.praguelopart.cz ~ info@praguelopart.com ~ 731 461 769
Kurz ve Francii s Jitkou jsem si vysnila. Skutečnost byla ale mnohem lepší, než to, co jsem si představovala! Konečně jsem se přestala stydět mluvit a poznala spoustu fajn lidí! Kouzelné večery vypadaly tak, jak se o nich píše v knihách nebo jak vypadají na plátně. Těžko se také najde tak kreativní a inspirativní učitel, jakým Jitka je! Donc j' espere que Jitka fera voyages et cours pour longtemps et que je pourrai aller encore! Merci BCP pour tout Jitka! (Francouzština v Provence 2016)

Simona Vysloužilová

Property Valuer v BNP Paribas Real Estate
vyslousi@gmail.com
Moc děkuji za naprosto dokonalý týden ve Francii. Byl to můj splněný sen a jsem moc ráda, že jsem jela právě s Jitkou. Zorganizovala to na jedničku s hvězdičkou ;-) Zažili a viděli jsme toho tolik… úžasnou přírodu, krásné kamenné vesničky, parádní jídlo, mistrál, bouřku, přívalový déšť i krásné, slunečné dny s vymetenou oblohou, ubytování jak na zámku. Ještě dlouho budu vzpomínat na naše společné večeře, na hry ve francouzštině, hodiny konverzace s místními obyvateli, úžasnou atmosféru trhu… a hlavně, na partu bezva holek. Byly jsme úžasný tým :-) Moc za všechno děkuji. La vie est vraiment belle. Merci! ;-)

Lucie Brodová

maminka na plný úvazek
lu.brodova@gmail.com
Po předchozích nevalných zkušenostech s učením jazyků jsem měl obavy, že to opět nezvládnu, ale už po prvních hodinách s Jitkou Sedlářovou byly ty tam. Bavilo mě to a těšil jsem se na každou další lekci. Pokaždé jsem se dozvěděl něco nového a zajímavého, navíc takovou formou, že 90 minut uběhlo jako nic. Odcházel jsem vždy plný energie a radosti, což byl obrovský rozdíl oproti předchozím lektorům a výuce. Samozřejmě nešlo všechno jednoduše. Zasekl jsem se občas na nějakém bodě, který mi nešel do hlavy, ale Jitka nikdy neztratila trpělivost a poradila, jak to zkusit jinak, až se to povedlo. Nikdy to ale nebylo trápení nebo rozmrzelost a ani v takových chvílích se z učení nevytratila pohoda a radost. Nevím, jak to dělá, že máme 2 dlouhé lekce týdně, k tomu další hodiny učení doma, a přesto jsem nikdy nepocítil únavu z učení. Naopak jsem byl plný nadšení a litoval každé odložené lekce. Možná je to tím, že je Jitka důsledná i sama u sebe. Na každou lekci se velice pečlivě připravuje a svou práci dělá s radostí a láskou. Je to nejen velmi dobrá učitelka, kterou práce baví. Ona dokáže tuto radost a pohodu i předávat, doslova vás nabije pozitivní energii a chutí pokračovat. Jitka Sedlářová je skvělá, neznám lepšího lektora, než je ona!

Jan Dočekal

majitel realitní kanceláře a malíř
773 013 666
Děkuji Jitce za skvělé hodiny francouzštiny, na které jsem se vždy těšila. S francouzštinou jsem u Jitky začínala, uměla jsem pouze slovíčko „merci“ a z francouzštiny jsem měla strach. Ale díky způsobu výuky jsem už po první hodině uměla několik slovíček a s každou další lekcí přibývalo množství slovíček i vět, které jsem uměla. Všem lekce doporučuji. Brzy se dostaví výsledky a francouzština vás bude s Jitkou bavit.

Markéta Šulcová

zdravotní sestra a marketérka
marketa.sulc@seznam.cz
Jitka mi pomáhala s francouzštinou 3 měsíce, 2×2 hodiny týdně, abych se připravila na studijní pobyt Erasmus. V minulosti jsem s francouzštinou měla zkušenost pouze z kurzu na jazykové škole, který jsem rok navštěvovala. Za dobu, kdy jsem měla s Jitkou možnost spolupracovat, jsem udělala neuvěřitelný pokrok a z úrovně falešného začátečníka jsem se posunula na hranici úrovní B1 a B2. Jitka se dokázala výborně přizpůsobit mému tempu a požadavkům, takže veškerý čas byl na 100 % využitý. Navíc si cením její velké vstřícnosti, kdy mi například ve svém volném čase opravovala emaily pro francouzskou univerzitu. Jitku mohu jen a jen doporučit.

Adéla Szczepánková

studentka medicíny
Provence s Jitkou a francouzštinou byl úžasný zážitek. Jitka je báječná učitelka (nejen učitelka!), která do své výuky vkládá mnohem víc, než jsme očekávali. Díky netradičním lekcím jsme strávili překrásné ráno v kavárně s dopisy Vincenta van Gogha, u pravého provensálského řezníka nakupovali maso pro společnou večeři s pravými Francouzi nebo strávili skvělé odpoledne na levandulové farmě. Zavítali jsme do známých i méně známých měst a vesniček a nasávali spolu s lekcemi francouzštiny i trochu toho slavného francouzského savoir vivre. Jitko, děkuji! (Provence s francouzštinou 2016)

Jana Zdrálková

jana.zdralkova@vitalitas.cz
S francouzštinou jsem u Jitky začínala před měsícem v intenzitě 3× 2 hod týdně. Že jsem si vybrala dobře, bylo jasné už po našem prvním setkání. Potřebovala jsem někoho, kdo by mě připravil na běžnou denní komunikaci ve francouzském prostředí a Jitka mi velmi pomohla s pečlivou přípravou. Francouzsky jsem ještě donedávna uměla říct jen pár slov, pozdravit a možná si objednat kávu :) Měla jsem velké zábrany mluvit, ale na to nemám s Jitkou ani čas pomyslet, protože po celou dobu lekce mluvím. Probíranou gramatiku hned aktivně procvičujeme, rozebíráme texty a na závěr třeba posloucháme písničky a překládáme texty. Každá hodina je jiná, ale vždycky perfektně připravená, zajímavá a zábavná… a strašně rychle utíká, což je mi pokaždé líto; ale odcházím s dobrým pocitem, že jsme zase zvládly kus práce a těším se na další. Vždy jsem byla přesvědčená, že tento jazyk nemůžu zvládnout, že je to těžké. Ale jak říká Jitka, je to pomluva :) S úsměvem vám dokáže, že učit se s ní francouzštinu je radost a že to prostě jednoduše jde. Jen jedno upozornění – její nálada a láska k Francii jsou nakažlivé a lekce návykové. Jitku mohu jen doporučit!

Lucie Ferdusová

au-pair a lektorka angličtiny
Ing. Lenka Paprok
Jitka Sedlářová je moje dlouhodobá klientka, spolupracovnice ve věcech francouzských a anděl. Je oddaná svým studentům a pro kvalitu hodin je schopná udělat velmi mnoho. I když jsem se s ní francouzštinu neučila, její přístup k učení znám a několik vyučovacích hodin jsem si jako tichý posluchač měla možnost vyslechnout. Hlavní její plus a také to, v čem se odlišuje od jiných lektorek, je, že má neustálý kontakt se zemí, jejíž jazyk své studenty vyučuje. Díky tomu, že už několik let má ve Francii prakticky druhý domov a půlku srdce, dokázala ve své práci propojit dvě věci, které odjakživa patří k sobě — učení jazyka a pobyt v zemi. Dokáže zprostředkovat Francii jako nikdo jiný. Jitka svým studentům několikrát ročně nabízí jazykové pobyty v top lokalitách spojené se zážitkem z cestování a poznáním skutečné francouzské kultury. Učí srdcem a lidsky, jde jí to přirozeně a neakademicky. Dokáže vám, že francouzština není svahilština a můžete ji mít na dosah. Doporučuji její výuku i cesty do míst, které Jitka důvěrně zná.

Ing. Lenka Paprok

sloganistka a názvotvůrce
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS