Doporučení z první ruky

Jitka Sedlářová — pořadatelka zážitkových cest do Francie a lektorka francouzštiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 21 doporučení

Kurz ve Francii s Jitkou jsem si vysnila. Skutečnost byla ale mnohem lepší, než to, co jsem si představovala! Konečně jsem se přestala stydět mluvit a poznala spoustu moc fajn lidí! Kouzelné večery vypadaly tak, jak se o nich píše v knihách, nebo jak vypadají na plátně. Těžko se také najde tak kreativní a inspirativní učitel, jakým Jitka je! Donc j‘ espere que Jitka fera voyages et cours encore pour longtemps et je pourrai aller encore! Merci BCP pour tout, Jitka!

Simona Vysloužilová
Letní Provence s francouzštinou 2016

Provence s Jitkou a francouzštinou byl úžasný zážitek. Jitka je báječná učitelka (nejen učitelka!), která do své výuky vkládá mnohem víc, než jsme očekávali. Díky netradičním lekcím jsme strávili překrásné ráno v kavárně s dopisy Vincenta van Gogha, u pravého provensálského řezníka nakupovali maso pro společnou večeři s pravými Francouzi nebo strávili skvělé odpoledne na levandulové farmě. Zavítali jsme do známých i méně známých měst a vesniček a nasávali spolu s lekcemi francouzštiny i trochu toho slavného francouzského savoir vivre. Jitko, děkuji!

Jana Zdrálková
Letní Provence s francouzštinou 2016

Moc děkuji za naprosto dokonalý týden ve Francii. Byl to můj splněný sen a jsem moc ráda, že jsem jela právě s Jitkou. Zorganizovala to na jedničku s hvězdičkou 😉 Zažili a viděli jsme toho tolik… úžasnou přírodu, krásné kamenné vesničky, parádní jídlo, mistrál, bouřku, přívalový déšť i krásné slunečné dny s vymetenou oblohou, ubytování jak na zámku. Ještě dlouho budu vzpomínat na naše společné večeře, na hry ve francouzštině, hodiny konverzace s místními obyvateli, úžasnou atmosféru trhu… a hlavně, na partu bezva holek. Byly jsme úžasný tým 🙂 Moc za všechno děkuji. La vie est vraiment belle. Merci! 😉

Lucie Brodová
maminka na plný úvazek (Provence 2018 – pro náročné)

Jestli ještě váháte na tím, zda jet na dovolenou s Jitkou Sedlářovou, tak říkám, určitě jeďte. Letos v létě jsem se díky Jitce opět podívala do Provence a prožila skvělou dovolenou, která předčila má očekávání. Vřele doporučuji vám všem, kteří chcete poznat Provence opravdu zblízka a na chvilku si užívat pocit, že jste místní a naplno vychutnávat všechny chutě a vůně, které Vám Provence nabízí. A co k tomu přispělo? Ubytování v soukromí u rodilých Francouzů, příprava pokrmů z místních zdrojů, které samozřejmě doplňuje výtečné francouzské víno, výlety po okolí na zajímavá místa s průvodkyní, která danou oblast dobře zná, a která vám zprostředkuje informace, které mnohdy v průvodci nenajdete a v neposlední řadě také výuka francouzštiny se zkušenou lektorkou, která je přizpůsobena vašim potřebám a znalostem a je doplněna setkáními s místními vesničany, kteří jsou velmi přátelští a posunou vás v konverzaci zase o krůček dál. Prostě skvělá dovolená plná zážitků, dobrého jídla a pití, výletů, skvělé zábavy, nových přátel a výuky francouzštiny. Bez Jitky bych jistě takovou dovolenou u cestovní kanceláře těžko hledala. Jíťo, děkuji a těším se s Tebou na další dovolenou.

Kateřina Andrysová
projektová konzultantka Oboru sociálních věcí, KÚ Královehradeckého kraje

Jíťo, ještě jednou velký dík za krásnou dovolenou! Nejen, že splnila veškerá má očekávání, ale dokonce je i naprosto předčila! Perfektní program a organizace, báječná lektorka a průvodkyně v jedné osobě, přátelští Francouzi, skvělé jídlo a víno… a v neposlední řadě prima účastníci zájezdu… co víc by si člověk mohl od dovolené přát! Díky a snad zase za rok.

Veronika Langfelnerová
senior specialista strategie ve společnosti Doosan Škoda Power

Provence s Jitkou a francouzštinou je neopakovatelný zážitek. Jitka je skvělá učitelka a nejen to. Je to skvělá osobnost, která svou výuku i cestu vede tím nejlepším způsobem. Výuka i cesta je hravá, zábavná i poznávací. A Provence je nádherné místo, jsem ráda, že jsem ji mohla poznat jinak. Navštívili jsme místa, která cestovní kanceláře nenabízejí. Viděla jsem život a cítila atmosféru tohoto kraje. Děkuji, Jitko.

Alena Holubová
zdravotní sestra (Provence 2018 – pro náročné)

Milá Jíťo, chtěla bych ti moc poděkovat za zprostředkování úžasného provensálského zážitku. Myslím, že vše bylo dokonalé…tedy alespoň pro mě osobně. Každý den něco nového :), stále na to vzpomínám a jsem vděčná, že se sešla taková parta, jaká se sešla 🙂 Merci pour tout et au revoir!

Hanka Harcubová
dortová kouzelnice (Provence 2018 – pro náročné)

„Coquélicot séjour“ a také „Dobrý ročník“. To byl pro mě tento výlet – naprosté splnění mého snu. Konečně jsem se dočkala a počkala si na opravdu Dobrý ročník! Jíťo, z celého srdce děkuji za tuto možnost a cestu, která pro mě znamená mnoho. Byla jedinečná ve všech směrech, stejně jako Ty a všechny její účastnice. J’ai pas des mots… seulement merci, merci, merci!!!

Zuzka Rysová
Provence 2018 – pro náročné

Vydat se s Jitkou do Provence byl rozhodně skvělý nápad. Když jsem na Facebooku viděla nabídku „Francie na dosah“, uměla jsem ve francouzštině sotva složit větu. Jitka mě hned v prvním vyměněném mailu přesvědčila, abych jela na jazykový kurz s pokročilými. A neudělala jsem chybu. Jitka je sympatická a milá učitelka, která umí svého žáka skvěle povzbudit a podpořit. Ve Francii nám ukázala spoustu zajímavých míst a seznámila nás s několika milými Francouzi a Francouzkami, se kterými jsme měli několik příležitostí popovídat si. Nemůžu sice říct, že jsem toho naplno využila, ale hodně jsem poslouchala a díky tomu jsem francouzštině zase o něco blíž. Šlo poznat, že Jitku mají místní velmi rádi, kdo by taky ne. Díky této cestě jsem poznala, že francouzština není tak těžká, jak jsem si z počátku myslela a taky jsem konečně zažila tu pravou atmosféru Provence.

Lucie Nohlová
21 let, studentka žurnalistiky

Stále ve mně živě doznívají jedinečné okamžiky nejkrásnější dovolené v mém životě, kterou jsem měla možnost prožít ve společnosti průvodkyně Jitky a dalších nadšenců francouzského jazyka. Slovy se nedají popsat nejen mé pocity v zemi, ve které jsem se cítila, jako bych tam patřila, ale i mé dojmy z nejkrásnějších míst v Provence, v oblasti Luberonu, ať už to byla krajina, hory, levandulová pole, nebo městečka, památky, trhy, lidé, jídlo, pravý domácí croiassant od místního pekaře, ševelící francouzština, prostě cokoliv. Něco takového se musí zažít „na vlastní kůži“. Tato dovolená předčila veškeré mé představy a díky Jitce jsem si dokonale splnila jeden ze svých celoživotních snů, postupně procestovat celou Francii. Jitka jako učitelka je velmi milá, trpělivá, dokáže i obtížné věci vysvětlit s pomocí jednoduchých principů. Myslím, že by měla mít nad hlavou svatozář ze svých studentů :-D.

Klientka Marcela
akreditovaná terapeutka cesty