Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jitka Vávrová, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jitka Vávrová, Ph.D. — webdesignérka a online marketérka se specializací na WordPress a WooCommerce

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Jitka Vávrová, Ph.D.:
Od paní Jitky mám vytvořené již druhé www stránky a vždy jsem nadmíru spokojená. Mám ráda jednoduché a přehledné věci. Samostatná úprava pro mě již není problém. Cokoliv se vyskytne, není problém včas vyřešit a opravit. Velmi děkuji.

Jitka S.

Studio ALEGRAS
Můžu vřele doporučit. Jitka mi poradila komplexně, jak na reklamu a propagaci. Vytvořila přehledné webové stránky dle mých představ, vizitky a dárkové poukazy.

Veronika N.

fotografka
Jitku bych popsala doslova jako požehnání. Společně jsme řešily rozdělaný e-shop se specifickými požadavky. Měla jsem předtím spíše špatné zkušenosti s jinými profesionály a snad poprvé jsem našla někoho s takovým zápalem a nadšením pro věc. Jitka je mimo to nesmírně profesionální, pečlivá a trpělivá. Komunikace byla svižná, podnětná a vstřícná. Jak říkal můj partner v průběhu realizace: „Ty vypadáš tak klidně a spokojeně, jakože to konečně jde podle toho, jak sis představovala.“ Měl pravdu, celá spolupráce byla nad očekávání a já mám doteď radost a jsem vděčná, že mám na Jitku kontakt a pěji na ni chválu, kde mohu!

Bára H.

ČIČI design
Po dlouhém hledání někoho, kdo by nám byl schopen udělat funkční web podle našich představ, jsme konečně natrefili na tu pravou! Jitka je profesionálka, která se nezalekne žádného „problému” a vše se snaží vyřešit ke spokojenosti klienta. Ba co víc, sama přichází s nápady, které posouvají prvotní zadání o mnoho dál ku prospěchu věci. Velice také oceňuji rychlou komunikaci, ochotu a zapálení. Její služby mohu rozhodně doporučit!

Marcela K.

knižní nakladatelství POP-PAP
Spolupráci s Jitkou velmi doporučujeme. Práce na webu Hostinář postupovala v logických krocích dle našich finančních možností, které jsme si na začátku upřesnili. Jitka zpracovala vše, jak jsme si přáli, případně navrhla výhodnější řešení. Komunikace byla vždy snadná, Jitka je flexibilní a termíny, které slíbí, dodrží. Jsem moc ráda, že jsme si ji vybrali jako autorku našeho webu, protože zveřejněním webovek zdaleka není hotovo, proto mám radost že i do budoucna se můžeme na její služby spolehnout.

Petra Strnad

Hostinář – řemeslné lahůdkářství ve Zlíně
www.hostinar.info
Jitka Vávrová mi pomáhala s tvorbou osobního webu. Spolupráce byla příjemná, tempo svižné, komunikace bezproblémová a s výsledkem jsem velmi spokojená. Děkuji!

Michaela Papoušková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS