Doporučení z první ruky

Ing. Jitka Vávrová, Ph.D. — webdesignérka a online marketérka se specializací na WordPress a WooCommerce


Zobrazuji všech 8 doporučení

Od paní Jitky mám vytvořené již druhé www stránky a vždy jsem nadmíru spokojená. Mám ráda jednoduché a přehledné věci. Samostatná úprava pro mě již není problém. Cokoliv se vyskytne, není problém včas vyřešit a opravit. Velmi děkuji.

Jitka S.
Studio ALEGRAS

Můžu vřele doporučit. Jitka mi poradila komplexně, jak na reklamu a propagaci. Vytvořila přehledné webové stránky dle mých představ, vizitky a dárkové poukazy.

Veronika N.
fotografka

Jitku bych popsala doslova jako požehnání. Společně jsme řešily rozdělaný e-shop se specifickými požadavky. Měla jsem předtím spíše špatné zkušenosti s jinými profesionály a snad poprvé jsem našla někoho s takovým zápalem a nadšením pro věc. Jitka je mimo to nesmírně profesionální, pečlivá a trpělivá. Komunikace byla svižná, podnětná a vstřícná. Jak říkal můj partner v průběhu realizace: „Ty vypadáš tak klidně a spokojeně, jakože to konečně jde podle toho, jak sis představovala.“ Měl pravdu, celá spolupráce byla nad očekávání a já mám doteď radost a jsem vděčná, že mám na Jitku kontakt a pěji na ni chválu, kde mohu!

Bára H.
ČIČI design

Po dlouhém hledání někoho, kdo by nám byl schopen udělat funkční web podle našich představ, jsme konečně natrefili na tu pravou! Jitka je profesionálka, která se nezalekne žádného „problému” a vše se snaží vyřešit ke spokojenosti klienta. Ba co víc, sama přichází s nápady, které posouvají prvotní zadání o mnoho dál ku prospěchu věci. Velice také oceňuji rychlou komunikaci, ochotu a zapálení. Její služby mohu rozhodně doporučit!

Marcela K.
knižní nakladatelství POP-PAP

Spolupráci s Jitkou velmi doporučujeme. Práce na webu Hostinář postupovala v logických krocích dle našich finančních možností, které jsme si na začátku upřesnili. Jitka zpracovala vše, jak jsme si přáli, případně navrhla výhodnější řešení. Komunikace byla vždy snadná, Jitka je flexibilní a termíny, které slíbí, dodrží. Jsem moc ráda, že jsme si ji vybrali jako autorku našeho webu, protože zveřejněním webovek zdaleka není hotovo, proto mám radost že i do budoucna se můžeme na její služby spolehnout.

Petra Strnad
Hostinář – řemeslné lahůdkářství ve Zlíně
www.hostinar.info

Jitka Vávrová mi pomáhala s tvorbou osobního webu. Spolupráce byla příjemná, tempo svižné, komunikace bezproblémová a s výsledkem jsem velmi spokojená. Děkuji!

Michaela Papoušková

Spolupráce s Jitkou byla velice parádní. Je příjemné, když si s někým sednete a i výsledek je ten, jaký si člověk přeje. Tak má vypadat rychlá spolupráce s TOP výsledkem. U jednoho webu to nezůstane :). Díky!

Tomáš N.

Hledala jsem někoho, kdo mi upraví můj stávající web, který běží na WordPressu. Měla jsem představu, jak chci, aby web vypadal. Docela jsem na nový web spěchala. Jitka mi ve velmi krátkém čase vyrobila web nový, krásný a skvěle funkční. Doporučila mi šablonu, se kterou ráda pracuje, protože je velmi flexibilní a web nezpomaluje. Můj web je nyní o hodně rychlejší než byl. Naučila mě s webem pracovat, abych si v budoucnu případné úpravy uměla udělat sama. Paní Jitku bych doporučila pro ty, kteří mají představu o designu webu, chtějí ho zrychlit a vše nastavit ve velmi krátkém čase a za příznivou cenu.

Ing. Andrea Obdržálková
interiérová designérka
www.anovadesign.cz