Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Prexl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Josef Prexl:
Pepa je s námi od prvopočátků a za to mu patří velký dík :) Stará se nám o web již 5 let a naše stránky se vyvíjejí spolu s námi až do nynější podoby. Zvládá naše hysterické honem honem výstupy, protože zapomínáme, co musí být aktualizované ideálně před týdnem, a zároveň s námi pracuje na tom, aby web byl stále moderní a přehledný. Přichází s novými nápady, krotí naše představy vždy ku prospěchu věci a zároveň realizuje naše fantazie. Akorát s námi málo chodí na pivo... Díky, Tvoje TeTy.

Cirkus TeTy

novocirkusový soubor zaměřující se na vzdušnou akrobacii
www.cirkustety.cz ~ info@cirkustety.cz
Potřebovali jsme jednoduché a přehledné stránky, kde budeme zveřejňovat rozhovory a články na téma filantropie – a díky Josefovi se nám to vyplnilo! Nyní už si web plníme sami a vlastně i díky WordPressu je to velmi jednoduché. I když jsou stále potřeba jakékoliv rychlé úpravy webu, Josef je obratem udělá – tedy skvělá a rychlá komunikace. A ještě k tomu je Josef spolehlivý a sympatický, prostě příjemná spolupráce.

Petra Fronková

Umění darovat
www.umenidarovat.cz
Doporučuji spolupráci s Pepou Prexlem na vašich webových stránkách. Je rychlý, pracovitý a má dobré postřehy i doporučení. Moc děkuji.

Eliška Klocová

www.eliskaklocova.cz
Jelikož je mým velkým koníčkem fotografie krajiny Šumavy a zatím jsem neměl svou vlastní prezentaci na webu, tak jsem požádal pana Prexla, zda by mi můj osobní web nevytvořil. Komunikace ze strany pana Prexla byla vždy rychlá, bezproblémová a přístup byl profesionální. Chtěl jsem webové stránky přehledné, graficky atraktivní, s funkční galerií, návštěvní knihou a responzivním designem, což bylo splněno. Z mé strany jsem s jeho prací velmi spokojen a mohu ho vřele doporučit.

Martin Velíšek

IT technik a nadšený fotograf
martinvelisek.cz ~ martinvelisek@seznam.cz
Naše spolupráce začala menšími úkoly v rámci webů na WordPressu, které spravuji pro své nejrůznější projekty. Díky své dobré znalosti efektivních řešení mi Josef vždy dobře a rychle poradil, když jsem řešila nějaký laický problém + mi ještě poradil něco navíc. V druhém plánu jsme spolu vytvořili web na mou hlavní pracovní činnost. Měla jsem velmi nepřesnou představu, co vlastně chci. Po delším začátku, kdy jsme si oba potřebovali vyjasnit priority, protože web vznikal na zakázku, jsme dokončili přesně to, co jsem potřebovala – responzivní web, se kterým si můžu hrát a vizuálně ho dle svých možností upravovat tak, aby se mi stále líbil. Vypadá dobře na mobilu i v PC, odpovídá mým nárokům na moderní řešení, je jednoduchý na spravování. V rámci spolupráce musím ocenit především veškerou komunikaci. Josef se svým klientům věnuje, když jsou v klidu, když šílí, když dávají zmatené požadavky, prostě kdykoliv s klidem a schopností poradit a pomoci. Vždy jsem věděla, kdy je mi k dispozici a jeho řešení nastalých problémů byla rychlá a efektivní. Jsem opravdu vděčná za člověka, který mě světem tvorby webů provedl bez úhony a se ctí. Navíc stvořil web, který se mi skutečně líbí a určitě dlouho líbit nepřestane. Jako bonus i skvěle poslouží, respektive slouží už nyní!

Andrea M. Vémolová

PR a MKT konzultant pro značky přírodní kosmetiky a doplňků stravy
www.greenbeauty.cz
Jsem majitelem společnosti PRO THAI massage a díky Josefovi Prexlovi mám web přesně dle představ. Web je rychlý, rezervační systém na masáže propracovaný a celkově se mi líbí design. Výhoda je, že drobné úpravy si můžu dělat sám přes administrační systém a údržba webu je řešena bez dalších vysokých poplatků. Děkuji a můžu jen doporučit.

Miroslav Matych

Děkuji za vytvoření nových webovek! Josef má tvůrčí přístup, umí spojit kvalitní design s funkčností, ovládání stránek je velmi intuitivní. Mé nové webové stránky jsou přehledné a reprezentativní. Spolupráci vřele doporučuji.

Eliška Sýkorová

písničkářka
www.eliskasykorova.cz ~ sykoroe@gmail.com
Na základě doporučení jsem kontaktovala pana Josefa Prexla (webmastera), aby mi byl nápomocen při řešení technických problémů s mým blogem. Vyšel mi vstříc, komunikace s ním probíhala bez problémů a stejně tak jsem byla velice spokojena i s jeho prací. Pomohl mi s vyřešením problému a navrhl možné alternativy řešení. Spolupráci s ním a stejně tak i jeho práci hodnotím velice kladně a mohu ho jen doporučit.

Alena Chramostová

bloggerka
www.dobrotydobriska.cz
Josef Prexl odvedl skvělou práci při návrhu mé stránky prezentující moje architektonické portfolio a spolupráci s ním velmi doporučuji. Kromě toho, že si technicky poradil s každou situací, kterou jsem mu při návrhu webu přichystal, vždy na 100% dodržel jak časový, tak finanční rámec domluvených prací. Velmi přínosné byly také přesahy do souvisejících témat jako například SEO, testování rychlosti vybrané WordPress šablony nebo vlastní design webu. Pokud budu ještě někdy řešit nějaké další webové stránky, určitě se na pana Prexla zase obrátím.

Marek Hinke

architekt
www.hinke.cz
Pepu Prexla jsme si vybrali na design WEBu pro naši neziskovou organizaci, která působí v celkem neobvyklém „oboru“. S výsledkem celého projektu jsme velmi spokojeni. První návštěvníci stránek si chválí především přehlednost, logiku a velice přívětivý celkový dojem. Pepu mohu doporučit jako spolehlivého dodavatele (dodržený termín, rozpočet, vždy dostupný, komunikativní, systematicky shrnuje postup práce apod.). Nad rámec tohoto standardu oceňuji Pepovu snahu hledat a nacházet co nejlepší řešení při komplikacích, přijmutí a někdy i rozmluvení mnoha připomínek a nápadů z naší strany a po celou dobu projektu příjemnou formu komunikace.

Roman Krátký

www.baptistickeshromazdeni.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS