Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 29 doporučení

Jelikož je mým velkým koníčkem fotografie krajiny Šumavy a zatím jsem neměl svou vlastní prezentaci na webu, tak jsem požádal pana Prexla, zda by mi můj osobní web nevytvořil. Komunikace ze strany pana Prexla byla vždy rychlá, bezproblémová a přístup byl profesionální. Chtěl jsem webové stránky přehledné, graficky atraktivní, s funkční galerií, návštěvní knihou a responzivním designem, což bylo splněno. Z mé strany jsem s jeho prací velmi spokojen a mohu ho vřele doporučit.

Martin Velíšek
IT technik a nadšený fotograf
martinvelisek.cz martinvelisek@seznam.cz

Děkuji za vytvoření nových webovek! Josef má tvůrčí přístup, umí spojit kvalitní design s funkčností, ovládání stránek je velmi intuitivní. Mé nové webové stránky jsou přehledné a reprezentativní. Spolupráci vřele doporučuji.

Eliška Sýkorová
písničkářka
www.eliskasykorova.cz sykoroe@gmail.com

Josef Prexl odvedl skvělou práci při návrhu mé stránky prezentující moje architektonické portfolio a spolupráci s ním velmi doporučuji. Kromě toho, že si technicky poradil s každou situací, kterou jsem mu při návrhu webu přichystal, vždy na 100% dodržel jak časový, tak finanční rámec domluvených prací. Velmi přínosné byly také přesahy do souvisejících témat jako například SEO, testování rychlosti vybrané WordPress šablony nebo vlastní design webu. Pokud budu ještě někdy řešit nějaké další webové stránky, určitě se na pana Prexla zase obrátím.

Marek Hinke
architekt
www.hinke.cz

Na základě doporučení jsem kontaktovala pana Josefa Prexla (webmastera), aby mi byl nápomocen při řešení technických problémů s mým blogem. Vyšel mi vstříc, komunikace s ním probíhala bez problémů a stejně tak jsem byla velice spokojena i s jeho prací. Pomohl mi s vyřešením problému a navrhl možné alternativy řešení. Spolupráci s ním a stejně tak i jeho práci hodnotím velice kladně a mohu ho jen doporučit.

Alena Chramostová
bloggerka
www.dobrotydobriska.cz

Pepu Prexla jsme si vybrali na design WEBu pro naši neziskovou organizaci, která působí v celkem neobvyklém „oboru“. S výsledkem celého projektu jsme velmi spokojeni. První návštěvníci stránek si chválí především přehlednost, logiku a velice přívětivý celkový dojem. Pepu mohu doporučit jako spolehlivého dodavatele (dodržený termín, rozpočet, vždy dostupný, komunikativní, systematicky shrnuje postup práce apod.). Nad rámec tohoto standardu oceňuji Pepovu snahu hledat a nacházet co nejlepší řešení při komplikacích, přijmutí a někdy i rozmluvení mnoha připomínek a nápadů z naší strany a po celou dobu projektu příjemnou formu komunikace.

Vstřícnost, ochota, dobrá a bezproblémová komunikace, tvořivost a kreativita. Kdykoliv v budoucnu se na Josefa s důvěrou a ráda obrátím.

Alena Vinčálková
www.mozkovna.com

Na Josefa jsem dostal doporučení a proto jsem měl pozitivní očekávání. Josef je nejen potvrdil, ale překonal. Zná své řemeslo velmi dobře, u tvorby webu dodal vše co moderní web potřebuje (a mne samotného ani nenapadlo). Kromě tvorby webu a redakčního systému pomohl i s hostingem, nastavením a vším technickým, co bylo potřebné. Navíc práce výborně odsýpala. Mužů proto jeho profi-služby vřele doporučit. Děkuji Jozefe!

Michal Kyselica
headhunter
michal.kyselica@gmail.com 606 642 624

Kontakt na webdesignéra Josefa Prexla jsme dostaly na doporučení. Josef nám vytvořil a kompletně naprogramoval webové stránky. Volbu písma a design stránek navrhne tak perfektně, že ani není třeba žádné změny. Jsme moc spokojené. Funkčnost stránek doladil a neustále dolaďuje dle našich potřeb. Stačí napsat e-mail a Josef vše hned vyřeší :-) Pokud si s nějakou úpravou webu nevíme rady, vždy nám pomůže a vše vysvětlí. Komunikace a spolupráce s Josefem je SUPER!! Všem doporučujeme.

Gábina a Katka
zpíváme a hrajeme dětem pro radost
gabinakatka.cz gabinakatka@gmail.com

Spolupráce s Josefem při přípravě webů www.collegiummarianum.cz a www.cappellamariana.com byla a je radostná. Největší předností je jeho snad nevyčerpatelná snaha najít kvalitní řešení v případě, že představa klienta se nepotká s technickými možnostmi nebo navrženým rozpočtem. Aktivně hledá alternativní možnosti, případně nabízí možnosti zlepšení. V neposlední řadě pak bezproblémová komunikace i v případě, že se něco nedaří napoprvé. Pokud klient tápe, Josef vše vysvětlí, pošle video s postupem. Mohu jen doporučit.

Monika Václová
monika.subito@gmail.com

S Pepou Prexlem spolupracuji již delší dobu. Oslovila jsem ho na základě doporučení. Začali jsme s prací na webu kymcimbyt.cz. Spolu s námi ho vytvářel i s grafikem, který nám navrhl logo, a copywriterem. V současné době mi převáděl weby andreacsirke.cz a mediace.top na WordPress vč. úpravy jejich designu. Celkově hodnotím naši spolupráci jako dobrou. Nechává klientovi prostor být kreativní s tím, že v případě potřeby ho usměrní vhodnými doporučeními z pohledu technického řešení i grafiky. Pepa nabízí výborný poměr náklady/očekávání/rentabilita.

Andrea Csirke
kariérový poradce, lektor, metodik, projektový manager
www.andreacsirke.cz kariera.andrea@gmail.com 723 988 004