Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Josef Prexl > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér

Zobrazuji č. 1114 z celkem 14 doporučení prezentace Josef Prexl:
Doporučuji spolupráci s Pepou Prexlem na vašich webových stránkách. Je rychlý, pracovitý a má dobré postřehy i doporučení. Moc děkuji.

Eliška Klocová

www.eliskaklocova.cz
Jelikož je mým velkým koníčkem fotografie krajiny Šumavy a zatím jsem neměl svou vlastní prezentaci na webu, tak jsem požádal pana Prexla, zda by mi můj osobní web nevytvořil. Komunikace ze strany pana Prexla byla vždy rychlá, bezproblémová a přístup byl profesionální. Chtěl jsem webové stránky přehledné, graficky atraktivní, s funkční galerií, návštěvní knihou a responzivním designem, což bylo splněno. Z mé strany jsem s jeho prací velmi spokojen a mohu ho vřele doporučit.

Martin Velíšek

IT technik a nadšený fotograf
martinvelisek.cz ~ martinvelisek@seznam.cz
Naše spolupráce začala menšími úkoly v rámci webů na WordPressu, které spravuji pro své nejrůznější projekty. Díky své dobré znalosti efektivních řešení mi Josef vždy dobře a rychle poradil, když jsem řešila nějaký laický problém + mi ještě poradil něco navíc. V druhém plánu jsme spolu vytvořili web na mou hlavní pracovní činnost. Měla jsem velmi nepřesnou představu, co vlastně chci. Po delším začátku, kdy jsme si oba potřebovali vyjasnit priority, protože web vznikal na zakázku, jsme dokončili přesně to, co jsem potřebovala – responzivní web, se kterým si můžu hrát a vizuálně ho dle svých možností upravovat tak, aby se mi stále líbil. Vypadá dobře na mobilu i v PC, odpovídá mým nárokům na moderní řešení, je jednoduchý na spravování. V rámci spolupráce musím ocenit především veškerou komunikaci. Josef se svým klientům věnuje, když jsou v klidu, když šílí, když dávají zmatené požadavky, prostě kdykoliv s klidem a schopností poradit a pomoci. Vždy jsem věděla, kdy je mi k dispozici a jeho řešení nastalých problémů byla rychlá a efektivní. Jsem opravdu vděčná za člověka, který mě světem tvorby webů provedl bez úhony a se ctí. Navíc stvořil web, který se mi skutečně líbí a určitě dlouho líbit nepřestane. Jako bonus i skvěle poslouží, respektive slouží už nyní!

Andrea M. Vémolová

PR a MKT konzultant pro značky přírodní kosmetiky a doplňků stravy
www.greenbeauty.cz
Jsem majitelem společnosti PRO THAI massage a díky Josefovi Prexlovi mám web přesně dle představ. Web je rychlý, rezervační systém na masáže propracovaný a celkově se mi líbí design. Výhoda je, že drobné úpravy si můžu dělat sám přes administrační systém a údržba webu je řešena bez dalších vysokých poplatků. Děkuji a můžu jen doporučit.

Miroslav Matych

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS