Doporučení z první ruky

Josef Prexl — webdesignér


Zobrazuji č. 21-29 z celkem 29 doporučení

S Josefem jsme spolupracovali na převedení webových stránek klienta na systém WordPress. Vše proběhlo bez problémů, velmi oceňuji samostatnost a schopnost při setkání se s problémem nebo nejasností přijít hned s návrhem optimálního řešení. Celkově můžu spolupráci s Josefem jedině doporučit, celý projekt byl realizován k naší i klientově spokojenosti.

Zdeněk Domáček
projektový manažer

Josef Prexl pro mě vytvořil webovou stránku na míru – ze stávající šablony, která již nevyhovovala mým potřebám. Spolupráce probíhala skvěle, jak po profesní, tak po mezilidské stránce. S výsledkem jsem velmi spokojena. Pana Prexla mohu vřele doporučit.

Maria Sileny

Vřele doporučuji. Slušné, srozumitelné a rychlé jednání. Dodržení předem stanoveného termínu odevzdání práce. Odvedená práce (webdesign) zcela splnila moje očekávání a navíc byla za rozumnou cenu.

Adam Srba

Chtěli bychom poděkovat panu Prexlovi za práci, kterou odvedl na našich webových stránkách. První verzi našich webových stránek jsme si nechali vytvořit jednou nejmenovanou velkou IT společností, která s námi téměř nekomunikovala a nesplnila, co slíbila. Proto jsme se obrátili na pana Prexla a byli jsme z něj nadšení. Sám přicházel s nápady na inovace, zlepšení a zrychlení stránek, odpovídal na naše laické dotazy kdykoliv byl k dispozici a splnil vše, co slíbil, prostě to byla ideální spolupráce. Proto jsme se rozhodli prodloužit naši spolupráci, takže se nám pan Prexl i nadále stará o naše webové stránky. Pana Prexla můžeme jen doporučit. Děkujeme moc za spolupráci.

David Novotný
půjčovna karavanů a obytných vozů
www.rodacaravan.cz info@rodacaravan.cz 607 035 251

Ze spolupráce s panem Prexlem jsem měl opravdu radost. Když jsem hledal webmastera, měl jsem dilema, na koho se obrátit. Ale jako vždy jsem dal na intuici a vyplatilo se. Po prvních zprávách a telefonátu jsem hned věděl, že jsem svůj web svěřil do zkušených rukou. Web jsem měl po obsahové i designové stránce hotový, ale byl hrozně pomalý, stránky se načítaly až moc dlouho. Potřeboval jsem ho zrychlit, celkově optimalizovat a zkontrolovat všechny pluginy a nastavení. Pan Josef mi přesunul celý web na nový rychlejší hosting, zařídil vše co bylo k přenosu potřeba, zodpověděl všechny mé laické dotazy (a že jich bylo), provedl vylepšení, která zrychlila web, navrhl spoustu doporučení a poslal nějaké tipy. Komunikace rychlá, jasná, věcná, efektivní a dokonce i zábavná! Za týden bylo hotovo, já jsem maximálně spokojený s výsledkem. Pana Josefa mohu maximálně doporučit!

Ondřej Pistora
fotograf
www.ondrejpistora.com ondrapist@email.cz

Josef Prexl je úžasný profesionál. Vstřícný, rychlý a seriózní. Doporučuji.

Libor Kukla
vendemaria.cz kuklal@centrum.cz 777 755 739

Pana Prexla (dále Pepu) jsme si našli na portále Na volné noze a domluvili jsme se, že nám vytvoří nové moderní webové stránky. Nakonec pro nás vytvořil dvoje webové stránky: www.krasdreva.cz a www.beautyofwood.com. Oceňuji spolehlivou komunikaci, vzájemnou spolupráci a také rady, které nám uděloval při diskuzích nad obsahem, designem, funkčností, apod. Jelikož je i fotograf, pomohl nám s fotkami. Určitě doporučujeme Pepu jako profesionála, poctivého a upřímného člověka, na kterého je spolehnutí.

Jiří Chmelař
umělecké soustružení dřeva
www.krasadreva.cz jiri.chmelar@krasadreva.cz 777 151 492

Spolupráce s Pepčou je bezvadná, nic není problém :o). Má fajn nápady, je precizní a empatický. O založení webových stránek a e-shopu jsem neměla ani ponětí, vše ochotně vysvětlil, poradil a naladil se na mou notu - takže 100% doporučuji!!!

Petra Kratejlová
www.plodysumavy.cz

Léta využívám Josefův pravidelný servis webovek (WP), aplikace pluginů apod. Chválím si především pohotovou, bezprostřední a chápavou komunikaci, kdykoli je třeba. Josef vždy nabídne sám praktická řešení na míru. K tomu drží přívětivé ceny pro stálého zákazníka. Doporučuji!

Jan Řepka
hudebník
www.janrepka.cz hrajtensong@gmail.com 777 907 733