Doporučení z první ruky

Bc. Julia Doležalová — překladatelka a lektorka německého jazyka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Za mě moc příjemný a flexibilní přístup, vřele doporučuji.

Daniel Šeliga

Velmi příjemný, profesionální přístup a domluva. Julia poradí i naučí.

Victoria Reshetová

Se službami jsme byli naprosto spokojeni. Rychlé dodání, bezproblémová komunikace, profesionální úroveň. Velmi rádi budeme ve spolupráci pokračovat.

Jan Brumlík
OBCHODNÍCI, s.r.o. – náborové služby, školení, tvorba webů, marketing
obchodneninahoda.cz marketing@neninahoda.cz 604 717 155

Julia Doležalová pro mě překládala dopisy (stížnosti) do německého jazyka. S její prací jsem byla velmi spokojená. Doporučuji její služby všem lidem, kteří hledají lidský, velmi rychlý a profesionální přístup.

Sabrina Bednářová

Julii jsem vyhledala, aby mi pomohla se opět německy rozmluvit po rodičovské dovolené. Pravidelně spolu konverzujeme německy, procvičujeme gramatiku a pomáhá mi se i připravit na pracovní pohovor a vše s tím spojené. Profesionálně mi přeložila i můj německý životopis. Jsem velmi spokojená s její výukou, cítím se opět sebevědomě při mluvení a dokonce mě i motivovala se připravit na německou zkoušku úrovně C1. Velmi doporučuji její překladatelskou a doučovací činnost.

Jana Š.

Líbí se mi s jakou komplexností se slečna Doležalová výuce věnuje. Nikdy se nenudím, ona vždy něco nového vytáhne z rukávu. Je taky trpělivá. Za 5 měsíců jsem z téměř nulových základů dosáhl úrovně B1.

Pavol Krcmar

Chtěla bych poděkovat za skvělou provedenou práci, rychlé jednání, profesionální přístup a všem vřele doporučuji.

Iryna Zvyagina